Zakłamana Agencja Rozwoju Regionalnego

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Zakłamana Agencja Rozwoju Regionalnego

Post autor: cindi »

Chciałam poinformować osoby,które chcą wziąć dotację z Agencji Rozwoju Regionalnego ulica Kilińskiego 10 w Ostrołęce że to banda oszustów. Dają dotacje tylko swoim znajomym a ludziom którzy starają się z całych sił dostać te pieniądze uczciwie nie mają żadnych szans.Przepychają tylko swoich znajomych i tak jest od paru lat.Ludzie nie oszukujcie się.Powinnien ktoś zgłosić gdzieś tą sprawę bo tak nie może być.To jest oszustwo i wykorzystywanie pieniędzy z uni do swoich interesów!!!!
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Zakłamana Agencja Rozwoju Regionalnego

Post autor: elfik »

cindi pisze: Chciałam poinformować osoby,które chcą wziąć dotację z Agencji Rozwoju Regionalnego ulica Kilińskiego 10 w Ostrołęce że to banda oszustów. Dają dotacje tylko swoim znajomym a ludziom którzy starają się z całych sił dostać te pieniądze uczciwie nie mają żadnych szans.Przepychają tylko swoich znajomych i tak jest od paru lat.Ludzie nie oszukujcie się.Powinnien ktoś zgłosić gdzieś tą sprawę bo tak nie może być.To jest oszustwo i wykorzystywanie pieniędzy z uni do swoich interesów!!!!
Skoro jestes taka pewna tego co piszesz to możesz zgłosić sama - najlepiej do prokuratury.
robert38
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2010, 18:00

Re: Zakłamana Agencja Rozwoju Regionalnego

Post autor: robert38 »

I ja mam wielkie wątpliwości co do uczciwego oceniania wniosków i pomysłów na własny biznes.
Wielcy specjaliści w komisji - 2 pytania? Ile można się z tego dowiedzieć.
Śmiechu warte: i standardowy tekst "przykro nam, niewiele punktów zabrakło, no ale...." zapraszamy do udziału w następnym projekcie.
A hasło przewodnie "Wystarczy chcieć aby zostać przedsiębiorcą" jest chyba nie trafione. Same chęci nie wystarczą, potrzeba "szczęścia" a może i czegoś innego...
Agencja nie Rozwoju a ZŁUDZEŃ
PS. Jestem ciekaw jakie pomysły na biznes zwyciężyły? Kolejne kebaby, pizza?
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Zakłamana Agencja Rozwoju Regionalnego

Post autor: cindi »

Nie zgłoszę tego bo nie mam dowodów.W sumie może bo chociaż ich skontrolowali.Ale nieźli numeranci.Niby dają kasę ale znajomym a te osoby których jedynym ratunkiem jest założenie działalności to im nie dadzą.Nie ma o czym marzyć.Śmieszny test na predyspozycje jako pierwszy etap potem drugi etap rozmowa z doradcą której nie było a potem komisja która zadaje 2 pytania albo i kilkanaście pytań ale i tak ci kasy nie da i jeszcze się ironicznie śmieją z ciebie i robią idiotę i powiem coś więcej że nawet pokazują swoim zachowaniem że daną osobę z miejsca skreślili.I co ma powiedzieć człowiek który nie może znaleźć pracy i liczy na taką dotacje?
_hunter_
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 13 sie 2007, 10:26

Re: Zakłamana Agencja Rozwoju Regionalnego

Post autor: _hunter_ »

Masz rację cindi, też uważam że to totalna ściema,
moje złudzenia że mogę dostać kasę na swój biznes prysły wtedy, kiedy siedziałem i czekałem na rozmowę a panie z agencji już dzwoniły i gratulowały osobom które je dostały, także już na samym początku wiedzieli kto je dostanie i nie czekali nawet do zakończenia wszystkich rozmów kwalifikacyjnych.
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Zakłamana Agencja Rozwoju Regionalnego

Post autor: cindi »

Do hunter: to nieźle. Czy nikt tego nie kontroluje? przecież agencja ma pieniądze z Unii Europejskiej a wiem że Unia takie rzeczy kontroluje no ale wychodzi na to że kiepsko skoro się takie rzeczy dzieją. Nie może być tak dalej. Żebym miała jakieś dowody to bym ich usadziła na tyłku.
ODPOWIEDZ