Ynet Telewizja +internet

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
marek7001
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 22 lis 2008, 18:38

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: marek7001 »

morus pisze:Nowa stronka rusza w nast tygodniu
I ze stronką cisza...
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

No widzę właśnie... Poganiam kogo trzeba, cierpliwości...
tomeklulok
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2013, 13:19

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: tomeklulok »

Hej. czy wasz internet i tv jest dostepny w bloku na ulicy witosa2
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

tak
mariusz1229
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 08 mar 2011, 18:33

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: mariusz1229 »

.urwa kiedy się skończą kłopoty ze zrywaniem internetu ?!??!!!??? to jest tragedia ,jeszcze chwila i zerwę umowę!!! i ciągłe tłumaczenie ,że technicy usuwają awarię....stałe tłumaczenie ,tylko jak jeszcze długo ???
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Qrzysio »

Jakie zrywanie? Gdzie? Napisz coś więcej. U mnie jest ok.
mariusz1229
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 08 mar 2011, 18:33

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: mariusz1229 »

Hanki Sawickiej 17 i Prądzyńskiego 19...od kilku dni słabiutka prędkość i ciągłe zrywanie połączenia internetowego ,dzisiaj tragedia w ciągu 10 minut 3-4 razy zrywało i tak cały dzień,wczoraj ok,w sobotę i niedzielę zero możliwości korzystania z neta ciągłe zrywanie, dzisiaj dzwoniłem i Pani ładnie przeprosiła i powiedziała jak zawsze ,że technicy starają się ale....może usuną przyczynę tylko to jest od dawna i cały czas to usuwają
mariusz1229
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 08 mar 2011, 18:33

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: mariusz1229 »

niby zmieniają jakieś urządzenia - tak mnie poinformowano na infolini YNETu
Awatar użytkownika
marek7001
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 22 lis 2008, 18:38

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: marek7001 »

jak zmieniają to będzie lepiej...u mnie Goworowska 28 bez narzekania od prawie 5 lat
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

mariusz1229 pisze:Hanki Sawickiej 17 i Prądzyńskiego 19...od kilku dni słabiutka prędkość i ciągłe zrywanie połączenia internetowego ,dzisiaj tragedia w ciągu 10 minut 3-4 razy zrywało i tak cały dzień,wczoraj ok,w sobotę i niedzielę zero możliwości korzystania z neta ciągłe zrywanie, dzisiaj dzwoniłem i Pani ładnie przeprosiła i powiedziała jak zawsze ,że technicy starają się ale....może usuną przyczynę tylko to jest od dawna i cały czas to usuwają
Nic mi nie wiadomo o takim zgłoszeniu... Dzwoniłem do techników, też nic nie wiedzą. Podeślij mi info na PM ze swoimi danymi zobaczę co się dzieje a jutro sprawdzę w biurze kto to przyjmował i czy było zgłaszane już od dawna

A nie chodzi Ci o 11 Listopada 17 i 19?? Tam był wymieniany sprzęt i nie powinno już być problemów...
Awatar użytkownika
marek7001
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 22 lis 2008, 18:38

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: marek7001 »

Panie morus i co z tą stronką internetową?
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

nie wiem, ktoś nawala i się spóźnia:)
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

Mam nadzieje, że nie zamawialiście tej strony od Ostrady? ;)

Bywa, że "obsuwy" się zdarzają dlatego wiele firm nie komunikuje otwarcie swoich planów.
Ale jak rozumiem zostałeś to tego zmuszony między innymi moimi wypowiedziami.

W sumie to liczyłem, że uruchomicie sieć na moim osiedlu jeszcze przed świętami i z tego względu wyczekiwałem nowej wersji strony z wyszczególnionymi ewentualnie nowymi pakietami usług ;). Ponieważ już od jakiegoś czasu wiem, że muszę na Was zaczekać do końca stycznie to nie mam takiej presji.
Poza tym jak Esprit przed świętami uruchomił TVP 2 HD oraz TVN HD to jest przynajmniej na czym oko zawiesić i spokojnie zaczekać.
Awatar użytkownika
marek7001
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 22 lis 2008, 18:38

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: marek7001 »

morus pisze:nie wiem, ktoś nawala i się spóźnia:)
to strasznie nawala:D tak już chyba około 2 lat[FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD] do zwolnienia...
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

strona "robi się" dopiero 2 miesiące:)
Mam nadzieje że ruszy w tym roku
Awatar użytkownika
Gerrard
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 23 kwie 2010, 18:51

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Gerrard »

Internet na ul.Psarskiego nie dziala od rana. Na forum widze ze Leczysk tez. Usuncie jak najszybciej awarie!
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

marek7001 pisze:Panie morus i co z tą stronką internetową?
no to jest już
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

No niezły wypas ta nowa strona ;).

Tylko jeszcze nie ustrzegliście się kilku błędów i nieścisłości w prezentowanych informacjach.
1. Po wejściu: Oferta -> Pakiety -> 3PAK pojawia się cennik dla umów 24 miesięcznych, ale kwota aktywacji raczej dla tych 12 miesięcznych: "Aktywacja dekodera 149 zł Teraz tylko 49 zł PROMOCJA!". Dopiero po kliknięciu innego okresu umowy i powrotu do 24 miesięcy pojawia się wpis: "Aktywacja dekodera 99 zł Teraz tylko 1 zł PROMOCJA!"

2. Rozbieżność w prezentowanej cenie pakietu Podstawowego z zakładki Oferta->Telewizja oraz Cennik->Telewizja. Co prawda wynosi ona jedynie 99 groszy, ale przydało by się to ujednolicić.

3. Zakładka Promocje jest pusta co mocno kuje w oczy. Przydało by się tam przynajmniej zaprezentować informacje o promocji obniżającej koszty aktywacji. Tak jak w przypadku "trójpaku" z 99 złotych na 1 złoty przy umowie na 24 miesiące. To chyba jakiś postęp w porównaniu do poprzedniej oferty i przydało by się to podkreślić.

4. W Cenniku brakuje informacji o kosztach połączeń telefonicznych poza abonamentem. Może poniżej zaprezentowanych cen taryf znalazło by się miejsce dla przycisku "Rozwiń cennik" analogicznie jak dla pakietów Telewizji. I raczej zamieniliście kwoty abonamentu dla umów 24 i 12 miesięcznych.

5. Brakuje informacji o cenach poszczególnych programów HD (na sztuki) oraz pakietu "Więcej Super HD".

Poza tym układ strony i sam "kompozytor" pakietów jednoznacznie sugerują, że istniej możliwość dokupienia dodatkowych programów dla Pakietu Podstawowego. Czyżby aż do tego stopnia zmieniła się oferta? Wcześniej, z tego co słyszałem, nie było takiej możliwości.

Na sam koniec jeszcze jedna sugestia mi się narzuca. Przy wyborze długości umowy kolejność powinna być: "bezterminowa", 12, 24 miesiące(-cy) a nie tak jak jest teraz. Chyba, że chcecie aby najczęściej klikana była opcja 24 i z tego względu umieściliście ją w samym środku ;).
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Instruktor_Marcin pisze:No niezły wypas ta nowa strona ;).

Tylko jeszcze nie ustrzegliście się kilku błędów i nieścisłości w prezentowanych informacjach.
1. Po wejściu: Oferta -> Pakiety -> 3PAK pojawia się cennik dla umów 24 miesięcznych, ale kwota aktywacji raczej dla tych 12 miesięcznych: "Aktywacja dekodera 149 zł Teraz tylko 49 zł PROMOCJA!". Dopiero po kliknięciu innego okresu umowy i powrotu do 24 miesięcy pojawia się wpis: "Aktywacja dekodera 99 zł Teraz tylko 1 zł PROMOCJA!"

2. Rozbieżność w prezentowanej cenie pakietu Podstawowego z zakładki Oferta->Telewizja oraz Cennik->Telewizja. Co prawda wynosi ona jedynie 99 groszy, ale przydało by się to ujednolicić.

3. Zakładka Promocje jest pusta co mocno kuje w oczy. Przydało by się tam przynajmniej zaprezentować informacje o promocji obniżającej koszty aktywacji. Tak jak w przypadku "trójpaku" z 99 złotych na 1 złoty przy umowie na 24 miesiące. To chyba jakiś postęp w porównaniu do poprzedniej oferty i przydało by się to podkreślić.

4. W Cenniku brakuje informacji o kosztach połączeń telefonicznych poza abonamentem. Może poniżej zaprezentowanych cen taryf znalazło by się miejsce dla przycisku "Rozwiń cennik" analogicznie jak dla pakietów Telewizji. I raczej zamieniliście kwoty abonamentu dla umów 24 i 12 miesięcznych.

5. Brakuje informacji o cenach poszczególnych programów HD (na sztuki) oraz pakietu "Więcej Super HD".

Poza tym układ strony i sam "kompozytor" pakietów jednoznacznie sugerują, że istniej możliwość dokupienia dodatkowych programów dla Pakietu Podstawowego. Czyżby aż do tego stopnia zmieniła się oferta? Wcześniej, z tego co słyszałem, nie było takiej możliwości.

Na sam koniec jeszcze jedna sugestia mi się narzuca. Przy wyborze długości umowy kolejność powinna być: "bezterminowa", 12, 24 miesiące(-cy) a nie tak jak jest teraz. Chyba, że chcecie aby najczęściej klikana była opcja 24 i z tego względu umieściliście ją w samym środku ;).
Dzięki:)

Poprawione

Jeśli chodzi o kolejność - bezterminowa 12 24 - chodzi o to aby wiadomo było, która opcja jest najtańsza. Oczywiście nie ma co ukrywać, wolimy jak klient podpiszę umowę na 24 msc. Nie chodzi o to aby go jakoś tam trzymać na siłę ale wiadomo wtedy jaki mamy budżet, na co możemy wydać, co zmodernizować. Takie wiesz, bezpieczeństwo jak np w umowie o pracę lecz trochę na odwrót. Na tej podstawie można np zrobić podwyżkę Instalatorom... lub adminowi;) Hehe

pozdr

morus
Ynet
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

Jak przed chwilą sprawdziłem to na razie daliście radę poprawić jedynie punkt pierwszy, ale od czegoś trzeba zacząć ;).

Odnośnie kolejności etykiet z informacją o długości okresu umowy to nie jest jakieś szczególnie istotne, ale moim zdaniem gdyby było tak jak jest teraz w Cennik -> Telefon, że pierwsza opcja od lewej prezentuje najniższe stawki dla umów 24 miesięcznych to było by najbardziej logiczne i wygodne przy porównaniach.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: malykazio »

Instruktor_Marcin pisze:No niezły wypas ta nowa strona
A mi się nie podoba. Ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Za długo muszę czekać na przeczytanie treści... zanim się te wszystkie bajery załadują, zanim wszystkie animacje i bajeranckie przejścia się skończą to cholery można dostać. Głównie o animacje chodzi. Strona ładuje się błyskawicznie, ale te wszystkie slidery, przy intensywniejszym korzystaniu ze strony denerwują.
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

Pisząc o "niezłym wypasie" miałem na myśli przede wszystkim konfigurator pakietów usług. A w przypadku nowej strony Ynetu muszę przyznać, że tak dobrze działającego i wyglądającego jeszcze w zasadzie nie widziałem. W Vectrze to nawet zdarza się, że po kilkukrotnej zmianie opcji ostateczna cena nie wyświetla się prawidłowo. Co do reszty strony to mogę przyznać, że powolne zmiany przez dodatkową animację mogą być irytujące.

@Morus. Czy na stronie Ynetu działa formularz kontaktowy? Już dwa razy wysyłałem wiadomość do Was i zero odzewu. Poza tym przydało by się automatyczne potwierdzenie na podany adres przyjęcia wiadomości przez system, gdyż nie mam pewności czy została ona zarejestrowana oraz czy podałem prawidłowy adres e-mail. Ale te ostatnie dwa razy pod rząd nie powinno mi się przytrafić.
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Formularz muszę sprawdzić...
Dzięki za info
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: antorf »

wracając do pytania poprzednika- jakie są koszty przyłączenia dodatkowego pakietu więcej super HD- w całości lub na sztuki. dzięki za odp.
sylwek123
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:36
Lokalizacja: O-ka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: sylwek123 »

Internet w Ynecie, mimo że początki były kiepskie to teraz jest ok, TV, bywa różnie, ogólnie ok, ale dekoder, mam ten czarny, okropnie denerwujący, non stop mam taki dziwny problem, jakby się zawieszał, zawiesza się numer kanału na górze ekranu i jak wciskam czerwony guzik i chcę zobaczyć co jest na innych kanałach to wyłącza mi tę opcję to 3-4 sekundach i wraca do oglądanego kanału, odłączenie kabla i restart pomaga, ale często za jakiś czas znowu się to robi, ile można? Przez ten nagminny "problem" najzwyczajniej zrezygnuję z Ynetu i przejdę gdzieś indziej.
ODPOWIEDZ