wyboory samorzadowe

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
moniek_20
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009, 21:58

wyboory samorzadowe

Post autor: moniek_20 »

Od pewnego czasu zastanawia mnie fakt co zrobić żeby wystartować w wyborach na radnego ?
Zainteresowałem się tym tematem główną mają uwagę zastanowiła informacja na temat : że listę kandydatów na radnych mogą składać komitety wyborcze .

Może ktoś się orientował i zna ten temat i być może mi pomoże .

Otóż jestem studentem chciałbym wystartować w wyborach i się sprawdzić . Tylko co mam zrobić żeby komitety wyborcze wystawiły mnie na listę ?
Nie jestem znaną osobą i jakie szanse ma taka osoba jak ja ?

Nie pójdę do komitetu ryszarda załuski i nie powiem przecież : panie rysiu mogę startować z pana listy ? Co mam zrobić poproszę o odpowiedź .
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: wyboory samorzadowe

Post autor: Qrzysio »

Musisz wybrać sobie komitet, iść i porozmawiać, że chcesz startować z jego list. Większe partie już mają niemal zamknięte listy kandydatów, więc lepiej się pośpiesz.
moniek_20
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009, 21:58

Re: wyboory samorzadowe

Post autor: moniek_20 »

a może ty się orientujesz w tych sprawach .
Do dużych komitetów wyborczych typu pis czy po nie zamierzam się zgłaszać , jestem za młody i za mało znany żeby oni chcieli wystawić mnie na swoich listach .
Orientujesz się który komitet chciałby wystawić takiego człowieka jak ja ? Młody student jeszcze nie rozpoznawalny w mieście ?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: wyboory samorzadowe

Post autor: Qrzysio »

Skoro jesteś nieznany i nierozpoznawalny to po co idziesz do wyborów? Czym przekonasz swoich potencjalnych wyborców i jak oszacujesz zebraną na swoje nazwisko liczbę głosów?
Swój komitet, który stawia na młodych i bezpartyjnych ludzi tworzy m.in. Rafał Dymerski, prezes spółdzielni Centrum.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: wyboory samorzadowe

Post autor: trampella »

Rafał Dymerski - no ma facet "gadaną",życzę mu powodzenia i stawiam na niego,.."trzeba z żywymi naprzód iść..."Pozdrawiam sympatyków Dymerskiego.
ODPOWIEDZ