Dla plastyków, osób lubiących rysować i malować. Zobacz.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Dla plastyków, osób lubiących rysować i malować. Zobacz.

Post autor: dzialka10 »

malykazio bardzo podoba mi się twój pomysł, mi też chodził po głowie, ale nie myślałam by kase na tym robić. Fajnie by było zebrać pozytywnie/artystycznie zakręconych ludków i zorganizować takie miejsce, choćby nawet na początek na spotkania raz w tygodniu

przyszło mi do głowy że to przypomina coś w stylu "Klubu Gospodyń Wiejskich" ;) i to się chwali, trzeba integrować społeczeństwo :D ;)
__
by zebrać ludków
na początek może pogadać z kimś w OCK (w końcu to centum kultury), poprosić o nieodpłatną możliwość wynajęcia jakiejś sali na jedno pierwsze (i mam nadzieję nie ostatnie) integracyjne spotkanie ludzi zainteresowanych pomysłem i działaniem, potem ustalić dogodną datę spotkania, dać ogłoszenie i czekać na spotkanie. Co z niego wyniknie zobaczymy.

Myślę, że najlepiej na początek nie nastawiać się na pub/sklep tylko zacząć od zebrania ludzi i spotkań raz na jakiś czas w jakimś przystosowanym lokalu. Wybadasz w ten sposób 'rynek' a co najważniejsze 'ruszysz ludzi do działania'. To jest jak najbardziej działanie na rzecz kultury i OCK powinno się przychylić do pomysłu i wesprzeć przynajmniej z tym wynajęciem sali.
Fajnie by było gdyby istniały w O-ce albo okolicy takie np. artystyczne spotkania czwartkowe. Człowiek miałby gdzie wyskoczyć, pogadać o czymś mniej przyziemnym niż tylko pogoda i przy okazji mógł podzielić się z kimś swoją pasją i czegoś się i kogoś nauczyć.

jeszcze świtało mi w głowie że jest taki projekt rozwoju obszarów wiejskich "Regionalny Program Operacyjny Woj. Maz. 2007-2013" i jest tam m.in. działanie 6.1 KULTURA
coś tam piszą o systemach/centrach/ośrodkach informacji kulturalnej.. może by coś jakoś twój pomysł rozwinąć i podpiąć pod to działanie..
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Dla plastyków, osób lubiących rysować i malować. Zobacz.

Post autor: malykazio »

Wszelkie inicjatywy są pożądane. Trzeba tylko mieć pomysł i go konsekwentnie realizować. Nie uda się to się nie uda, trudno. Uda się, to będzie fajnie.
Wszystko to kwestia chciejstwa i zorganizowania grupy aktywnych osób, które nie zrażą się ewentualnymi początkowymi niepowodzeniami i będą zadowolone ze zrobienia czegoś dla siebie, dla własnej satysfakcji, niekoniecznie nastawiając się od razu na zysk.

@lucjankom: Po co dwie strony? To mylące i za nic nie można dojść co i jak. Dodatkowo na autoportret.net przerażające są te przyciski i linki do katalogów wszelakich. Wygląda to jak strona nastawiona na wymianę linków a nie jak studio portretu. Poza tym jak ma się jedna strona do drugiej? Mają się uzupełniać? Powielać?
Autoportret
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2011, 17:52

Re: Dla plastyków, osób lubiących rysować i malować. Zobacz.

Post autor: Autoportret »

Witam Forumowiczów!
Kilka słów wyjaśnienia- linki do strony i bloga zamieścił inny forumowicz, doszłam do tego po statystyce ruchu sieciowego- proszę mi wierzyć, nie mam zwyczaju w ten sposób robić sobie reklamy:)
Blog jest tylko nowo-powstałym "tworem-dzieckiem starej stronki", póki co nie mam czasu więcej się nim zająć, dlatego to wzajemne linkowanie pomiędzy stroną a blogiem.
A do Twórcy wątku- służę pomocą, w razie czego:)
Pozdrawiam!
Eliza Łosiewicz-Kowalczyk
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Dla plastyków, osób lubiących rysować i malować. Zobacz.

Post autor: malykazio »

W reklamie nie ma nic złego, jeśli nie jest nachalna i mieści się w jakichś rozsądnych granicach :)
Może właśnie czas na jakąś fajną reklamę?
Autoportret
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2011, 17:52

Re: Dla plastyków, osób lubiących rysować i malować. Zobacz.

Post autor: Autoportret »

Malykazio, niestety zamieszczenie linku do mojej strony ( co nazwano nachalną reklamą) nie było ze mną konsultowane,(aczkolwiek to miłe, że Ktoś uznał,iż warto zalinkować moją Pracownię). Nie mam możliwości usunąć posta zamieszczonego przez Użytkownika Lucjankom. Konstruktywną krytykę przyjmuję z docenianiem, niemniej to chyba nie ten wątek na forum. Jeśli ma Pan pomysł na "fajną reklamę",a zechce podzielić się swoimi spostrzeżeniami - proszę uprzejmie, ale na maila :)

Eliza Łosiewicz-Kowalczyk
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Dla plastyków, osób lubiących rysować i malować. Zobacz.

Post autor: nusiaczek »

jak robimy reklamę, to robimy: zamawiałam portret u Pana, który napisał ten post. i nie żałuję, bo ceny są bardzo niskie w porównaniu z niektórymi :D

proszę, zabijcie mnie za reklamę :lol:

p.s. tylko ja przynajmniej nie wklejam bezczelnie linków z pracami tego Pana np. na nk, a mogłabym to zrobić. :faja:
Wurzel
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:24

Re: Dla plastyków, osób lubiących rysować i malować. Zobacz.

Post autor: Wurzel »

Zgadzam się niusiaczkiem
ODPOWIEDZ