II LO - Parking dla Audi Dyrektora i Opelkow Dyrektorek

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

II LO - Parking dla Audi Dyrektora i Opelkow Dyrektorek

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

Co sie dzieje z ta szkołą. Niedawno Dyrekcja sprezentowala nam BigBrother'a (kamery w calej budzie i na zewnatrz), a teraz zabiera nam Parking obok szkoly! Dojezdzam samochodem z 2 kumplami z ZSZ nr 1, zdecydowalismy sie ze bedziemy dojezdzac moim samochodem we 3, by zaoszczedzic piniedzy i odciazyc nieco rodzicow. Koszt naszego dojazdu w miesiacu miesci sie w cenie biletu miesiecznego dla 1 osoby, czyli 2 jezdza za free!!! do Ostrołęki mamy okolo 15km. Pomyslowa dyrekcja (zacnej szkoly [smiech na sali]) kazala woznemu namalowac znaczek zakazu wjazdu i tabliczke "nie dotyczy pracownikow i obslugi", sekretarka nadrukowala o gloszen i porozklejali po calej szkole ze uczniom nie wolno parkowac.
Sprawdzilem! Taki zakaz jest g***o warty ;] Plac szkolny nie podlega w takim stopniu "dyrekcji" by sobie mogla takie zakazy wprowadzac ;]

Podobnych pomyslow w szkole mamy wiele np.
- telewizor i DVD na glownym holu (a mogli by krtzeselka sprezetowac, bo siedzimy na takich ze Pozal sie Boze)
- komputery dla nauczycieli, zamiast uczyc to po necie smigaja :D ( a mogli by drzwi do sal naprawic, albo lazienki - dziwne ze sanepid sie nie czepia :) )
- klepke na holu wymieniaja co roku, co roku wstaje ;] , kaza chodzic w kapciach a Dyrektorki chodza w szpilkach i robia dziury :) to juz lepiej nie naprawiajcie tej podlogi :D

Co o tym sadzicie?? Zapraszam w odwiedziny, no jak was wpuszcza, bo ostatnio niby trzeba sie spowiadac, kto, po co i na jak dlugo :)
smiech na sali
:)
Sonnyx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:24

Post autor: Sonnyx »

he he jak to sie mowi nasrac i rozmazac na takie rozpozadzenie.

ciekawe jak oni beda sprawdzac czy to samochod nauczyciela czy ucznia, moze po tlumiku, ale zabora ma sportowy, taki regulowany wiec nie darady :D ale beka.

a te dvd wogole nie dziala bvy puscili jakas komedie albo shreka a oni nawet filmu przyrodniczego nie wlacza, no i pytam sie, na hu* to :P czy nie lepiej kupic cos do szkoly, jak kolega wyzej wspomnial, dzwi, moja mam uczyla sie w tej szkole i mowi ze dzwi sa te same od jej czasow, chociaz dyrekcja tez a jej nikt nie wymienia, no ale moze z dyrekcja zmienia i dzwi.

druga sprawa tak nieszczesna podloga, chyba robil ja ten co siedzi na PKS bo tak zwalonej roboty to nie widzialem.

a co do wpuszczania to uwazajcie bo nie tylko obcych nie wpuszczaja ale i uczniow, a to dlatego ze, dyrekcja upodobala sobie ze na sam koniec roku WSZYSCY maja nosci identyfikatory, ale gdzie ja go znajde skoro przez poprzednie 2 lata nikogo nie obchodzilo czy go mam, a dzis rano pan dyrektor z pania sekretarka stali na schodach i patrzyli ktory to delikwent nie posiada owej odznaki.

chcialbym pogratulowac dyrekcji pomyslu z drukowanymi zakazami, moze zrobia nam na korytarzu, drogi z pierwszenstwem albo ograniczenia predkosci itp. chociaz w podstawowce by sie takie przydalo.
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

hehe ja pamietam jak w ZSZ 1 jeden z uczniów zaparkował na parkingu dla nauczycieli samochodzik to za chwile podjechała straz wiejska i blokade na koło załozyli.
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Sonnyx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:24

Post autor: Sonnyx »

pamietajcie

"SZKOA ŁÓCZY JI WYHOFUJE"
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

No i oczywiscie hit, czyli plakat pietnujacy uczniow szkoly, ktorzy wpadli za dragi. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem narkotykow, ale to co zrobil Ryszard to jest po prostu smieszne. Plakat z tekstem "Wstydzimy sie za nich", "Oni zhanbili dobre imie szkoly" przypomina mi PRL'owski plakat. Cale szczescie jeszcze tylko miesiac w tym chlewie.
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Post autor: ^_^ »

ukonczylem tą szkołę w 2002 roku (profil mat.-inf.) i można było jakoś wytrzymać (moze poza pewną panią od biologii :D), ale po przeczytaniu tego wszystkiego nie poszedłbym tam znowu,
może i czas zmienić dyrekcje, nie wiem jak tam teraz dokladnie jest ale Rysiu zawsze mial mało do powiedzenia a za wiekszość decyzji odpowiadał ktoś inny
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

tak ta pani co po angielsku umie sie sprzeciwic i postawic na swoim :)
:)
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

spoko rozumiem Cie, ale spojrz też z drugiej strony, nie każdy jest tak kulturalny...ostatnio gosciu przed wyjazdem do domu musial strzelic popisówe i sobie zrobil ze 3 kuleczka na boisku, pozatym tam nie ma tak duzo miejsca zeby parkowac, w zime to oczywiscie jestem za, a teraz wf-y będą sie odbywac na boisku gdzie wczesniej wszyscy parkowali...


Sonnyx a co do Twojego posta, to też uwazam ze jest to bezsensowny pomysl z tymi identyfikatorami, ale spowodowany byl tym ze byly kradzieze w szkole i tylko dlatego.. ;]

[ Dodano: 07:32, 05.04.2006 ]
Maciek, a wlasnie gdzie ten plakat wisi ?:p ja go nie widziałam ^^ :p
mufinka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mufinka »

Popieram akcje ja tą szkołę skończyłam w 2004 i już wtedy nie było gdzie parkować szczególnie w sezonie oprócz zimy. Dyrekcja powinna pomyśleć nad rozwiązniem problemu i postarać sie o parking z prawdziwego zdarzenia a nie ustalac nowe znaki drogowe :lol: to nie przedszkole mamy XXI wiek i uczniowie posiadaja samochody :wink:
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

parking jest! nie parkuje sie na bisku czy biezni, jest wydzielone mijsce! Zdecydowalem sie dojezdzac samochodem do szkoly tylko i wylacznie ze wzgledow ekonomicznych! Gdymym mial kilometr, dwa, trzy to bym pieszo dotarl do tego "obozu" (szkola tego bym nie nazwal, sorx ale prawda jest okrutna). Ciezko nauczycielom przejscs sie z rana na spacerek?? Albo swoja furke na Psarskiego postawic?? :D smiech na sali

a jeszcze jedno: pupilki z klasy IIId , jezeli sa na tyle kulturalni, to niech sie nie wypowiadaja w tym temacie :D

[ Dodano: 16:50, 05.04.2006 ]
:mrgreen:
:)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Tak wogóle to parkowanie przy boisku jest dosyć niebezpieczne - często piłka potrafi polecieć nie tam gdzie powinna i już bieda gotowa. Do tej kartki z napisem "Wstydzimy się za nich" powinni dopisać niżej - "bo dali się złapać":) A z tym TV i kompami dla każdego nauczyciela to już totalnie im odwala chyba... TV ok 6000 kosztuje, a komputerów nigdy nie używają(korzystających nauczycieli z PC widziałem tylko na Infie, Technologii i PO). W tej szkole to chyba za dużo kasy mają... mogli by przynajmniej zrobić zamykające sie dzrzwi w klopie... jak chodziłem składać podania do LO i widziałem I, to aż mie się z niego nie chciało wychodzić i iść do II. Ta szkoła powinna zrobić remont nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz...
DeLukass
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Oka

Post autor: DeLukass »

..ej niom sorry dlaczego mam się nie wypowiadać, to że jestem z 3d to nie ma znaczenia ("i tak powiem") :twisted: :twisted: :twisted:

..szczerze to nie wiem, o co takie wielkie halo się tu robi skoro i tak wszyscy uczniowie będą parkować na tym parkingu i raczej żadne plakaty ich przed tym nie powstrzymają :P

..a pomysł z noszeniem identyfikatorów śmieszny, bo tego to i tak nikt nie sprawdza przynajmniej nie widzę jakoś ostatnio żeby ktoś się tym zajmował, pierwszego dnia to było jakieś zamieszanie, bo spisywali tych, co nie mają ogólnie śmieszne to jest.. :wink:

..ten TV na holu to chyba popsuty kupli bo jakoś nie widziałem jeszcze żeby ktoś go uruchamiał, tylko tak dla szpanu on z pewnością jest :twisted:
..trzymaj styll``
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

ale jużprzynajmniej podłączony (przez pierwse tyg nawet nie bez jednego kabelka stał, a teraz to dvd do niego podpieli), a z identyfikatorami to mi sie gim przypomina - tam też kazdą lekcje zaczynali od spr idntyfikatorów... dobrze że tak naprawdę to tylko Z. się o to czepia :)... a no i jeszcze na tych smiesznych zbiorkach na PO trzeba przypiac :)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2006, 18:32 przez Arrab, łącznie zmieniany 1 raz.
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Czy wi nie potraficie tego wszystkiego olać? Szkoła to nie hotel - mają byc nauczyciele i jakieś tam biórko z krzesłem. I tak nic nie zmienicie i tak.
A "pupilki z IIId" poprostu umieja sie dostosować i "olać" przepisy (umiejętnie omijać na własną potrzebę).
Ja to nawet nie czytam tych plakatów i ogłoszeń - codziennie przyjeżdżam sobie furką i nie posiadam identyfikatora. Za duuuzo stresu ludzie....
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

mlody przedsiebiorco to ze ktos jest z 3d to nie moze sie wypowiadac ? a to niby czemu ? sa tak samo uczniami tej szkoly jak Ty, i tak samo przyjezdzaja co niektorzy samochodem do szkoly jak Ty, wiec nie wiem o co ci chodzi

aha skoro myslales ze jestem z 3 d, to dla sprostowania ---- nie jestem :]
mufinka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mufinka »

[quote="mlody-przedsiebiorca"]parking jest! nie parkuje sie na bisku czy biezni, jest wydzielone mijsce!

Jaki parking ?? Trzeba dobrze było się wciskac żeby ładnie zaparkować i piłką z boiska w autko nie dostać. Parking powinien być z prawdziwgo zdarzenia a nie taka atrapa :lol:
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

wlasnie, wczoraj parkowali wzdłuż bierzni :]
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

A my wczoraj grabiliśmy bieznie i mieliśmy wielką chęć ksiedza furę "ograbić", ale się powstrzymaliśmy :) ;)
Sonnyx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:24

Post autor: Sonnyx »

dzis wlaczyli nam dvd na holu, chyba ktos przeczytal moj powyzszy post heh, ale co z tego, tak szczeze to ten tv jest zbedny. mogli by zrobic cos zeby jakos to wszystko wygladalo i klepki z podlogi nie odchodzil. widzialem jak kierownik bolek niusl dzis nowy znak drogowy :D pewnie powiesi go na szyi i bedzie zbieral za parking, "po zlotoweczce poprosze"
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

no ja sie wlasnie na ten tv nie załapałem, ale mi znajomi mówili :) niezłe zdziwko... aż im uwierzyć nie chciałem :) toć to trzeba w jakiejś kronice zapisać :D:D
pawllaq
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2006, 19:03

Post autor: pawllaq »

Jak narazie wszyscy opiepszaja dyrekcje, ale spojrzcie z drugiej strony...

Co do identyfikatorow... ludzie z zewnatrz przychodzili, zaczely sie krdzieze i inne historie. Co niby mieli zrobic ?? Tak samo kamery.
Mi nie przeszkadza ze jakis gosc bedzie stal przy wejsciu i sprawdzal czy ktos jest z tej budy czy nie, ale noszenie identyfikatorow na lekcjach i przerwach to juz przegiecie.

Co do telewizora to totalnie dali ciala... juz wolalbym uplynnic ten kapital :twisted: :wink:

A jesli chodzi o parking to proponuje najzwyczajniej olac to.
Na poczatku roku nie bylo tyle samochodow pod szkola, wiec zapewne przyjezdza sporo swierzych kierowcow...
Czesc przerysuje gabloty, inni odjada z wgnieconymi dzwiami po pileczce i od razu sie luzniej zrobi bo rodzice pozabieraja kluczyki :twisted:

POZDRO
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

sorx, jak urazilem 3d :) ta szkola smierdzi szambem i sarymi ludzmi :D
szybko skonczyc i wyp... jak najdalej od niej, od IIId, od pseldo wykfalifikowanego grona pedago (mgr. na zaocznych :) ) (Mironczuk - jedyny wyksztalcony i konkretny gosc

Jak niebezpieczne parkowanie jest na boisku szkolnym przekonal sie Szmer'u, jak mu wczoraj zerwali elektryke od lustereki i przebili opone! Oczywiscie kamery nie zlapaly, bo maja tylko 2m zasiegu do okola budynku :D (po co one maja byc? zeby elewacji nie ukradli :) ?? Bede teraz parkowal obok Ryska :P
:)
pawllaq
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2006, 19:03

Post autor: pawllaq »

i kto tu mowi o kulurze :P

nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia... znasz osobiscie kogos z III d ??

zastanow sie co piszesz i przyjdz w piatek z matka :P
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

identy mi mocno nie przeszkadzaja - zawsze do smyczy mam przypiety i jak sie ktos zjawia, ze chce przypietego, to poprostu na wierzch wyciagam, a potem znowy pod bluze chowam i wsio :)
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

mlody przedsiebiorco jak taki mądry jestes to powiedz to dyrkowi w twarz co o tym myslisz, aaa pozatym to nie zgrywaj takiego wielkiego cfaniaczka na tym forum bo smieszny jestes.. ;]
ODPOWIEDZ