Ostrołęka coraz piękniejsza

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Ostrołęka coraz piękniejsza

Post autor: Fajrant »

Nie sądzicie że Ostrołęka pięknieje w mgnieniu oka ?!
Bloki odnowione, ulice zrobione jest nowocześnie i kolorowo.

Kto tak jeszcze uważa ?
Chętnie poczytam wasze opinie.

Pozdrawiam !!! :D :D :D :D :D
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: Infom »

masz samochód? chyba raczej nie, bo nie zgodze się z tym ze ulice są nowsze, bo wystarczy przejechać się po mieście i trochę nerwów stracić na dziurach na koleinach i to na tych głownych drogach w mieście !!!!!!!!!!!!!
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: Fajrant »

Mam samochód i nie narzekam
eish
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 05 lip 2010, 19:12

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: eish »

Wybory coraz bliżej więc nic dziwnego, że Ostrołęka z dnia na dzień coraz piękniejsza.
koyocik
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 01 cze 2008, 14:26

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: koyocik »

Zgadzam się, ale żeby Ostrołęka naprawdę była ładnym miastem to trzeba jeszcze baardzo dużo. Pierwszy krok - usunąć rynek ten mały czy jak go tam nazywają oraz odnowić dworzec PKS, ponieważ jest paskudny
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: Infom »

nie narzekasz na drogi ???hm przejedz się drogą:

- goworowska
- gorbatowa
- przy PKS
- w stronę wojciechowic
- sikorskiego i wszystkie ulice na centrum wołają o pomoc
- w stronę starego szpitala od skrzyżowania ( gdzie jest sklep CYMES ) do samego końca dosłownie masakra

prkatycznie wszystkie ulice główne gdzie codziennie jeżdzi sie nimi do pracy, nie rozumiem czemu tych głownych ulic w mieście gdzie sami nawet radni nimi jeżdżą i prezydent i wszyscy mieszkańcy nie można ich zrobić w pierwszej kolejności , a nie budują gdzieś pomiędzy domkami jednorodzinnymi na uboczach ostrołęki
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: shelly »

zgodze sie z przedmowcami, ze drogi sa w strasznym stanie.... odnowione bloki ? ok, moze i lepiej wygladaja niz kiedys, ale niktore sa tak pomalowane, ze mozna podejrzewac, iz jakis daltonista to "projektowal"...
od siebie dodam jeszcze, ze ladne miasto to nie tylko kwestia drog i ladnych budynkow, wiele zalezy od jego mieszkancow.... a u nas jeszcze duuuzo wody uplynie zanim ludzie zaczna myslec o tym co jest dookola, zamiast o czubku wlasnego nosa....
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: fermik1987 »

Głupoty gadacie ,przejedzcie się po Wawie to zobaczycie jakie tam dziury są , wszystkie ulice główne są w miarę w Ostrołęce oprócz na os centrum Sikorskiego,koło Pks pierwsza jak coś w kolejności do poprawy po Sikorskiego
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: Infom »

Ostrołęka ma 8 ulic a warszawa ma 200
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: trampella »

Witam.Zwiedziłam wiele krajów i widziałam wiele miast, a w nich ulice,fasady budynków i powiem Wam jedno-cieszy mnie nasza mała Ostrołęka i jej wygląd,nawet te trochę dziurawe ulice.Nie macie Państwo pojęcia jakie dziury w ulicach są i w Europie i w Ameryce,a tylko ludzie tak naprawdę się liczą,ich pogoda ducha i uśmiech na co dzień,czego nam tu w "naszej małej ojczyżnie" tak bardzo brak.Powiecie .."a czego tu sie cieszyć?.."Powiem Wam,- a dlatego że Bóg dał nowy dzień,że jestem zdrowa i mogę uśmiechnąć się nawet do Słońca.Szukajcie dobra,nie bądzcie zgorzkniali- życie jest za krótkie na takie rzeczy.Serdecznie,weekendowo pozdrawiam.
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: _RAMZESEK_ »

Mnie odstrasza główna ulica w naszym miescie (Bogusławskiego) jest tak dziurawa , ze mozna samochód połamac jadac 50-60km/h....

-Na pochwałe zasługuje również ,,skwerek" przy starym Kupcu, nabiera już kształtów....
-Aqua Park coraz ładniej wygląda:)
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: Fajrant »

aquapark jest cacy :)

nie jest źle !
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: OSTROŁĘKA CORAZ PIĘKNIEJSZA

Post autor: elfik »

mi również bardzo się podoba.. jedyną rzeczą nad jaką ubolewam jest mała ilość placów zabaw dla maluchów, a jak są to... mizerne.. u mnie pod blokiem tylko huśtawka i piaskownica.. :/

a tak ogólnie całkiem dobrze mi się tu mieszka :)
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ostrołęka coraz piękniejsza

Post autor: przeklinak »

plac zabaw z dnia na dzień chyba w parku ukończą ( o ile już nie skończyli ) sądzę że maluchy będą z niego zadowolone
ODPOWIEDZ