Parkometry w Ostrołęce - opinie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: trampella »

Pojawiły się parkomaty na naszych ulicach.Co Wy na to?Parkingowi zniknęli z pola widzenia, tylko kilu kontrolerów poucza parkujących obsługi urządzeń do pobierania opłat.Czy Wam to sie podoba?
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: Jeszcze raz...

Post autor: Fajrant »

Nie narzekam ...
Lepsze to niż tamci"parkingowi"
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Jeszcze raz...

Post autor: shelly »

jak dla mnie jest ok, parkomaty nie są trudne w obsludze i jak ktos bywal poza Ostroleka lub poza Polska nie powinien miec problemow... ja nie mialam zadnych

szkoda, ze parkingowi stracili prace, ale jest XXI wiek i trzeba isc do przodu.... bezrobocie i bieda w kraju to juz inny wątek
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: amsterdam »

Słąbo widoczne wieczorem, pierwsze odnalezienie np na ul. Gorbatowa wieczorową porą zajęło mi chwilę :P
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: samanta »

mogłoby być ich więcej, czasem trzeba czekać chwilę bo akurat ktoś przyszedł przed nami. w centrum jest duży ruch i rotacja kierowców parkujących również, więc wszystko szłoby sprawniej gdyby było więcej tych urządzeń
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: trampella »

Witam dzisiaj,a co Państwo sądzą o kontrolerach?Nowej firmie i sposobie l załatwiania petentów w sprawach dotyczących parkomatów i zawiadomień o opłacie dodatkowej(czytaj-mandaciku)?
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: amsterdam »

trampella pisze:Witam dzisiaj,a co Państwo sądzą o kontrolerach?Nowej firmie i sposobie l załatwiania petentów w sprawach dotyczących parkomatów i zawiadomień o opłacie dodatkowej(czytaj-mandaciku)?
Nie mam zdania gdyż mandatu nie dostalem :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: shelly »

trampella pisze:Witam dzisiaj,a co Państwo sądzą o kontrolerach?Nowej firmie i sposobie l załatwiania petentów w sprawach dotyczących parkomatów i zawiadomień o opłacie dodatkowej(czytaj-mandaciku)?
tez nie mam zdania, bo nie mialam z nimi do czynienia poki co
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: trampella »

Witam, nie da się pewnie uniknąć płacenia za parkowanie,najlepiej opłaca się chyba kupić bilet za 1-zeta,bo ta diabelska maszyna nie wydaje reszty !!!!!
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: Pedro »

Najbardziej w tych parkomatach podoba mi się to, że najniższą płatnością jest 50gr. za 20min. Bardzo często tyle czasu mi wystarcza na załatwienie spraw a oszczędność duża :-)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: sKaLpeL »

nie wydaje reszty? poważnie, masakra, to nie dopuszczalne w dzisiejszych czasach
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: kasia pelasia »

Mnie również nie podoba się to, że parkometry nie wydają reszty, w innych miastach wydają.
gocha26
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: gocha26 »

Dlatego ja wożę ze sobą monety po 10gr - w końcu jest gdzie się ich pozbyć :)
ale pewnego dnia wrzuciłam 50gr i nie wylazł mi bilecik :?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: Qrzysio »

Nieprawda, że w innych miastach wydają. W Warszawie parkometry nie wydają reszty.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: trampella »

Parkomaty nie wydają reszty ale zapisują na bilecie dłuższy czas za parkowanie-może to i dobre przynajmniej unikniemy płacenia opłaty dodatkowej,swoja drogą wcale nie małej- za brak biletu 25zł no,no....żeby tylko były bardziej czytelne informacje na nich zawarte,a tu takim maczkiem pisze że bilet zostaw w widocznym miejscu we wnątrz pojazdu (na zewnątrz może zmienić właściela!!!!).Dobrze że ci kontrolerzy informują ludzi na bieżąco co i jak bo nie wszyscy są tak bardzo"do przodu" z obsługą tych urządzeń.Szerokości.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: Qrzysio »

Niestety powielane są u nas błędy z innych miast.
Dziś byłem świadkiem, jak ktoś płacił za parkowanie, pomimo tego, że w soboty, niedziele i święta opłata nie jest wymagana.
Ludzie łapią się za głowę, gdy widzą, że na bilecie jest napisane, że mogą parkować do poniedziałku ;)
Nie przyglądałem się zbyt dokładnie parkometrom, ale nie zauważyłem tam informacji kiedy obowiązuje opłata.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: trampella »

Witam.Pisze na wszystkich tablicach ogłoszeniowych o płatnym parkowaniu,na parkomatach też, że opłata od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 rano do 18 wieczorem..W sobote ten ktos kupił bilet z oplatą w poniedziałek od 8 rano.Trzeba CZYTAĆ!!!!!
Ale ludzie nie czytają....
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Parkometry w Ostrołęce - opinie

Post autor: malykazio »

Nie ma żadnej informacji na temat sposobu wnoszenia opłaty za cały dzień. Brakuje jakiejkolwiek informacji na temat "taryf specjalnych"
ODPOWIEDZ