Ostrołęka - rynek pracy

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
lvy
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2010, 18:13

Ostrołęka - rynek pracy

Post autor: lvy »

Witam,

W najbliższych dniach zamierzam wprowadzić się do Ostrołęki, mam już mieszkanie na oku. Ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z rynkiem pracy? Mam ukończone studia na renomowanej uczelni. Też doświadczenie. Od dwóch tygodni wysyłam swoje cv w różne możliwe miejsca, ale jak na razie zero odzewu. Czy gdy się sprowadzę, jest szansa, że w Ostrołęce można coś znaleźć w ciągu najbliższego miesiąca? Powiem szczerze, że nie szukam pracy typu sprzedawca lub ktoś do 'mobilnej' obsługi klienta. A może ktoś ma jakieś pomysły na własną działalność? Chętnie nawiążę współpracę.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Ostrołęka - rynek pracy

Post autor: shelly »

ja bym zaryzykowala stwierdzenie, ze w Ostrolece jest kicha... wysylasz cv i wysylasz, a oni nawet na tyle kultury nie maja, zeby chociaz zadzwonic i powiedziec, ze wzieli kogos innego... przy duzym szczesciu Ci sie uda ;/
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Ostrołęka - rynek pracy

Post autor: mburgh »

Jak masz takie kwalifikacje jak napisałaś, to coś fajnego znajdziesz.
Wszędzie poszukiwani są pracownicy z dobrym CV i głową na karku. Powodzenia
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Ostrołęka - rynek pracy

Post autor: shelly »

a jak masz głowę na karku i do tego plecy to napewno bedzie ok ;)
lvy
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2010, 18:13

Re: Ostrołęka - rynek pracy

Post autor: lvy »

Właśnie z tymi plecami to się obawiam, że trzeba je mieć, w końcu to małe miasto. Szukam, wysyłam, zobaczę czy coś się ruszy w tej sprawie.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ostrołęka - rynek pracy

Post autor: elfik »

koleżanka bez doświadczenia i tylko z licencjatem roznosiła cv po bankach. Wkońcu odezwali się do niej z dwóch miejsc i zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną. Jest szansa, ale trzeba chyba osobiście pochodzić..
lvy
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2010, 18:13

Re: Ostrołęka - rynek pracy

Post autor: lvy »

no właśnie, chyba też tak będzie trzeba zrobić, muszę się sprowadzić jak najszybciej i być 'pod ręką' - z tego co piszecie widzę, że są szanse, nie można się poddawać :)
ODPOWIEDZ