Nasza kochana Policja

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Fantomas
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2005, 8:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Fantomas »

Zgadzam sie! Jak juz trzepia to wszystkich a nie jednego. Komus po prostu przeszkadza jego dzialalnosc i tyle. Dlaczego nie sprawdza wszystkich sklepow i firm. Dopiero by bylo:)
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

to chodzi o ten sklep nad abecadłem ? tragedia.....
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

hmmmm.....................

kradzione nie tuczy mówi stare przysłowie :D

jak się nachapałeś to teraz oddaj z % :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

no nie wiem, ja miałem z nich pożytek
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja tam tego PERFECTA juz dawno bym zlikwidowal

POLICJO czemu tak późno !?
Soldier
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Soldier »

Brodway pisze:no nie wiem, ja miałem z nich pożytek
- no nie tylko ty. 8)
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Bardzo dobrze ze ktoś wreszcie z nimi zrobił porzadek... te listy gier drukowane to juz było przegięcie.. szkoda ze tak pozno ktos się za to zabrał bo Studio Perfect istnieje juz ładny kawałek czasu
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Bardzo dobrze! Dziwi mnie tylko, czemu tak długo to funkcjonowało :?: Wreszcie Policja zrobiła coś mądrego. Bravo :!: :twisted:
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

steward pisze:Bardzo dobrze ze ktoś wreszcie z nimi zrobił porzadek... te listy gier drukowane to juz było przegięcie.. szkoda ze tak pozno ktos się za to zabrał bo Studio Perfect istnieje juz ładny kawałek czasu

Miałem już nie pisać na tym forum no ale jeszcze słowko.
steward chciałbym zobaczyć twoje oprogramowanie i gry z których korzystasz, bo z tego co wiem to też niejest w 100% legalne.
To samo tyczy się kolegi mArCiNq!

ŚMIAĆ MI SIĘ Z WAS CHCE! PRAWORZĄDNI OBYWATELE NASZEGO SMUTNEGO JAK ................. MIASTA!!
_kwiatek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2005, 16:50
Lokalizacja: Ostrołeka...

Post autor: _kwiatek »

Ja tam korzystałem z tego Perfecta dosyć często ale trudno! jedziemy na stadion?? heh :P I nie wierze w to że ci co pisza że dobrze sie stało maja w domu wszystkie oryginalne płyty bo na pewno nie!!!! :twisted:
!!! PEKPOL Ostrołeka !!!
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

a ja mam to szczeze w 4 literach, to nie moj problem.

Zreszta czy policja nie wiedziala o tym 3 lata temu? jasne ze wiedziala tylko teraz prawdopodobnie wlasciciel nie zaplacil w tym miesiacu czy kwartale jakichs drobnych [!] datkow na nasza policje.

ja uwazam ze to nie przypadek ze zamkneli perfekta. a byla to fajna sprawa w programie np. uwaga, czy interwencja. :twisted:
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ja mam oryginalnego Windowsa XP (kupilem wraz z komputerem) a w gry nie gram. Jedyne piraty jakie mam to przegrywane plyty z muzyką, ktora jest ogolnie niedostepna (nielegalna) wiec piratem nie jestem.

Co do akcji... gratulacje.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Mi Pefkekta nie będzie brakowało. Wole "zakupy" na stadionie :D Tam mam wszystko co tylko chce i taniej.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Fad.Er pisze: steward chciałbym zobaczyć twoje oprogramowanie i gry z których korzystasz, bo z tego co wiem to też niejest w 100% legalne.
To samo tyczy się kolegi mArCiNq!

ŚMIAĆ MI SIĘ Z WAS CHCE! PRAWORZĄDNI OBYWATELE NASZEGO SMUTNEGO JAK ................. MIASTA!!
Ok, zapraszam do mnie na sprawdzenie oprogramowania.. :evil: osobiście powiem ze piratow nie posiadam, wolę zapłacić więcej ale przynajmniej mieć większy szacunek do gry czy oprogramowania.. a jaki masz szacunek do pracy [wieloletniej] ludzi robiących gry, jezeli za grę płacisz 15zł :?: K.urwa ludzie przeciez to jest to samo jakbyś poszedł do sklepu i tą grę ukradł... :]

proszę nie kasować przekleństw
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

"te" studio dopiero wpadlo z tym sprzedawaniem plyt? :) ojojoj to i tak dlugo dzialali... w dzisiejszych czasach watpie zeby ktokolwiek mial wszystkie programy zainstalowane w systemie oryginalne...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

skoro kupuje nowego kompa to powinni dac mi odrazu orginalnego windowsa.... a dostaje same sterowniki.... tu tez jest nie HALO... ja z perfekta raz skorzystalem ... sciagalem raz sim locka ;] tez nie legalnie.... 3/4 ludzi w polsce ma nie legalnego windowsa czy programy itp itd ... " Bo to Polska ... Nie Elegancja Francja " :mrgreen: mi to rybka czy perfekt jest czy nie ;] Steward nie wierze ze nie masz piratow ;] PS: skoro wszystko co kopiujemy jest piractwem dlaczego są czyste płyty na rynku :?: :?: tego nie rozumiem!
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Michał pisze:w dzisiejszych czasach watpie zeby ktokolwiek mial wszystkie programy zainstalowane w systemie oryginalne...
to zależy jakie...................
:arrow: freeware - tylko do użytku domowego i bez licencji
:arrow: adware - z ograniczoną licencją na określony czas, gdzie po upływie tego czasu należy program odinstalować lub zapłacić za pełną licencję autorowi (czasem za programik mozna wysłać widokówkę z swojego miasta - są takie dziwne życzenia autorów) :D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

oes ja nie pisalem o rodzaju licencji na programy... wiec nie chwal sie swoja wiedza :D nie ma co sciemniac ale programy freeware sa duzo mniej rozbudowane chociaz coraz bardziej sie nad nimi pracuje... i w taki sposob ludzie wola sciagnac jakies demo i wpisac serial lub sciagnac crack do niego z internetu
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Fad.Er pisze:Miałem już nie pisać na tym forum no ale jeszcze słowko.
steward chciałbym zobaczyć twoje oprogramowanie i gry z których korzystasz, bo z tego co wiem to też niejest w 100% legalne.
To samo tyczy się kolegi mArCiNq!

ŚMIAĆ MI SIĘ Z WAS CHCE! PRAWORZĄDNI OBYWATELE NASZEGO SMUTNEGO JAK ................. MIASTA!!

słuchaj stary nie wiesz to nie mów bo ja tam gier piratów to mam chyba z 4 czy 5 i moge je w kazdej chwili wyrzucic bo w nie niegram w ogole malo gier kupowalem muzyki tez nie mam filmow no mam kilka a oprogramowanie to też mam chyba w 100% czyste

a to poprostu była czysta niedorzeczność żeby przez kilka lat studio perfect sobie sprzedawalo nielegalne plyty bo to nie bylo kilka plyt tylko tysiace moj kolega np. bardzo czesto tam kupowal bo to maniakalny gracz :) Dobrze się stało że wkoncu z tym skonczyli
i podzielam zdanie blitza ze pewnie nie dali w łape czy cos i ich sprzatneli !
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

nawet kupując nowiutkiego kompa ze sklepu instalują nam Windowsa i MSOffice i kupe innych programów bez licencji i bez zezwolenia na rozpowszechnianie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

mArCiNq pisze:
Fad.Er pisze:Miałem już nie pisać na tym forum no ale jeszcze słowko.
steward chciałbym zobaczyć twoje oprogramowanie i gry z których korzystasz, bo z tego co wiem to też niejest w 100% legalne.
To samo tyczy się kolegi mArCiNq!

ŚMIAĆ MI SIĘ Z WAS CHCE! PRAWORZĄDNI OBYWATELE NASZEGO SMUTNEGO JAK ................. MIASTA!!

słuchaj stary nie wiesz to nie mów bo ja tam gier piratów to mam chyba z 4 czy 5 i moge je w kazdej chwili wyrzucic bo w nie niegram w ogole malo gier kupowalem muzyki tez nie mam filmow no mam kilka a oprogramowanie to też mam chyba w 100% czyste

a to poprostu była czysta niedorzeczność żeby przez kilka lat studio perfect sobie sprzedawalo nielegalne plyty bo to nie bylo kilka plyt tylko tysiace moj kolega np. bardzo czesto tam kupowal bo to maniakalny gracz :) Dobrze się stało że wkoncu z tym skonczyli
i podzielam zdanie blitza ze pewnie nie dali w łape czy cos i ich sprzatneli !
Śmiać mi się chce jak czytam wasze posty stiwi ma rację> sam pracowałem swego czasu w jednym z największych sklepów komputerowych! wy sami niewiecie co macie!!
mArCiNq to czy ktoś ma 4 czy 400 nielegalnych płyt to jest bez różnicy! i czemu tych 4 czy 5 piratów nie wyrzuciłes do tej pory , albo inaczej po co je kupowałeś , ale ty napewno dostałeś je w prezencie!
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

hmmm .......................

ja swojego kompa sam złożyłem i instalowałęm tylko te programy które mają licencję OEM - to też jest pewne ograniczenie, ale można z netu zawsze ściągnąć uaktualnienie i program chodzi jak pełna wersja
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ja mam oryginalne CD WinXp i Norton AntyVirus 2005. Programy typu winamp, winrar sa freewer'owe.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
ODPOWIEDZ