Kłamstwo Nauczycieli

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Papkin
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2006, 9:45

Kłamstwo Nauczycieli

Post autor: Papkin »

Wszystkie wiadomości na temat "Okrutnych dzieciaków" w czwórce to nie prawda nauczycielka prowokuje uczniów, kłamie ze straszymy ją ruską mafią i grozimy nożem to zwykła bujda nikt nie bawił się żadnymi krzyżami na lekcji i nie puszczał żadnych samolocików...ale tez nie jesteśmy bez winy
Ostatnio zmieniony 01 mar 2006, 10:53 przez Papkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Haha. Nie ma to jak dobre, uzasadnione argumenty. Ja bym byl z tym ostrozny, 7 lat do "czworki" chodzilem i wiem jaki poziom niektorzy reprezentują.
Papkin
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2006, 9:45

Re: Kłamstwo Nauczycieli

Post autor: Papkin »

To że ta Pani jest ukrainką nam nie przeszkadza tolerujemy to ale niech ona za toleruje to ze jestesmy polskimi dziecmi
Ostatnio zmieniony 01 mar 2006, 11:31 przez Papkin, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Re: Kłamstwo Nauczycieli

Post autor: hazi »

Papkin pisze:nauczycielka prowokuje uczniów, kłamie ze straszymy ją ruską mafią i grozimy nożem to zwykła bujda
Chłopczyku mów mi tak jeszcze... :lol: Ta nauczycielka musiałaby być idiotką, żeby mówić policji takie rzeczy, gdyby one nie były prawdą... Ja też chodziłem do podstawówki, gimnazjum i średniej i wiem jacy niektórzy mogą być głupi (chodzi mi o uczniów). Jeszcze do tego jak się dowiedzieli że jest Ukrainką to wogóle sobie zaczeli pozwalać :evil:
Tak więc nie gadaj tu takich bzdur, że nauczycielka zrobiła sobie taka aferę, bo lubi :roll: Musiała mieć napewno jakiś powód.
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Zdecydujcie się, jesteście bez winy czy nie? ;p
Szkoda mi tej nauczycielki, a polska młodzież daje wyraz nie tylko swojej biedzie intelektualnej, ale przyczynia się do utrwalania głupich stereotypów.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

znajac dzisiejsza mlodziez to na pewno byla ich wina a nie biednej nauczycielki, teraz probuja wybronic sie na tym forum... watpie zeby im to wyszlo, caly czas widzi sie na ulicach jaki poziom reprezentuje "mlodziez" a co gorsza z roku na rok jest coraz marniej :/
Dziewczyna
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2006, 10:53

Post autor: Dziewczyna »

ej ludzie ale wy tu głupoty piszecie :| zastanowcie sie przecierz to nie tylko wina młodziezy ale takze nauczycielki :idea: niewiecie jak bylo to nie piszczie ze wszystkiemu winna jest ta klasa....byla taka akcja ze ta sama nauczycielka dostała ogryzkiem w twarz i co i nic nie zrobila a chusteczkami dostała niechcaco gdyby pozwoliła koledze wstac to by sie inaczej to skonczyło.To ona pierwsza wyzwała jedna uczennice a chlopaki ja obronili i przyrzekam ze nie bylo zadnych nozy, krzyzy ani tskich tematow i tak jak ona powiedziała Ruskiej Mafiiozy :wink: zastanowcie sie z kąd młodzierz z Polski miałaby takie wtyki z mafio jeszczezz takiego miasta jak Ostrołęka :lol: niezwalajcie winy na uczniow bo w tej sprawie jest winny nauczyciel i uczniowie :oops: a to ze napisali ze nie czujemy sie winni to nie prawda bo juz nie raz muwilismy zeby nam zmienic nauczycielke od anglika a ona miała z nami pogadac a na paly zadzwonila pfffffffffffff :? :? :? :?
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

ta, niech wam medal dadza za bronienie kolezanki! a po co mu te chusteczki byly? jak nauczycielka nie pozwala wstac to macie sie do tego przystosowac, mogl zapytac sie czy nie moze do kibla wyjsc. to tylko wasza wina! mam nadzieje ze was wsadza!!
Dziewczyna
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2006, 10:53

Post autor: Dziewczyna »

pffff wez ku** człowieku na a............niebylo cie tam to niewiesz o co chodzi gdybys byl w tej klasie wiedziałbys co tam sie dzieje kjakos wczesniej mielismy lekcje tez z nauczycielką Ukrainką i nie bylo problemów bo ta poprzednia umiała z nami gadac :twisted: :twisted: :twisted: chcesz to ciebie moga wsadzic a chusteczki podawał koledze ktory siedział na przeciwko facetki a ze ona mu nie pozwolilła wstac to je zucił a ze w nia trafił to przypadek :!: :!: :!: Bo gdyby juz chciał w nia trafic to by zucił czyms ciezszym :)przcierz to jasne :twisted: :twisted: :wink: pozdro dla ciebie chociarz nic nie kumasz
A TAK POZATYM TO NIEMA SIE CO KŁUCIC BO Z NAUCZYCIELEM NIE WYGRASZ TAK JAK Z LEKARZEM CZY POLICJĄ A MY CHCEMY UDOWODNIC ZE TO NIE TYLKO NASZA WINA I CHCEMY UDOWODNIC ZE MLODZIERZ NIE JEST WSZYSTKIEMU WINNA :!: :!: :!: TAK JAK MAWIAŁ JAN PAWEŁ II ''MLODZIERZ JEST PRZYSZLOSCIA SWIATA'' CZLOWIEKU TO WOLNY KRAJ KAZDY MA SWOJE PRAWA I TO ZE JESTESMY UCZNIAMI NIEOZNACZA ZE MOZEMY WSZYSTKO ALE NIE OZNACZA TEZ ZE MOZEMY BYC TRAKTOWANI JAK SMIECIE :!: :!: :!: BO KAZDY JEST CZŁOWIEKIEM

[ Dodano: 19:52, 01.03.2006 ]
BO TAKA JEST PRAWDA ANIOLKIEM NIE JESTEM ALE WIEM JAK BYLO BO TO JA TAM BYLAM A NIE DYREK I PAŁY :D :D :D
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Hehe dla mnie jest to jakas paranoja, jak mozna rzucac koledze chusteczke i trafic w nauczyciela? :roll: :roll: Nie wiem moze jakis mańkut? :shock:
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Po pierwsze proponuję, byś nie używala wulgaryzmów broniąc się (daje to przeciwny skutek).
Po drugie to pisząc na oficjalnym forum mogłabyś sprawdzić swoje błędy (bo chyba jesteś dyslektykiem) w jakimś edytorze tekstu (będzie to lepiej przyjęte).
Po trzecie to jestem młodym człowiekiem (klasa maturalna) i niedawno też byłem w gimnazjum. Podobnie jak wy miałem zatarczki z nauczycielką ukrainką. Lecz wiedziałem, że są pewne granice, których nie można przekroczyć. W swoim kręgu mogliście myśleć, mówić o niej co tylko chcieliście i czuliście. Ale ona też jest człowiekiem i ma NATURALNE prawo do życia i spokoju, godność osobistą. Z racji, że jest nauczycielką, to podczas lekcji może wam zabraniać wielu rzeczy (chociażby chodzenia, podawania chusteczek), gdyż zakłóca to rytm pracy. A wierzcie mi, że w Waszej klasie są też ludzie, którzy chcą sie czegoś nauczyć (tzw. kujony).
Chroni ją także prawo ludzkie, z którym będziecie mieć teraz do czynienia. I uwazam, że tym osobom, które to zrobiły (a w to nie wątpię) należy się kara - jako przestroga dla dzisiejszej młodzieży gimnazjalnej.
Wchodząc do swojej "starej" szkoły (gimnazjum), doznaje jakiegoś szoku - co to teraz sie dzieje z tymi DZIEĆMI!!! Trzeba coś z tym zrobić, bo coraz więcej takich afer będzie.
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

Chodzilam do "czworki" 9 pelniutkich lat i uwierzcie mi to co teraz wyszlo na swiatlo dziennie dzialo sie naprawde bardzo dlugo. Nie tylko z ta nauczycielka a prawie z kazda Ukrainka od jez. angielskiego. Wiem, ze one maja troche inne zasady w szkolach na Ukrainie i probowaly je tez wprowadzic w naszej szkole co im sie nie udalo (bo to potrafi tylko p. Zakrzewska heheh :D ), ale kazdy nauczyciel potrzebuje szacunku. Wy myslicie ze jestescie bardzo dorosli robiac jakas tam afere w klasie i nie wnikam juz co sie tam naprawde dzialo ( zawsze jest podobnie).Moze teraz gdy wszystko zaszlo juz tak daleko opanujecie sie i zrozumiecie ze Ukrainki sa ludzmi, ktore wymagaja respektu. Ciekawe czy wszystkie te klasy sa takie pewne siebie i chetne do przeszkadzanie na lekcjach u "starszych" nauczycieli? Jestem pewna, ze nie. :?
Open Your Eyes Open Your Mind
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Jak mnie wnerwiają takie mądralej jak Michał !! zal.pl xD
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Nauczcie się trzymać język i nerwy na wodzy, bo marnie skończycie w dzisiejszym świecie bez pracy, gdzie pracodawca jest BOGIEM a pracownik śmieciem, A SZKOłA TO PODSTAWA.
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lavetka »

Widzę, że dzieci robią się z dnia na dzień, z chwili na chwilę, bardziej rozwydrzone. Chodziłam do czwórki kilka ładnych latek temu. Było wielu uczniów, którzy wymagali opieki psychologa i bacznego przyglądania się pedagogów. Ale takie rzeczy nie działy się w szkole. To, co jest teraz, przechodzi wszelkie pojęcie. Ja też nie byłam święta, ale w porównaniu z tym, co jest teraz, byłam aniołem. Nie dokuczałam nauczycielom. Miałam wspaniałego wychowawcę, którym jest Pan mgr Marek Niziołek i do którego mogłam się zwrócić w niejednej nurtującej mnie sprawie. On zawsze wiedział więcej, niż moi rodzce, bo wiedziałam, że mogę mu zaufać.
A teraz uczniowie, zamiast uważać nauczycieli za swoich przyjaciół, za ludzi, którzy chcą im coś w życiu pokazać, przekazać i nauczyć widzą w nich tylko wrogów. Bo nauczyciel jest zły, niedobry, każde niepowodzenie można na niego zwalić. A co :!: Bo mi się należy :!: Ale, drodzy uczniowie- gimnazjaliści- odbije się Wam to wszystko gorzką czkawką. Później będziecie żałować wielu rzeczy. Nie pójdziecie na wymarzone studia, bo Was nikt nie przyjmie. Możecie mieć później pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Bo nauki nikt Wam nie zabrania i cieszcie się, że macie możliwość zdobywania wiedzy. Chociaż wątpię, aby w Waszym przypadku był to powód do radości.
Zniesmaczona tym, co dzieje się w polskich szkołach.
A.
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Dziewczyna pisze: TAK JAK MAWIAŁ JAN PAWEŁ II ''MLODZIERZ JEST PRZYSZLOSCIA SWIATA''
Jeżeli mamy taką młodzież, to ten świat przyszłości nie ma żadnej.
lavetka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2005, 12:39
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lavetka »

Gonzo, zgadzam się z Tobą.
wolne ślimaki biegają na jednej nodze
karolinka510
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2006, 23:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: karolinka510 »

Między uczniami gimnazjów i szkół zawodowych a dobrych ogólniaków jest przepaść. A to oznacza, ze najważniejsza jest świadomość. Nie mówię, ze każdy uczen szkoły zawodowej jest mniej świadomy od każdego z ogólniaka, ale generalnie tak to wygląda. Ci z ogólniaków i dobrych techników najczęściej bardziej wiedzą czego chcą. Gdyby każdy uczeń - w domu przede wszystkim, ale w szkole również miał wpajane mądrze i spokojnie, że głupim zachowaniem się błaźni, ze pali za sobą mosty, ze zniża się do żałosnego poziomu i że mądremu i świadomemu człowiekowi po prostu przyjemniej się żyje, to byłoby łatwiej. I nauczycielom i uczniom.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

ja jestem po obu stronach ...
w gimnazjum tez mialem nauczycielke ukrainke... ktos oplul jej klamke na drzwiach .,.. ja przechodzilem obok i co ? wszystko bylo na mnie ...
siedzialem z kumplem na stolowce... ukrainka podeszla i uderzyla go w tyl glowy i poszla dalej jesc.. moze ma jakies problemy zdrowotne?
teraz jestem w szkole sredniej...
mam nauczycielke od polaka taka ze nawet usmiechnac sie na lekcji nie moge bo ide do dyra... nie moge spojrzec sie na sciane lub w okno bo jej to nie odpowiada...
rozkazuje mi jak mam siedziec albo stac... a Kim ona jest ?

zadzwonil mi telefon na lekcji .. nie chciala mnie wypuscic z klasy no to odebralem w klasie i rozmawialem jakies 5 sek ... kazala mi isc do dyra na przerwie...mowie ze na przerwie nie pojde... moge isc na lekcji ...
wyszla z klasy ... zbliza sie 2 lekcja... i juz nie bylem w tej klasie ...
gdzie tu jest jakas sprawiedliwosc? nauczyciele zachowuja sie jakby byli pępkami swiata...

szkola srednia a ona rozkazuje isc do konta i stac cala lekcje.. haha

mozna wymieniac i wymieniac glupie akcje z nauczycielami ..

ale my tez ponosimy w jakim sensie wine... czasem prowokujemy nauczycieli... ale jestesmy tylko uczniami ... i nauczyciel bedac nauczycielem powinien byc spokojny ... a nie jakies baby z nerwica a pozniej pretensje ...

sa tez defekty co robia co chca na lekcjach ... ale pozniej to odbija sie na nas bo nauczyciel jest przeczulony ...

p0zdr0

PS: " kazdy mowi ze z naczycielem sie nie wygra..." mozna wygrac tylko trzeba sposobem ...
dlaczego na lekcje zawsze nauczyciele przynosza " OBOWIAZKI UCZNIA " a nie " PRAWA UCZNIA" ?
czytalem w necie nasze prawa.... to nauczyciel nie ma prawa wyprosic mnie z klasy chocbym nie wiem co zrobil ...
musi wyczytywac z dziennika imieniem i nazwiskiem ... a mnie wyczytywano czesto ksywką ...
nie moze mnie wyzwac i obrazic ...
a czesto jest tak ze nauczyciel wyzwie ucznia ... a jak uczen wyzwie nauczyciela to idzie do dyra i dodaje ze go wyzwal obrazal rodzine grozil nozem itd itd itd ... nauczyciel polowe odejmie i polowe dodac ...

sa tez dobrzy nauczyciele... mozna sie posmiac pozartowac ...

SZKOLA TO NIE WIEZIENIE ... a czesto sie czuje jakbym byl w wiezieniu
karolinka510
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2006, 23:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: karolinka510 »

No właśnie....Uczniowie często rzucają tekstami typu: "szkoła średnia, a tu do kąta posyłają....hahaha"... I mają rację, nie tędy droga...Tylko z drugiej strony ile razy Oni zachowują się jak szczyle - np. plując na klamkę...Żałosne....Chcą, żeby traktować ich jak dorosłych, ale robią wszystko, żeby traktować ich jak nieujarzmionych gówniarzy... Są nauczyciele z przypadku, a nawet powiedziałabym, że z pomyłki (znam paru), ale większości nauczycieli jednak zależy, żeby się z uczniami dogadać. Tylko że to nie będzie możliwe, jeśli uczniowie otoczą się murem z chamstwa i głupoty.
PS A jeśli chodzi o szkołę to Nauczyciele na pewno nie są w niej "pępkami świata", ale uczniowie tym bardziej!
Kasjopea
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2006, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Kasjopea »

O boże....i po co ta afera? Niech ucznioie mają jakąś kare przynajmniej. Sama jestem w gim. wiem jak to jest. Teraz są wykręty , ale przecież widze jak się uczniowie zachowują , mimo , że może jestem w niektorych wieku patrze i sie smieje...Wydaje im sie , ze jak nei beda szanowac starszych to wszyscy beda ich podziwiali :/ A wcale to nie jest prawda...I nie wiem po co te tłumaczenie teraz , tzreba było wcześniej pomyśleć , a nie po fakcie. A jeśli nauczycielka naprawde cos zle robiła to mozna bylo isc do derektora i porozmawiac...A nie tedy droga...:/
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

ech....................

Każda akcja rodzi reakcję :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

He. Przytoczę głębokie (naprawdę) słowa pewnego Hip-hop'owca:

Nie zawsze będzie tak jak byś tego chciał ,
uczciwie grał i dobra kasę zarabiał, duże
napiwki w każdej knajpie zostawiał , swoim
bliskim drogie prezenty dawał. To nie jest takie
proste życie to nie bajka, to taka mała wojna
duża przepychanka , ciągła walka nieustanne
stresy , zamotane Dile i niepewne interesy, Wróg
się czai niemal za każdym rogiem, czeka kiedy
będzie mógł żucic kłodę , podstawić nogę potem
zepchnąć na dno, sam na sobie testowałem to. To
nasza nowa Polska wiek XXI stara zasada ten
lepszy kto mocniejszy, nie staram się zrozumieć
nie analizuje gdy w moim raju się od tego
izoluje.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Jak dla mnie to te dzieci w tych zawodówkach to są dobrze p.o.j.e.b.a.n.e
i zdziczałe wiec sie nie zdziwie jak kiedys jakis "nauczyciel" dostanie od jednego albo drugiego "huligana" z liścia .
pozatym coraz gorzej sie dzieje....
kto 7 lat temu slyszal o jaraniu blantów po kiblach i je.b.aniu panienek plus język i sposób wysławiania się na poziomie ... na niskim poziomie .
ogolnie 1/3 na sybir .
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Krzychu pisze:Hehe dla mnie jest to jakas paranoja, jak mozna rzucac koledze chusteczke i trafic w nauczyciela? :roll: :roll: Nie wiem moze jakis mańkut? :shock:
nie dziw sie ja ostatnio rzucalem koledze olowek ale on nie zlapal i tez trafilem w nauczycielke :) ale nie gniewała się na mnie :P ehehe

man444 pisze:Nauczcie się trzymać język i nerwy na wodzy, bo marnie skończycie w dzisiejszym świecie bez pracy, gdzie pracodawca jest BOGIEM a pracownik śmieciem, A SZKOłA TO PODSTAWA.
czlowieku chyba zartujesz to ze w dzisiejszych czasach jest trudno o prace nie oznacza ze mozesz dac sie ponizac i obrazac swojemu pracodawcy masz wyznaczone zadania w pracy jakie masz do wykonania i jezeli wywiazujesz sie z nich pracodawca nie moze cie zwolnic a jesli to zrobisz to kazdy sąd uzna że nalezy ci sie jakies tam odszkodowanie i takie tam :D
Pozdro
ODPOWIEDZ