jedzenie na telefon - jak szybko dostawa

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ten zapach to mięso sie nazywa jakbys nie wiedzial. Gyros pachnie bardziej aromatycznie bo gigantyczne ilosci przypraw na miesko wala. A poza tym 4 kawałki miesa i cala bulka warzyw nie jest za bardzo oplacalna... chociaz teraz to wszedzie tak niestety robia :?
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

Człowieku nie wiem co ty jesz za mięso :shock: To w Gyrosie podczas smazenia przynajmniej nie wali skarpetami :evil: Poza tym mialem okazje dowiedziec sie w jakich warunkach transportowane bylo mieso do Kebaba w kupcu i wiecej go nie tkne :/
rasta_bogdan
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2006, 20:51

Post autor: rasta_bogdan »

A ja powiem wam że ciekawy Kebab mają w Doner Kebabie. Nie wiem jak w tym nowym lokalu ale ten przy palacyku jest wysmienity. I sos naprawde jest pikantny
Awatar użytkownika
rastaatrans
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2006, 20:27
Lokalizacja: Jamajka

Post autor: rastaatrans »

Popieram Bogdana, Doner kebab to jedna z najlepszych ofert wśród kebabów w ten czas w Oce. Ponadto gdy złożyłem zamówienie,u bardzo miłej pani, jedzonko dostarczona mi w ciągu 15 minut. Naprawde dobra obsługa.
A może byś się wziął w garść człowieku szarej rzeczywistości???
Obrazek
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

a tak tak Doner kebab jest ok...szybko i smacznie... 8)
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

Jeśli chodzi o tempo dostawy to według mnie najlepiej jest w Mr. Jones-jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż 30 min. O tempie „szalonego tikacza” nie będę wspominał... :evil: (gyros) Najlepszą pizze mają w "niedźwiedziu" i "ricce", a kebaba na handlowcu. Mówię tu o walorach smakowych, a nie ilościowych....Smakoszom chińszczyzny polecam bar „sajgon”(tel.510328150) smacznie i naprawdę tanio.pozdro.
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

rastaatrans pisze:Popieram Bogdana, Doner kebab to jedna z najlepszych ofert wśród kebabów w ten czas w Oce. Ponadto gdy złożyłem zamówienie,u bardzo miłej pani, jedzonko dostarczona mi w ciągu 15 minut. Naprawde dobra obsługa.
Moim zdaniem ta pani to nadaje się do pracy w piekarni , albo w jakiejś fabryce ,a nie jako sprzedawca gdzie ma się kontakt z ludżmi . Skuszony tymi postami postanowiłem tam coś zjeść i byłem tam pierwszy i ostatni raz!
Dobrze jest jak sprzedawca wie co sprzedaje !
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

Ja jedynie nie polecam gyrosa.. ;] Mialam taka sytulacje wraz ze znajomymi, ze mieli nam przywiezc kebaby za pol godziny... po godzinie dzwonimy.. a oni poprostu zapomnieli :]
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Bart
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 20 gru 2005, 11:25
Lokalizacja: KOSMOS

Post autor: Bart »

Sory :!: Chciał bym zmienić zdanie na temat kebaba w kupcu.Stwierdzam,że podjeżdża on padliną, po ostatnim razie gdy go jadłem "siedziałem na kiblu" dwa dni :!: :!: :!: To raczej nie była wina mięsa tylko sosu. Sosy tego rodzaju powinno sie przechowywać w chłodni, a nie w dusznym i gorącym pomieszczeniu :!: W takich warunkach narażony jest on na rozwój wszelkiego rodzaju bakteri :!: Wiem coś o tym, jestem gastronomem :twisted:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Tez bym chcial zmienic zdanie na temat kupcowego kebaba. Bart ma racje co do tego sosu. Tez mialem przykra sytuacje i rozstroj zaladka dzieki niemu. Nie polecam jadania tam.
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

zapewne wlasciciel ma dobrego wtyka w sanepidzie bo wg mnie ten lokal (w kupcu) nie spelnia podstawowych wymogów :? i ten grzyb na suficie... :roll:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Wystarczy powiadomić sanepid, aby zrobił kontrolę. Myślę że to posakutkuje. Jeżeli nie to masz szeroki wybór lokalnych gazet :)
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

o co Ci z tymi gazetami chodzi?
że niby podcierać się gdy kłopoty będą?
:lol:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Kebab koło sceny jest niezły. To co tam jecie to koty i psy drugiej świerzości a frytki są smażone po 10x na tym samym oleju. Sos wygląda jak ekhm....PAW . Gorąco polecam ten lokal wszystkim smakoszom:D
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

frytki smazone po 10x na tym samym oleju to mało ja myślę że nawet więcej razy ale tak jest we większości lokali
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

No właśnie najważniejsze jest to żeby oszczędzić na wszystkim, a to że klient zje sobie frytki na ŚWIEŻUTEŃKIM oleju a potem przez dwa dni cierpi na niestrawność itp.- mało ich obchodzi :?
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

A mozecie mi powiedziec gdzie jest dobre jedzenie nie licząc fast food ??
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Marco Polo
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

a może coś tańszego ;]
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

tam nie jest az tak drogo :) biarac np zapiekane makarony ( danie dla 2 osob) palci sie okolo 30 zl a jest sie najedzonym po full moim zdaniem bardzo smaczne danie
Awatar użytkownika
tommi
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 03 mar 2006, 12:59
Lokalizacja: Ostrołęka

BAR SAJGON

Post autor: tommi »

pufty pisze:bylem kiedys...w srodku strasznie biedne to wyglada...a jedzenie jest nawet dobre tylko jest robione raczej na nasze standardy...no ale jest tanio... :|

polecam ryz smazony z kurczakiem po kantonsku, naprawde spora porcja :shock: , no i bardzo smaczne :D
ODPOWIEDZ