Pizzerie czynne w Sylwestra

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: materix »

Witam mam pytanie, jakie pizzerie będą czynne sylwestra? Nigdy nie zamawiałem, lecz teraz zapewne coś takiego będe musiał tą metodę wypróbować.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: Infom »

a tam gdzie ty pracujesz bedzie czynne? daj ludziom dzien wolny , zapewne bedzie zamkenieta po 16
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: malykazio »

Nie czepiaj się, człowiek normalnie zapytał. Poza tym w wielu miejscach nikogo nie dziwi i nie oburza praca w wigilię i sylwestra. Dlaczego? Bo w takim okresie zarobią dużo więcej niż w "normalnym" czasie a potem mogą świętować jak tylko chcą. Wystarczy porozmawiać z obsługą hoteli czy barmanami. No ale oczywiście to nie w takiej mieścinie jak Ostrołęka.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: Qrzysio »

"daj ludziom dzień wolny" - jakby to od tego czy zamówi pizzę zależało, czy pracownicy będą mieli wolne.

W dzień lokale a pewno będą czynne, ale nie sądzę, żeby dłużej niż do 18.00. Mimo to daj znać po nowym roku czy coś trafiłeś. Będziemy wiedzieć na przyszłość.
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: materix »

Wielkie dzięki za odpowiedzi! Jak tylko zdołam zamówić pizzę, to na drugi dzień tu napiszę. A na koniec życzę wszystkim wesołych świąt.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: Infom »

qrzysio o to chodzi ze jak by był dobry utrag w dzien i wieczorem to za rok przez takich łosi jak on , pracownicy za rok tez by musieli stac i nie pisze ze przez takich jak on nie ma to żadnego wpływu, bo ma , i to nie w tej a w każdej branży. Sam popracuj przy piecu to inaczej bedziesz pisał, a ze siedzisz przed kompem i piszesz posty to za bardzo sie nie narobisz
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: wimp »

zebys jeszcze chial pozrec w lokalu. ale na zamowienie? kup se mrozona zawczasu
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: materix »

I co będziecie po mnie cisnąć bo się ZAPYTAŁEM? Ja o tym nie decyduje tylko szef danego lokalu.
wiolettta
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, 18:53

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: wiolettta »

A może najlepiej zadzwonić do wybranych pizzerii i się po prostu zapytać... Tu raczej nikt Ci nie pomoże...
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: Chemik »

Ostatnio zamawiałem pizze z sieci DaGrasso co prawda nie w naszym mieście ale sieć to sieć :) i wrzucili mi ulotkę że w sylwestra pracują i dowożą pizze do 00:00. Nie wiem czy tak jest w Ostrołęce ale myślę, że warto zapytać
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Pizzerie czynne w Sylwestra

Post autor: materix »

Jak cos to była Pizza Rica otwarta : )
ODPOWIEDZ