gdzie na dyskoteke z żoną

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

witam serdecznie . mam pytanie i zarazem chcę was poprosić o pomoc . Gdzie w Ostrołęce można się wybrać na dyskotekę ewentualnie dansing z żoną aby uczcić rocznice ślubu.
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: Infom »

hm a nie lepiej na rocznice wybrać sie na kolacje?

hm dancingi wczesniej byly organizowane w Hotelu Nad Narwia musialbyś zadzownić i sie dopytać czy nadal są, a jezeli chodzi o dyskoteke to w Ostrolece za bardzo nie masz gdzie wszedzie ciasto, pełno dzieci i pijaków :)
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

wiesz to już jest trochę bardziej skomplikowane. moja żona bardzo chce iść na jakąś dyskotekę lub dansing i trzeba staną na wysokości zadania . a mamy małe dziecko to trochę ciężko się wyrwać częściej na jakiś mały balecik.
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: Michał »

Ile macie lat? Ogólnie poleciłbym chyba Avalon i do tego zbierzcie się ze znajomymi. W grupie zawsze raźniej.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: elfik »

My z męzem też mamy małe dziecko i staramy się wyjść dwa-trzy razy w roku na dyskotekę, aby się rozerwać :) Zawsze idziemy do Coloseum (z ekipą znajomych) i ogólnie jest ok, tylko straszny tłok, w barze kolejki itd. To jest jednak jedyne miejsce jakie nam się podoba (Avalon - nie moje klimaty, Elba - dzieci, Alcatraz - troszkę daleko).

Jeżeli chodzi o dancing, to ostatnio było ogłoszenie o występie Larysy w Ostoi, pamiętam, że za czasów mojej "młodszej młodości", tak z 5 lat temu była super zabawa z Nią. To własnie były takie typowe dancingi. Musisz się dowiedzieć sam, bo dawno tam nie byłam.

ps. sami chyba nie wychodzicie, więc może zapytajcie się znajomych gdzie się zazwyczaj bawią??

ps.2. Tak szczerze powiem, że u nas nie ma fajnego miejsca do zabawy dla ludzi w wieku 20 kilku lat..
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

no nie wychodziliśmy już bardzo dawno i trochę wypadliśmy z obiegu.latek to już mamy troszkę tak po trzydzieści .do Avalonu to mogę wpaść coś zjeść (pizze bo mają niezła).dużo czytałem na forum o klubie Alcatraz i chyba tam się wybierzemy ale to jeszcze nic pewnego . i czy ta dyskoteka w ogóle działa .
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: kasia pelasia »

Dowiedz się też w Kwadransie na ul. Stacha Konwy, tam były organizowane dancingi i małolatów nie było.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: Infom »

odradzam Tobie ALCATRAZ jak nie chcesz sie załamac i gdzie kolwiek jeszcze miec ochote wyjsc ;) tam za bardzo za mocna muzyka same łupanki i duzo dzieci w kapturach z piwem w reku w platikowym kubeczku , lepiej ta dyskoteke omijaj łukem , wyjdz sobie do coloseum tam jakos mozna sobie potanczyc bo znajdziesz kawalki muzyczne na pewno odpowiadajace tobie
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: sKaLpeL »

tak jak mówi kasia pelasia w Kwadransie za ostoją w piątki są organizowane dancingi i podobno towarzystwo wiekowo pewnie będzie ci odpowiadało. z tego co slyszalem od znajomych to jest fajnie
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: samanta »

jeśli z żoną to stanowczo odradzam Alcatraz i Coloseum - tam przychodzą małolaty, uczniowie szkół średnich głównie. W Avalonie trochę starsze towarzystwo, o innych miejscach nie mam pojęcia :)
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

no kurcze teraz to mam dylemat . przed chwila dzwoniłem do kolegi i powiedział mi że w kwadransie jest cienko . wy odradzacie mi inne dyskoteki to już nie wiem sam chyba pójdę gdzieś i się przekonam albo wypali albo nie . raz się żyje . ale nadal proszę o wasze info .
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
K4
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 07 cze 2007, 14:58

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: K4 »

Jesli zalezy ci na kulturalnym miejscu bez trzody to polecam Cuba Libre.
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

polecasz mi ten klub. słyszałem że możesz się nie spodobać ogrom którzy stoją na bramce i nie wejdziesz. jak tam w ogóle trzeba się ubrać żeby było bez lipy i żeby cie wpuścili .pytanko jeszcze jedno jaką muzę tam grają
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: wanna »

teraz wpuszczają tam wszystkich bo bardzo mało ludzi przychodzi. Za każdym razem jak tam byliśmy w piątek lub w sobotę, to były pustki. Nie polecam na dyskotekę z żoną bo nie ma tam klimatu. Spróbujcie w Coloseum albo na jakimś dancingu.
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

wanna dzięki za info . w takim wypadku trzeba ten klub skreślić . i poważnie pomyśleć nad Coloseum
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

zaryzykowałem dokonałem rezerwacji w Coloseum . zobaczymy jak będzie
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: Qrzysio »

Ja poleciłbym Avalon.
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

Tam jest chyba troszkę za ciasno bynajmniej tak Mi się wydaje.
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: elfik »

W Coloseum też nie ma gdzie palca wcisnąć, tak ok godz. 24.. jednak my i tak - jak już uda się wyrwać z domu - to tam idziemy.. Tylko wiadomo: we dwójkę to trochę drętwo na dyskotekę, lepiej w gronie dobrych znajomych :)
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

Infom. w odpowiedzi na twoja wypowiedz chciałem zakomunikować że w przeciwieństwie do innych to ja ze swoja żoną musimy liczyć tylko na siebie i niema takiej opcji żeby w jedną sobotę iść do jednego klubu w drugą do innego a w piątą ,siódmą i dziesiątą jeszcze do innego. jak byliśmy narzeczeństwem to nie przepuściliśmy żadnego piątku i żadnej soboty aby się pobawić na dyskotece i wtedy to był dobry czas aby polatać po ostrołęckich dyskotekach a troszkę ich było i sprawdzić gdzie jak jest , ale czasy się zmieniają , beztroskie życie kawalerski i panieński zmienia eis w życie dorosłe rodzinne dochodzą nowe priorytety w życiu ,rodzą się dzieci , i wtedy trzeba zadbać o wszystko ,zabawa i beztroska schodzą na dalszy plan . wiec teraz chyba mnie rozumiesz dlaczego chce aby To wyjście na dyskotekę z żona było trafione .dodając to jest nasza rocznica ślubu.
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: Infom »

mi się wydaję ze od Twoich czasów kawalerskich z ala dyskotek nic nie przybyło i nic nie ubyło i klimat panujący w danej dyskotece praktycznie pewnie tez nic sie nie zmienił tak więc wróć w przeszłośc pomysl gdzie było lepiej i tam się udaj, a obchodzenie rocznicy ślubu i tak wybrał bym kolację!
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

kolacja wino super sprawa polecam inter hotel naprawdę warto ale nie oto chodzi . nam już się znudziły takie spokojne klimaty ( w tle jakaś spokojna muzyka kelner lata przy stoliku--nie my chcemy czegoś innego ) od czasu do czasu trzeba się wyszaleć i przypomnieć sobie jak Było.
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: metrosex »

byliśmy w Coloseum . było spoko trochę mało ludzi ale ogólnie fajnie . cała imprezka zaczęła się rozkręcać tak około godziny 23 muza też spoko i to co było super to to że jest zakaz palenia na sali . duży plus dla właścicieli.
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Re: gdzie na dyskoteke z żoną

Post autor: Incognitus »

Polecam dwie różne dyskoteki.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
ODPOWIEDZ