WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
LukaszKulik
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 22 wrz 2010, 17:05

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: LukaszKulik »

realista85 pisze:Z tego, co pamiętam , to tej zakładki jeszcze , jakiś czas temu nie było, albo była ale w bardzo ubogim stanie. Szkoda, że pojawiła się dopiero 1-2 tygodnie przed wyborami.
Ja to wszystko robię sam. Za własne pieniądze i dzięki własnym umiejętnościom i przyjaciołom którzy je mają. Niestety nie jestem w stanie o wszystkim pamiętać i przygotować się na 100%. Ale póki co się staram i wierzę że ta praca przyniesie efekt 21 listopada.

Pozdrawiam - Łukasz Kulik
Lepiej robić cokolwiek, niż nie robić nic.
LukaszKulik
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 22 wrz 2010, 17:05

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: LukaszKulik »

Nelchael pisze:Mniej-więcej dowiedziałem się coś o panu, jednak mimo wszystko to mało. Nie znalazłem tam żadnych konkretów prócz odpowiedzi na jedno pytanie. Nie interesuje mnie lanie wody ale jasne proste konkrety. Ponawiam zatem:
Proszę o cierpliwość, ja też mam pewien plan kampanii który przygotowałem i którego się trzymam. Może nie jest idealny, ale planuję Pana i innych jeszcze czymś zaskoczyć. Wobec tego proszę o dosłownie kilka dni cierpliwości ;).
Czym zajmował się pan do tego pory?
ODP: Zawodowo i prywatnie info na http://www.lukaszkulik.pl - nie wiem dokładnie o co Pan pyta a przecież nie będę publikował biografii. Może jakieś ukierunkowanie, który aspekt mojego życiorysu Pana konkretnie interesuje.
Co zrobił pan przez ten czas dla młodych?
ODP: Zrobiłem i ciągle robię różne projekty. Niektóre wypalają, niektóre nie. Jest jednak pewien problem w mówieniu o nich. Ja nie realizowałem ich sam, pomagali mi w tym inni ludzie którzy podobnie jak ja wierzyli że robimy to bo warto, bo tak trzeba, a nie dlatego żeby o nas mówiono. Nie mogę teraz mówić o tych rzeczach bo bym zachował się nieuczciwie w stosunku do znajomych i przyjaciół o których pisałem wcześniej. Dlatego mimo że Pan naciska, to ja nie odpowiem bo nie robiłem tego jako osoba publiczna.
W jaki sposób przyczynił się pan do rozwoju Ostrołęki?
ODP: Tego pytania szczerze mówiąc nie rozumiem. Konkretnie chodzi mi o doprecyzowanie, jak Pan rozumie rozwój. Rozwój gospodarczy, kulturalny, sportowy, społeczny, jaki ?? Jaki wpływ na rozwój gospodarczy ma przeciętny mieszkaniec miasta, albo na rozwój infrastruktury ??
2) Mówi pan, że nic pan nie obiecuje. Jakie ma więc pan KONKRETNE POMYSŁY na rozwój Ostrołęki? Bo nie uwierzę, że ktoś kto chce rządzić miastem nie ma żadnych planów na to rządzenie.
ODP: Ja mam plan, i mam konkretne pomysły. Chwila cierpliwości, jak wrzucę te 500MB na Youtube to się Pan dowie jako pierwszy ;). Póki co mam świadomość co należy zrobić po wygranych wyborach, ale raczy Pan pozwolić bym nie dzielił skory na niedźwiedziu.
3) Co konkretnie chce pan zrobić dla młodych?
ODP: Młodzi nie mają szans w naszym mieście realizować swoich pasji w takim zakresie jakby chcieli. To co oferuje OCK w zakresie tańca, kultury, muzyki lub po prostu zajęcia to minimalizm. Widziałem jak działają ośrodki w innych miastach, widziałem co mogą zrobić młodzi ludzie jak da im się szansę. Dziś znam chłopaków którzy mają papiery instruktorów break dance i jak poszli do OCK że mogą za darmo poprowadzić zajęcia to im powiedziano że nie ma wolnej sali. Pan wybaczy, ale to tak właśnie wygląda, a taniec to tylko jedna z kilku rzeczy. Ja bym chciał żeby miasto pozwoliło rozwijać młodzieży jej pasje poprzez zapewnienie sal do prób muzycznych, poprzez zapewnienie instrumentów i nauczycieli którzy potrafią na nich grać, poprzez instruktorów tańca, malarzy, fotografów itp. Jest tego cała masa, ale nikogo to nie obchodzi.
Co chce pan zrobić aby młodzi ludzie, głownie ludzie tuż po ukończeniu szkoły średniej zostawali w Ostrołęce?
Po ukończeniu szkoły średniej to bym chciał żeby szli na studia na UW lub UJ, żeby kończyli inżynierię materiałową lub fizykę kwantową i mogli znaleźć pracę w Ostrołęce. Po szkole średniej to mogą pracować za 1200 pln miesięcznie, a tego chciałbym im oszczędzić, patrząc na to co sam przeżyłem.
Co chce pan zrobić, aby ludzie po studiach wracali do Ostrołęki?
Odpowiedź na YT już wkrótce.
4) W jaki sposób chce pan rozwijać życie kulturalne miasta?
Odpowiem na szybko - na początek przez pokazanie tego co te miasto już ma. Ono ma młodych ludzi którzy potrafią i tworzą klimat w tym mieście, mają talenty i umiejętności, mają pasję. Przykład Teatru Ulicy. Podoba mi się to niesamowicie, szkoda że dowiaduję się o tym zawsze PO spektaklu, a takich inicjatyw jest więcej, trzeba je tylko pokazać i stworzyć ofertę dla Ostrołęczan i ludzi spoza miasta, można to zrobić naprawdę niewielkim kosztem, ale potrzeba człowieka który wie jak to zrobić.
5) W jaki sposób chce przyczynić się pan do zwiększenia ilości miejsc pracy w mieście?
Część odpowiedzi będzie w materiale na YT ;).
6) Co sądzi pan o rozszerzeniu granic miasta? Jak odnosi się pan do pomysłu włączenia Rzekunia do Ostrołęki?
.
Granic nie możemy poszerzyć, bo nikt nie może zmusić do przyłączenia się do Ostrołęki. Musimy rozmawiać, negocjować, przekonywać i zachęcać. Innej drogi nie ma. Ktoś kto mówi o pozyskaniu gruntów na siłę może sobie od razu darować rozwój bo żadna z sąsiednich gmin nie odda dobrowolnie tego co jest dla niej najcenniejsze.
Lepiej robić cokolwiek, niż nie robić nic.
realista85

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: realista85 »

Mam kolejne 2 pytania do Pana:
1) Czemu do dnia dzisiejszego SLD nie wzięło oficjalnie odpowiedzialności za tradycje i czyny w wielu dziesięcioleciach, swojej krwawej poprzedniczki-PZPR???
2) Co szanowny kandydat twierdzi o takiej opinii , że po roku "89 nie zrobiliśmy w Polsce tego,co zrobił Charles de Gaulle we Francji ,tj. osądził najgorszych kolaborantów , odebrał im majątki ; a z Francji uczynił potęgę, która zajęła należne 4 miejsce wśród zwycięzców II wojny światowej???
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: Nelchael »

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Widzę, że sporo konkretnych problemów dotyczących miasta pan zna mimo młodego wieku. Z niecierpliwością czekam na te obiecane materiały na YT.
Co do tego rozwoju Ostrołęki - w między czasie dowiedziałem się że prowadzi pan pewną działalność gospodarczą. Nie wnikam dokładnie co to za firma ani ilu ludzi z Ostrołęki pan zatrudnia ale sądzę że jak najbardziej może być to przykład przyczyniania się do rozwoju miasta jeżeli potencjał płynący z takiego przedsiębiorstwa jest dobrze wykorzystany. Jak widać nie będąc przy władzy także można zrobić coś pożytecznego dla miasta i mam nadzieje, że pan starał się stara nadal to robić.
Odnośnie wyjazdów młodych ludzi po szkole średniej - częściowo się zgadzam, ale z drugiej strony wielu takich ludzi już nie wraca do rodzinnego miasta. Bardzo ciężko jest ściągnąć do takiego miasteczka jak O-ka człowieka po dobrych studiach typu UJ czy UW - co można im zaoferować? (Przy okazji co chce pan zrobić żeby można było zaoferować więcej? :) ) Czy nie lepiej byłoby gdyby mieli oni możliwość studiowania w Ostrołęce? Szczególnie na kierunkach po których mogą znaleźć zatrudnienie? Nie każdemu przecież uda się wyjechać - czasem lepiej żeby skończył niezłą Ostrołęcką uczelnią i znalazł pracę na miejscu niż wyjechał do innego miasta i tam przepadł jak bezrobotny.
Pozdrawiam i życzę dobrego wyniku w wyborach prezydenckich oraz minimum dostania się do rady miasta.
Awatar użytkownika
vil
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2010, 21:52
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: vil »

LukaszKulik pisze:Po ukończeniu szkoły średniej to bym chciał żeby szli na studia na UW lub UJ, żeby kończyli inżynierię materiałową lub fizykę kwantową i mogli znaleźć pracę w Ostrołęce. Po szkole średniej to mogą pracować za 1200 pln miesięcznie, a tego chciałbym im oszczędzić, patrząc na to co sam przeżyłem.
ale pytanie brzmiało co Pan zamierza zrobić, aby po tych studiach wracali do Ostrołęki, a nie czy Pan by chciał, żeby wracali. studiuję na wyżej wspomnianym UW i niestety nie widzę swojej przyszłości w moim rodzinnym mieście.
LukaszKulik
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 22 wrz 2010, 17:05

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: LukaszKulik »

realista85 pisze:Mam kolejne 2 pytania do Pana:
1) Czemu do dnia dzisiejszego SLD nie wzięło oficjalnie odpowiedzialności za tradycje i czyny w wielu dziesięcioleciach, swojej krwawej poprzedniczki-PZPR???
2) Co szanowny kandydat twierdzi o takiej opinii , że po roku "89 nie zrobiliśmy w Polsce tego,co zrobił Charles de Gaulle we Francji ,tj. osądził najgorszych kolaborantów , odebrał im majątki ; a z Francji uczynił potęgę, która zajęła należne 4 miejsce wśród zwycięzców II wojny światowej???
Witam,
Czegóż mogłem się spodziewać. Proszę Pana, a co mnie obchodzi PZPR, mówi Pan o odpowiedzialności ale czyjej ?? Mojej ?? No chyba nie bo za młody jestem. Jeśli Pan tak uważa to faktycznie nie będziemy w stanie się porozumieć, bo to tak jakbym nazwał PiS faszystami i kazał przeprosić za Hitlera i nacjonalizm. Pan raczy żartować ale to mnie ani innych młodych ludzi w żanej partii nie dotyczy. Widzę co Pan piszę i jest mi przykro. Podpisuje się Pan realista85 co wskazuje na wiek, ale mam nadzieję że tak nie jest. Powiem Panu tak.

Mnie, moich rówieśników w PiS, PO czy innej partii nie obchodzi to co było, nie czuję obowiązku przepraszania czy wzięcia odpowiedzialności za cokolwiek. Jak Pan mi takie rzeczy pisze to świadczy o Pana podejściu, które zawsze będzie komuś, coś pamiętać, zawsze zazdrość, zawsze zawiść. No to ja Panu mówię koniec. Mnie nie interesuje ideologia gdy rozmawiam z moimi młodymi oponentami z PiS czy PO. My chcemy budować lepszą przyszłość dla nas i naszych dzieci. To nas interesuje i to chcemy robić, a historię zostawiamy Wam, dinozaurom.

Co do Francji to proszę wybaczyć, ale nie jestem merytorycznie przygotowany do dyskusji w tym temacie wobec czego uważam że nie powinienem się wypowiadać.

Pozdrawiam - Łukasz Kulik
Lepiej robić cokolwiek, niż nie robić nic.
LukaszKulik
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 22 wrz 2010, 17:05

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: LukaszKulik »

vil pisze:ale pytanie brzmiało co Pan zamierza zrobić, aby po tych studiach wracali do Ostrołęki, a nie czy Pan by chciał, żeby wracali. studiuję na wyżej wspomnianym UW i niestety nie widzę swojej przyszłości w moim rodzinnym mieście.
Witam,
Na mojej stronie ukazał się materiał wideo o konkretach które proponuję. Proszę przejrzeć i napisać co Pan o tym myśli. Póki co czekam na opinie, a niedługo finał.

Pozdrawiam - Łukasz Kulik
Lepiej robić cokolwiek, niż nie robić nic.
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: noviceek »

Dla mnie osobiście podoba się w Pańskiej kampanii jedna zasadnicza sprawa - a mianowicie kontakt prawie, że w realu za pośrednictwem forum. Ciekawe rozwiązanie, dosyć nowatorskie, ale tutaj moim zdaniem trafił Pan w złoty środek udzielając konkretnych odpowiedzi na dane pytania i traktując każde pytanie nie wybiórczo lecz sumiennie i konkretnie.

Można tutaj rzec, że takie sytuacje mają przeważnie miejsce tylko podczas wyborów, aczkolwiek nie zauważyłem aby jakikolwiek inny kandydat również wyszedł do ludzi z swoim programem również na forach internetowych. Duży plus bynajmniej z mojej skromnej strony dla Pana.

A nawiasem mówiąc, po ewentualnym wygraniu wyborów pewnie i czas będzie bardzo ograniczony ale radziłbym nie porzucać już rozpoczętej ścieżki przez kontakt z ludźmi za pomocą forum, tylko udowodnić, że nie chodziło w tym wszystkim tylko o głosy w kampanii.

To tak ode mnie ;) powodzenia życzę Panu ;)
Awatar użytkownika
vil
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2010, 21:52
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: vil »

LukaszKulik pisze:
vil pisze:ale pytanie brzmiało co Pan zamierza zrobić, aby po tych studiach wracali do Ostrołęki, a nie czy Pan by chciał, żeby wracali. studiuję na wyżej wspomnianym UW i niestety nie widzę swojej przyszłości w moim rodzinnym mieście.
Witam,
Na mojej stronie ukazał się materiał wideo o konkretach które proponuję. Proszę przejrzeć i napisać co Pan o tym myśli. Póki co czekam na opinie, a niedługo finał.

Pozdrawiam - Łukasz Kulik
Pani, nie Pan ;)

Mówi Pan w wywiadzie, że chciałby Pan, aby w Ostrołęce powstawały np. centra rozwojowe, w których młodzi, wykształceni Ostrołęczanie mogliby znajdować pracę zgodną z ich wykształceniem. Pomysł wydaje się być ciekawy, ale mam wątpliwości czy łatwy do zrealizowania. Orientował się Pan już mniej więcej czy jest to w ogóle możliwe, czy po prostu rzuca Pan słowa na wiatr?

Wiadomo, że najważniejszym sposobem zwiększenia ilości miejsc pracy w Ostrołęce będzie przyciągnięcie kolejnych inwestorów do miasta. W jaki sposób chciałby Pan ich zachęcić do budowania swoich siedzib w naszym mieście? Niewątpliwą zaletą jest bliska odległość Ostrołęki od Warszawy i jednocześnie w miarę niskie ceny na rynku nieruchomości, ale jednak z jakiegoś powodu inwestorzy nie wybierają Ostrołęki zbyt chętnie.

Odnośnie połączenia z Warszawą - mówił Pan dużo o obwodnicy, a czy Pana zdaniem istnieje możliwość poprawienia połączenia kolejowego? Obecnie pociąg z Ostrołęki do Warszawy jedzie tyle samo czasu co autobus, trzeba przesiadać się w Tłuszczu, kursy pociągów są dosyć rzadko, a autobusy MZK nie są skoordynowane z przyjazdami pociągów, w związku z tym wiele osób woli jechać PKS-em, gdyż dostanie się na czas na dworzec kolejowy może stanowić dla nich problem. Czytałam kiedyś o planach remontu torów do Warszawy przez Małkinię, jednak chyba na planach się skończyło. Czy zamierza Pan robić coś, aby te plany zrealizować?

Napisał Pan, że nie da się na siłę powiększać granic miasta kosztem innych gmin. Interesuje mnie jednak czy w ogóle Panu na tym zależy i czy będzie Pan jako prezydent podejmował jakiekolwiek działania w tym kierunku? Obecnie wiele rodzin z Ostrołęki buduje swoje domy poza granicami miasta w gminach takich jak Rzekuń, jednak cały czas pracują w Ostrołęce, ich dzieci chodzą do ostrołęckich szkół, korzystają z ostrołęckiej infrastruktury itd., tylko ich podatki nie trafiają do budżetu miasta, co moim zdaniem jest dosyć niekorzystne dla miasta.

Podoba mi się natomiast Pana zdanie odnośnie miejsc handlu w naszym mieście i całkowicie się z nim zgadzam.


Chcę też dodać, że bardzo mi się podoba, że jako kandydat "wyszedł" Pan bezpośrednio do ludzi i każdy ma możliwość zadania Panu pytania i rozwiania swoich wątpliwości. To niewątpliwie duży plus.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: amsterdam »

Ja głosuje na Łukasza ;)
Co tu duzo mówic , fajny facet i wogóle ;)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: opiekun »

LukaszKulik pisze: Witam,
Na mojej stronie ukazał się materiał wideo o konkretach które proponuję. Proszę przejrzeć i napisać co Pan o tym myśli. Póki co czekam na opinie, a niedługo finał.

Pozdrawiam - Łukasz Kulik
Konkrety... budynki wielorodzinne z wielkiej płyty i mieszkania dla młodych małżeństw. Komuno wróć! ;)
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: amsterdam »

opiekun pisze:
LukaszKulik pisze: Witam,
Na mojej stronie ukazał się materiał wideo o konkretach które proponuję. Proszę przejrzeć i napisać co Pan o tym myśli. Póki co czekam na opinie, a niedługo finał.

Pozdrawiam - Łukasz Kulik
Konkrety... budynki wielorodzinne z wielkiej płyty i mieszkania dla młodych małżeństw. Komuno wróć! ;)

lepsza płyta Niz mieszkanie pod mostem :p
Poza tym człowieczku małej wiary pomyśl sobie troche.
Wiele osób nie decyduje sie np na ślub bo nie mieli by gdzie zamieszkac takie sa realia!!!
A jak to ty nazywasz"komuno wróć" da im ta możliwośc ale co takiemu dziecku NEO mozna wytłumaczyć jak nasłucha sie głupot moherów i różnego rodzaju innych pseudo zaszczutuch ideologii o związku SLD z Komuna...
Fakt SLD wywodzi sie z PZPR no ale czy spzredali kraj Rosji po 90 roku??
Afery miał kazdy PiS, PO, SLD wiec czego sie plujesz??/
Wole młodego człowieka z SLD niz mohera w Pałacu prezydenckim który otwierac będzie Kolejne ronda im. Lecha Kaczyńskiego....
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: opiekun »

amsterdam pisze: lepsza płyta Niz mieszkanie pod mostem :p
Poza tym człowieczku małej wiary pomyśl sobie troche.
Wiele osób nie decyduje sie np na ślub bo nie mieli by gdzie zamieszkac takie sa realia!!!
A jak to ty nazywasz"komuno wróć" da im ta możliwośc ale co takiemu dziecku NEO mozna wytłumaczyć jak nasłucha sie głupot moherów i różnego rodzaju innych pseudo zaszczutuch ideologii o związku SLD z Komuna...
Fakt SLD wywodzi sie z PZPR no ale czy spzredali kraj Rosji po 90 roku??
Afery miał kazdy PiS, PO, SLD wiec czego sie plujesz??/
Wole młodego człowieka z SLD niz mohera w Pałacu prezydenckim który otwierac będzie Kolejne ronda im. Lecha Kaczyńskiego....
Jak chcesz zap...ć na to, żeby inni mieli gdzie mieszkać, to Twoja sprawa. Druga rzecz - kto będzie za nich płacił czynsz? Miasto? Pomyślałeś o tym?

Wolę być 'człowieczkiem małej wiary' niż ciemnogrodem łykającym wszystko, co mu się poda na tacy. Nie decydują się na ślub? Czynników jest wiele. Jednym z nich jest presja na posiadanie cholera wie czego. Od razu młoda para musi mieć swoje mieszkanie? Miliony przed nimi sami się dorabiali, a teraz ci, co pracują i spłacają kredyty mają płacić na takich ludzi? Ale nie, teraz młodzi od razu po studiach muszą być 'derechtorami', mieć mieszkanie, samochód itp. Wyścig szczurów. Dla mnie tego typu deklaracje to populizm.

Nie wiem czy zauważyłeś ale dług publiczny rośnie, co pociągnie za sobą cięcia budżetowe. Za czyje pieniądze to zostanie wybudowane? Zrzucaj się jak chcesz, ja się do tego nie chcę dokładać. Był już taki jeden, Gierek się nazywał. Spłacają pokolenia kredyty. Dziękuję, postoję. Wolę, żeby powstał kolejny most, zostały wyremontowane drogi a nie budowane blokowiska wychowujące rzesze kolejnych ludzi czekających na pomoc socjalną.

Czy ja się pluje? Czy ja napisałem, żeby głosować na PO, PiS, SLD? Umiesz czytać? Ile Ty masz lat, że takiego języka używasz? Za stary jestem na dziecko neo.
Spójrz na swój avatar, dziecko neo. Wiesz z jakiego filmu pochodzi? Wiesz jaki system ten film wyśmiewał, czy po prostu spodobało Ci się zdjęcie? Ogólnie rzecz biorąc, powinienem skorzystać z cytatu, który umieściłeś w swoim podpisie i zakończyć dyskusję prowadzoną na Twoim poziomie.
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: palipies »

jednak są ludzie,którzy myślą.
w pełnej rozciągłości zgadzam się z opiekunem
LukaszKulik
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 22 wrz 2010, 17:05

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: LukaszKulik »

Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Dziś chcę Wam powiedzieć że marzenia i nadzieje które utożsamialiście z moją osobą nie rozpłyną się w powietrzu, nie zostaną zapomniane, nie zostaną porzucone. Bez względu na wyniki wiem że dalej będę pracował dla Ostrołęki, będę z Wami rozmawiał i próbował rozwiązywać Wasze problemy. Mam nadzieję że dyskusje które zaczęliśmy w trakcie kampanii będziemy kontynuować także po wyborach. Pamiętajcie że to wszystko jest początkiem, pierwszym krokiem ku lepszej przyszłości.

Dziękuję rodzinie która cały czas mnie wspierała, dziękuję przyjaciołom i znajomym którzy okazywali mi sympatię, dziękuję kandydatom na radnych za ich ciężką pracę oraz całemu SLD za to że dało mi szansę. Dziękuję także wszystkim osobom które wysyłały do mnie listy ze słowami wsparcia i nadzieją na zmiany.

Gratuluję Januszowi Kotowskiemu bardzo dobrego wyniku. Widać że Ostrołęczanie popierają obrany przez niego kierunek, wobec tego życzę sukcesów które przełożą się na nasze codzienne życie. Gratuluję także pozostałym kandydatom, i dziękuję za wkład jaki wnieśli w dyskusję o przyszłości naszego miasta. Mam nadzieję że te wybory będą fundamentem do budowy lepszej Ostrołęki.

Pozdrawiam - Łukasz Kulik

PS. Materix - ja ciągle czekam na kontakt telefoniczny ;) Przecież się nie wypnę, a co więcej, chciałbym być pierwszy co nie wygrał, nie został, a słowa dotrzymał ;) Dzwoń albo pisz na kontakt@lukaszkulik.pl
Lepiej robić cokolwiek, niż nie robić nic.
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: materix »

Całkowicie o tym zapomniałem... Ogólnie teraz to i tak już nie ma sensu, przecież jak Pan nie jest prezydentem, to jak mamy to rozwiązać? Przecież prezydent i tak się na to nie zgodzi Pan będzie chciał a On nie :(
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: Nelchael »

Gratuluję moim zdaniem dobrego wyniku jak dla kandydata, który jeszcze niedawno był nikomu nie znany. Przekonanie do siebie ponad 2000 wyborców w tak krótkim czasie to nie łatwa sprawa.
Szkoda trochę, że nie dostał się pan chociaż do rady miasta, zawsze to jakieś większe możliwości.
Mimo to mam jednak nadzieję, że nie spocznie pan na laurach i dalej będzie pan uczestniczył w życiu Ostrołęki i jej mieszkańców.
LukaszKulik
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 22 wrz 2010, 17:05

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: LukaszKulik »

materix pisze:Całkowicie o tym zapomniałem... Ogólnie teraz to i tak już nie ma sensu, przecież jak Pan nie jest prezydentem, to jak mamy to rozwiązać? Przecież prezydent i tak się na to nie zgodzi Pan będzie chciał a On nie :(
To niech się o tym ludzie dowiedzą - człowieku małej wiary :) Skąd ta pewność. Jak wygrał to tak, jak przegrał to już się nic nie da zrobić. To jest myślenie z którym musisz skończyć najlepiej od zaraz ;) Ciągle czekam na kontakt :).
Lepiej robić cokolwiek, niż nie robić nic.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: WYBORY 2010 - CHCESZ COS ZMIENIC ? - ŁUKASZ KULIK - SLD

Post autor: amsterdam »

Szkoda ,ze Pan nie wygrał....
Ehhh... taki u nas elektorat który głosuje na PiS kim kolwiek jest ich przedstawiciel...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
ODPOWIEDZ