Gdzie dobrze zakłądają gaz do samochodu ???

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Gdzie dobrze zakłądają gaz do samochodu ???

Post autor: djalien »

WITAM !!!!

Panowie wiecie gdzie dobrze i w miare tanio zakłądają gaz do samochodu wiem ze jeden jest na wojciechowicach przy orlenie drugi na tym osiedlu przy pałacyku a trzeci na 11-go listopada, może wiecie gdzie jeszcze??
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Mój tato zakłądał w Czerwinie (20km w stronę Ostrowi Maz.). Mówił że taniej nie znalazł, a i dobre opinie są o tym zakładzie. Z tego co mi mówił to tłumaczyli mu konkretnie na czym polega takie lub inne rozwiązanie, wytłumaczyli, doradzili itp. Póki co auto na LPG śmiga bez problemów, więc chyba nie ma co narzekać.
Awatar użytkownika
JaNeK
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2005, 23:44
Lokalizacja: Ostrłęka

Post autor: JaNeK »

witam :D

Ja moge powiedziec ze na 11 listopda zakladali mojemu tacie gaz sekwencyjny chyba jest to jeden z najleprzych gazow :D ale do takiego typu niemozna zalozyc taniego ;/ bo i tak bedzie trzeba zminic za jakis czas na sekwencje bo w innym wypadku bedzie rozwalalo kolektor ssacy... tak jak bylo umnie..;] w tej chwili samochod chodzi super niema roznicy czy gas czy benzyna a panowie na 11 listopada sa mili :) i co przyjedziemy to podlaczaja i ustawiaja samochod zeby ladnie cykal :) polecam ich :P
ascania
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:05
Lokalizacja: z piekła

Post autor: ascania »

Jeśli gaz to tylko warsztat w Jarnutach pod Łomżą, facet ma gaz w jednym palcu nazywa się Andrzej Boguski. Dojechać można w prosty sposób, jadąc trasą z Ostrołęki do Łomży przed Łomżą na górkach jest drogowskaz w prawo do miejscowości Janowo, skręcamy tam i jedziemy prosto jakieś 3km. Facet w 2005 roku założył blisko 1000 (tysiąc) instalacji LPG, więc o czyms to świadczy.
Istnieja kobiety bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD
Ewelinka
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2006, 14:35

Post autor: Ewelinka »

albo w Kordowie jak sie jedzie na Warszawe
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MoskoU »

A moim zdaniem liczy sie doswiadczenie, a ten Pan chyba byl pionierem na naszym rynku w tej branzy. Skoro istnieje do tej pory - to chyba o czyms swiadczy?

AUTOGAS Leszek Wiktorski
07-400 Ostrołęka , ul. Dobra 1
0602-359-587

P.S. Mialem przyjemnosc jezdzic 2 samochodami z gazem tam montowanym i bylo OK.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Heh, ja tu wchodze żeby sąsiada zareklamować a widze ze kolega wyżej już to za mnie zrobił .. hehe, szczerze polecam go, doświadczenie ma bardzo duże, robił samochody jak ja do przedszkola jeszcze chodziłem, a teraz mam 16 lat wiec doświadczenie jest naprawde duże .. :)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

MoskoU pisze:A moim zdaniem liczy sie doswiadczenie, a ten Pan chyba byl pionierem na naszym rynku w tej branzy. Skoro istnieje do tej pory - to chyba o czyms swiadczy?

AUTOGAS Leszek Wiktorski
07-400 Ostrołęka , ul. Dobra 1
0602-359-587

P.S. Mialem przyjemnosc jezdzic 2 samochodami z gazem tam montowanym i bylo OK.
Nie chciałem poruszać nazwiska tego Pana, ale jeśli już tak go reklamujecie, to pozwole sobie parę szczegółów dodać.
Gaz założony idealnie, cykał jak należy przez długi czas... aż przyszedł czas na serwis:( Gorszego olewactwa na oczy jeszcze nie widziałem, niestety słowność nie należy do atutów tego zakładziku, a i szacunek do czyjegoś czasu też jest chyba im obcy...
No ale przeciez na wymianie filtrów i regulacji się nie zarabia...
Moim zdaniem ludzie z takim właśnie doświadczeniem nie powinni kłaść lachy na swoich byłych klientów... no i teraz pozostaje mi pochwalić zakładzik na 11-go listopada, kiedy bym nie przyjechał zawsze ktoś znajdzie moment na podkręcenie zaworków.
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MoskoU »

Ex Hoppler pisze:Gorszego olewactwa na oczy jeszcze nie widziałem, niestety słowność nie należy do atutów tego zakładziku, a i szacunek do czyjegoś czasu też jest chyba im obcy...
Mysle, ze trafiles na brak szefostwa... Wiadomo....kota nie ma myszy (...)
Zreszta nie bylem przy syyuacji - nie wiem.
Generalnie mam dobre doswiadczenia z ta Firma
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

O ile moje informacje są nadal aktualne, to Pan L.W. należy do grona szefostwa... i przygodę z nim właśnie miałem
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Mechanix...Nowa Wieś...Dariusz Marciniak
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
ODPOWIEDZ