Ynet Telewizja +internet

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

tak, jest na stronie
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: miley »

Kurcze to chyba ceny poszły do góry (chba ze sie myle) obecnie mam Internet ultra 12 plus telewizja (pakiet pełen)plus pakiet bajek i place 59zł umowa z przed 2 lat .Cos podobnego w tej cenie bedzie ?
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Tak, poszły w górę. Głownie przez TV, przez 2 lata doszło około 25 kanałów, między innymi tvny w HD. Stąd taka różnica w cenie
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: miley »

Czy są szanse na przedłużenie umowy na warunkach cenowych z poprzedniej umowy ? jestem u was juz około 4 lata .
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Myślę że nie ma takiej możliwości, pogadaj w biurze. Tak jak wspomniałem, ceny 2 - paku uzależnione są od tych dodatkowych kanałów
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: miley »

Ok,dzieki za szybka odpowiedz.Dowiem sie reszty w biurze.

Jestem po wizycie w biurze no i lekkie rozczarowanie , wychodzi na to że przy przedłuzeniu umowy dostałem propozycje ale o 16 zł drozszą :lol: od obecnej ze starej umowy ( przy takim samym pakiecie tv co mam obecnie) > Niechce płacić więcej za coś co płaciłem mniej .Czy nie macie zniżek , benefitów dla osób przedłużających umowe ? Jeśłi nie bede szukaj tańszej oferty może w vectrze a szkoda /// :(
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

@miley. Nie strasz Vectrą tylko sprawdź ich aktualne ceny, ale nie zapomnij doliczyć 15 złotych za dekoder HD.
Jak już pozbierasz szczękę z podłogi to podaj tutaj na forum ile za podobny do twojego pakiet programów oraz Internetu sobie zażyczyli. Wtedy popłaczemy sobie wspólnie :(.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: miley »

A czemu mam straszyć vectrą ?. Ceny sprawdziłem , pakiet TV o podobnym pakiecie programów plus internet 20 cena 70zl ( akurat jest promocja) .A wiec sumując w moim przypadku 5zł taniej i internet 2x szybszy.Jak narazie szczęka cała . :mrgreen:
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

@miley. Gdzie ty tę promocję z pakietem TV (jak rozumiem Złoty Cyfrowy HD) oraz 20Mb/s Internetem (tyle, że za pakiet nocny trzeba jeszcze 5 złotych dopłacić) w Vectrze widziałeś za 70 złotych? Czy to w umowie na 24 miesiące? Doliczyłeś koszt wynajmu dekodera HD?

Tak dla wyjaśnienia to dopytuje, gdyż sam po zwiększeniu cen w Ynecie dowidziałem się, iż główną jego przyczyną było wcześniejsze podniesienie cen przez Vectrę. Jak oni wchodzili do Ostrołęki ponad dwa lata temu to zaoferowali bardzo promocyjne ceny, które panowie z Ynetu nazywali nawet dumpingowymi (poniżej kosztów). Wtedy Ynet nie miał wyjścia i aby utrzymać klientów musiał dać tak niskie ceny. Teraz ta presja została zniesiona to i firma próbuje sobie "odkuć" ciężkie lata. Zresztą moim zdaniem prawidłowo. Gdy będą jechali tylko po kosztach to nigdy nie rozbudują bardziej infrastruktury. Przykładowo w moim bloku od maja zeszłego roku leżą, a raczej wiszą kable światłowodowe Ynetu, ale do tej pory brakuje urządzeń końcowych. Teraz może wreszcie coś się w tym temacie ruszy.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: miley »

Instruktor_Marcin akurat mam ulotke w rekuTV pakiet zloty plus internet 20mb/s -70zl,( minus oferta wazna do 31.01.2013r) dla mnie jest plus że vectra ma w pakiecie zlotym pakiet z bajkami czego ynet nie ma .
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

@miley. Ale do tych 70 złotych na 99% należy doliczyć 15 złotych za dekoder HD i jeżeli ktoś potrzebuje to również 5 złotych za taryfę nocną.
Co do tej oferty to zdziwiłem się, gdyż jest ona znacznie korzystniejsza niż to co prezentują na swoich stronach po podaniu mojego adresu zamieszkania. Taki pakiet jaki podałeś według ich strony kosztuje 109 złotych miesięcznie plus 149 złotych opłaty instalacyjnej a do tego 1 miesiąc gratis. Ale to się w żadnym stopniu nie umywa do tego co najwyraźniej oferuje Vectra "nieoficjalnie".
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Wydaje mi się że na tych ulotkach nie ma wszystkiego napisane.

Jeśli chodzi o nasz cennik to gdzieś już pisałem wcześniej... Doszło nam około 30 nowych kanałów za które trzeba płacić, musimy je mieć po prostu w pakiecie, jest to narzucone przez stacje TV, przez operatora itp itd. Przez ponad 2 lata liczba kanałów wzrosła od około 70 do 99, w tym większość tych dodatkowych jest w HD. Wzrosły też prędkości internetowe.

Na początku jak wchodziła Vectra to mieli ceny takie aby przejąć jak najwięcej ludzi od lokalnych operatorów. I trochę klientów "uciekło" ale nie było tragedii, teraz jak się komuś kończy umowa to wraca do nas i gada na Vectre...
Tak samo z telefonami, ludzie przenieśli do Vectry a teraz te numery wracają do nas.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: miley »

morus .Ja rozumiem wszystko ale dla osób przedłużających powinna być jakaś zniżka .I tak moim zdaniem ceny są za wysokie , mamy dvbt i przy takich cenach klijenci będą uciekac.
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

miley pisze:morus .Ja rozumiem wszystko ale dla osób przedłużających powinna być jakaś zniżka .I tak moim zdaniem ceny są za wysokie , mamy dvbt i przy takich cenach klijenci będą uciekac.
A ile powinien kosztować taki pakiet??
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: miley »

Zawsze tyle żeby zachęcić i mniej niż konkurencja !!!
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Soul »

A ja mam pytanie. Co się dzieje z internetem? codziennie są jakieś przerwy. I tak się dzieje od jakiegoś tygodnia.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Wydaje mi się że jest mniej niż u konkurencji:)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Qrzysio »

Soul nie siedź po nocach ;) Ja zacząłem chodzić wcześniej spać. Chyba jedyne wyjście na ominięcie modernizacji.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Soul »

morus a mogę wiedzieć jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy?
Qrzysio, od jakiegoś czasu cierpię na bezsenność,a uwierz chętnie bym się wcześniej kładła spać gdybym mogła, to tak Ps;]
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Qrzysio »

Z tego co wiem, to są to planowe przerwy konserwacyjne, tak jak w bankach. O szczegółach niech napisze morus.
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Witam, tak planowane, na naszym forum zawsze daję info. Gdy coś wychodzi nagle też wrzucam info...

Może obmyślimy jakiś system powiadamiania mailowego

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Soul »

No to byłby dobry pomysł, te powiadamianie mailem, przynajmniej każdy by wiedział co się dzieje.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: malykazio »

morus pisze:Wydaje mi się że jest mniej niż u konkurencji:)
To chyba żaden argument a na pewno nie odpowiedź na pytanie...
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

malykazio pisze:
To chyba żaden argument a na pewno nie odpowiedź na pytanie...
Pisałem wyżej że wszystko jest na naszym forum, każda przerwa. Jeśli masz jakieś inne problemy to daj znać na PM na naszym forum lub do biura
gmk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:32

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: gmk »

witam
A kiedy będzie na Konopnickiej 23 ?
ODPOWIEDZ