Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Witamina
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2010, 14:41
Lokalizacja: Elbląg/Ostrołęka

Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego

Post autor: Witamina »

Jak można wyrobić sobie kartę w tej bibliotece? Czy wyrób karty kosztuje?
I na czym polega podział na filie? Czy jeżeli dana książka znajduje się np. w filii nr 2 to czy mogą ją sprowadzić np. do filii nr 3?

Może te pytania są trochę głupie, ale nie dawno się tutaj przeprowadziłam i nie do końca orientuje się w tych sprawach.

Czekam na odpowiedzi.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego

Post autor: major »

hm... Za karte sie płaci 1,22zł :P więc w zasadzie nic... Wystarczy że pójdziesz do biblioteki i powiesz ze chcesz wyrobić karte (pamietaj ze w czwartki jest także zamknięta), zreszą te kobiety są bardzo miłe i wszystko Ci dokładnie wyjaśnia odnośnie tych filii bo ja powiem szczerze że nie mam pojęcia. A co Ciebie sprowadziło na kurpie, jeżeli wolno mi spytać?
Witamina
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2010, 14:41
Lokalizacja: Elbląg/Ostrołęka

Re: Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego

Post autor: Witamina »

Szkoda, że w czwartki zamknięta, bo właśnie wtedy chciałam iść :wink: A tak dopiero we wtorek będę mogła. A przy wyrobie potrzebne są jakieś szczegółowe dane np. pesel? I czy potrzebne jest zdjęcie?

A do Ostrołęki przeprowadziłam się z powodu rodziców. Mama się tutaj urodziła i tu mieszka moja babcia, która teraz już mieszka z nami.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego

Post autor: major »

No to we wtorek, w każdy czwartek jest zamknięte. Zdjęcie nie potrzebne (chodz możesz mi wysłać:P) co do peselu i danych to nie pamiętam, dawno wyrabiałem. Weź dowód ze sobą, jezeli posiadasz legitymację studencką to także.
Teddy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 25 lis 2009, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego

Post autor: Teddy »

Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie zadzwonienie lub napisanie maila do biblioteki:

E-mail: wypozyczalnia@mbpostroleka.pl

Tel.: 29 7645475
29 7642151 wew. 42
ODPOWIEDZ