Radiostrada !!!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
MARTA :)
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2005, 21:31
Lokalizacja: ostrołęka

Radiostrada !!!

Post autor: MARTA :) »

Czy ktos korzysta z ich usług?? jeżeli tak to prosze o opinie ... :/ :evil:
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Ha! Jest to bardzo niezorganizowana FIRMA w Ostrołęce. Maja ciągłe problemy z dostarczaniem internetu, nielegalnie go zakładają (nie podpisuja żadnych porozumień ze spółdzielniami co do puszczania kabli), przez co firma YNET, która ma takie umowy, ma prawo (i korzysta z niego) do odcinania ich kabli. Uzytkownicy cierpią przez to, a przecież to nie ich wina, tylko firmy. Oni płacą, więc wymagają.
Nie polecam tej firmy. Proponuję YNET (choć sam z ich usług nie korzystam).
MARTA :)
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2005, 21:31
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: MARTA :) »

Ja niestety korzystam z ich usług i narzekam juz od samego poczatku... Ta firma ma same wady... internet mi nie działa bardzo czesto, codziennie po 1 w nocy wywala mnie z gg, rozłącza sie cos bez przerwy :evil: dzwonie na skarge conajmniej raz w tygodniu i przychodza naprawiac... tylko wczoraj jak zadzwoniłam to kobieta powiedziała ze ta usługa będzie mnie kosztowała 30zł... :shock: oczywiscie przyszli ale ja powiedziałam ze nie bede płaciła za to, ze cos sie rozłączyło na dachu :/
chyba najwyzsza pora zrezygnowac z tej firmy :evil: :evil: :evil:
_internauta_
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2006, 10:45

Post autor: _internauta_ »

Zarówno RADIOSTRADA jak i YNET nie wywiązują się z umowy, korzystałem z jednej i drugiej firmy nie polecam żadnej. RADIOSTRADA miała tylko ten plus od YNETu, że podczas ściągania miałem większy transfer niż w umowie, ale w RADIOSTRADZIE tłumaczyli się tym, że tak może być gdyż ich serwery są tak skonfigurowane, że jak jest małe obciążenie ich łączy to zwiększa transfer. YNET też zakłada nielegalnie, bo jeśli nie uzyska zgody od spółdzielni to i tak ciągnie kable po bloku. A i pracownicy YNETu kradli nie raz już urządzenia RADIOSTRADY, jeden z takich przykładów to blok policyjny na Sienkiewicza nie pamiętam numeru. Więc odradzam mieć z nimi wogle cokolwiek wspólnego. Bo poco tylko tracić na nich nerwy, że ciągle jakieś problemy z Internetem.
słoneczna
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2006, 13:38

Post autor: słoneczna »

Radiówka? :D ja tam nie narzekam. Kiedyś mi siadała dość czesto ale teraz jest ok. Nie siada, ładny transfer, zero problemów, polecam.
MARTA :)
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2005, 21:31
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: MARTA :) »

MORUS-nie miałam na myśli waszej firmy.... wlasnie z wasza chciałam podpisac umowe ale niestyty nie było takiej mozliwosci :( a jesli chodzi o moje problemy z internetem to nie tylko ja narzekam... :evil: znajomi mówią to samo..

a o odcinaniu kabli nic nie słyszałam :shock:

pozdrawiam :D

[ Dodano: 01:22, 05.03.2006 ]
MARTA pisze:codziennie po 1 w nocy wywala mnie z gg

o wilku mowa.... :evil:
właśnie tak sie stało..
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Post autor: morus »

No to cieszę się ze nie o naszą firmę Ci chodził bo juz połowa chłopaków miała pobudkę w celu wyjasnienia sprawy:)

Jesli chcesz to mogę ci pomoc w rozwiazaniu Twojego problemu, rowniez mialem radiostrade i wiem jak z nimi gadac.

pozdrawiam
martuuusiaa
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2006, 16:41

Post autor: martuuusiaa »

moze ktos powie mi ile wyniesie mnie zmiana z BRADIOSTRADY na co kolwiek innego , co by mnie nie wywalaŁo codziennie o 1.03 w nocy z GG oraz wspanialego KURNIKA :/;/;/;/;/co psuje mój ranking w MAKAO....hahaah :lol:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Najtańsza neostrada z tego co pamiętam 59zł miesięcznie. Ewentualnie YNET, ale nie wiem gdzie mieszkasz, więc nie wiem także, czy mają tam swoje urządzenia.
jucha
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2006, 16:54

Post autor: jucha »

Witam, witam :D oo patrzę że dobrze trafiłam wspaniały temacik :p (piwo dla tej, która go założyła).. Ja też mam kłopociki z tym netem...zwłaszcza dobija mnie to niedziałające GG O PIERWSZEJ w nocy!!!!!!!!!!!! co to w ogóle ma znaczyć życie na kompie sie zaczyna a ja (tak samo jak inni użytkownicy RADIOSTRADY )jestem zmuszona kłaść się spać.... to jest dobijające i dlatego ktoś musi coś z tym zrobić!! A to wszystko sprowadza się do tego, że moje randki są skracane i nieudane :P pozdrawiam wszystkich z góry ;D
martuuusiaa
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2006, 16:41

Post autor: martuuusiaa »

Dziękujję bardzo za cenne informacje ;D na pewno coś będę musiała z tym zrobić jeśli nic nie naprawią z włąsnej woli...;D
martuuusiaa
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2006, 16:41

Post autor: martuuusiaa »

Mam nadzieje że te warunki będą mi sprzyjały, może właśnie na moim bloczku znajda sie odpowiednie kabelki potrzebne dla mojego neta;)
Dzieki za odpowiedzi na mój pościk
Pozdrowionka dla wszystkich...


:arrow: A swoja drogą ciekawe jak dzisiaj internecik będzie się sprawował o 01.03 hehe--niebawem sie przekonam
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

Ja mam Ynet i nie jest źle abonament 128/128 płacę 48zł.transfery przy ściąganiu ok.16-17kb
martuuusiaa
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2006, 16:41

Post autor: martuuusiaa »

martuuusiaa pisze: A swoja drogą ciekawe jak dzisiaj internecik będzie się sprawował o 01.03 hehe--niebawem sie przekonam
no prosze tego bym sie nie spodziewała :shock: -jak nigdy dzisiaj działa mi gg i nawet z kurnika mnie nie wywaliło...heh
kto wie na jak dlugo sie naprawiło....ahaahhaaa pewnie do jutra;D
MARTA :)
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2005, 21:31
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: MARTA :) »

ohh martuuusiaa :) co za magiczna godzina.. witam w klubie... 1.03..
zawsze przed ta godzina żegnam sie ze znajomymi na gg.. :evil:

to w takim razie jakies swieto wczoraj było skoro Cie nie wywalilo.. ja niestety nie dotrwałam do tej godziny a szkoda :mrgreen:
martuuusiaa
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2006, 16:41

Post autor: martuuusiaa »

heh.. no szkoda szkoda bo ja wreszcie moglam spokojnie rozmawiać, wiec u Ciebie pewnie też by dało rade...ale to nic, może dzisiaj powtórka z rozrywki będzie;) chyba że trzeba bedzie skończć pogawędki godzine i trzy minuty po północy..heeeheeheheheeee

Pozdrawiam MARTA :)
fm
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 22 mar 2006, 8:50

Post autor: fm »

czy ktoś z was używa talerza z promiennikiem do odbioru radiówki?
ciekawe jak to śmiga?
mam 3km do punktu dostępu i może to by coś pomogło w odbiorze?
znalazłem na allegro
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

fm pisze:czy ktoś z was używa talerza z promiennikiem do odbioru radiówki?
ciekawe jak to śmiga?
mam 3km do punktu dostępu i może to by coś pomogło w odbiorze?
znalazłem na allegro
Jeżeli masz w miarę optyczna widoczność z bazą to będzie OK.
ODPOWIEDZ