SALE BANKIETOWE W OSTROŁĘCE

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kobietka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2006, 1:15

SALE BANKIETOWE W OSTROŁĘCE

Post autor: kobietka »

Napiszcie gdzie bawiliście się na impreazach okolicznościowych typu: wesele. Bardzo zależy mi na znalezieniu PIĘKNEJ SALI na własne wesele:-) Piszcie, którą salę polecacie!!!! Z góry baaardzo dziękuję
Kobietka
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

ja polecam OLIMPIE, ladna i duza sala, tylko jeden problem to to ze lezy za Ostrołęka, jak się jedzie na KRUKI
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

mój numer jeden to sala Augustyniak....
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

olimpia i groda oswietlenie
augustyniak troche cienka miejscówka
zawsze w środku peletonu
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

Ja polecam Augustyniaka i światła od pana Grody.Brałem tam ślub, jest duzo miejsca,pokoik dla pary młodej-gratis,dla gości pokoje płatne,jedzenie dobre
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

karloss pisze:augustyniak troche cienka miejscówka
z porównaniem do Olimpii to Augystyniak w samym sercu miasta leży... Z tego co mi wiadomo coś się ma niedługo nowego pokazać... W okolicach os. Stacja, co do obecnych salek brak zdania.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Augustyniak nr 1 !! Wszystkie inne miejscowki beznadziejne
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jest sala w Rzekuniu, przy stacji benzynowej po prawej stronie... ładny domek - piętrówka. Nie bawiłem się tam ale z tego co się przekonałem to własicicele bardzo dbają o te salę. Jest tam dobre wyposażenie itp.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Qrzysio pisze:Jest sala w Rzekuniu, przy stacji benzynowej po prawej stronie... ładny domek - piętrówka. Nie bawiłem się tam ale z tego co się przekonałem to własicicele bardzo dbają o te salę. Jest tam dobre wyposażenie itp.
to jest sala u Chrzanowskich. Jest tam całkiem fajnie wiem bo się tam bawiłem :P ale jak ktoś tam bedzie organizowal to radze wylać jakiś napój np. cole na podłoge bo jest ślisko. My tak nie zrobilismy i moj wujek napity tak sie pierdzielnal o podloge ze odglos bylo slychac na zewnatrz na szczescie chłop ma twardy łeb :P
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

mArCiNq pisze:moj wujek napity tak sie pierdzielnal o podloge ze odglos bylo slychac na zewnatrz na szczescie chłop ma twardy łeb :P
:lol: :lol: :lol:
A jeśli chodzi o podłogę, to chyba właściciele powinni zadbać o to, żeby nie było ślisko... po co samemu kombinować z... colą :lol:
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

Sala na Zakładach Mięsnych ewentualnie" Arkadia" w Kordowie w obydwu przypadkach pełen PROFESJONALIZM!!

ps.Wszystko zależy ile osób ma być na twoim weselu, to jest bardzo ważne.Sala powinna być dobrana do liczby gości, tragedią jest jak na sali typu Olimpia bawi się 100 osób ,albow Arkadii 200 to musisz wziąć pod uwagę!

POZDRAWIAM!
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Ex Hoppler pisze:
Z tego co mi wiadomo coś się ma niedługo nowego pokazać... W okolicach os. Stacja (...)
Właściciel ma dopiero plany i działkę, więc droga jeszcze długa i daleka :twisted:
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Ex Hoppler pisze:z porównaniem do Olimpii to Augystyniak w samym sercu miasta leży...
Chodzilo mi bardziej o polozone w poblizu baraki benzole i hurtownie,
teren slabo zagospodarowany dookola i brak kontaktu z naturą i ogolnie brzydko od zewnatrz wedle mego gustu
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Fad.Er pisze:ewentualnie" Arkadia" w Kordowie w obydwu przypadkach pełen PROFESJONALIZM!!
nie byłem w Arkadii na imprezie.. jedynie oglądałem tą salę. Odniosłem wrażenie że te poustawiane w środku filary strasznie musza wadzić w trakcie imprezy...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

Ex Hoppler pisze:
nie byłem w Arkadii na imprezie.. jedynie oglądałem tą salę. Odniosłem wrażenie że te poustawiane w środku filary strasznie musza wadzić w trakcie imprezy...
Wszystko zależy od ilości osób na sali , bywałem tam dość często i naprawdę było spoko.Pisząc profesjonalizm mam na myśli całokształt czyli:obsługa która przede wszystkim ma czyste paznokcie i zadbane ręce,ilość tejże obslugi odpowiednia do ilości gości no i jedzenie które jest robione ze świeżych produktów, a nie odgrzewane z poprzedniej imprezy.ważne też są miejsca parkingowe i ochrona lokalu(dyskretna). I to wszystko zapewniają sale które wymienilem wcześniej!

POZDRAWIAM!
xomar
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 18 mar 2006, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: xomar »

whitesand pisze:
Ex Hoppler pisze:
Z tego co mi wiadomo coś się ma niedługo nowego pokazać... W okolicach os. Stacja (...)
Właściciel ma dopiero plany i działkę, więc droga jeszcze długa i daleka :twisted:
Nie prawda. Budynek jest gotowy przynajmniej z zewnątrz. Można sprawdzić, wjazd prosto z JP II, na skrzyżowaniu z Kaczyńską, widać z ulicy. Właścicielem jest p. M. Zalewski który układa tynki. Więcej szczegółów nie znam.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

No o ten budyneczek właśnie mi chodzi....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

A co myślicie o sali nad Elbą ? Czy byliście tam na jakimś przyjęciu ?
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Sala nad elba...Tzn Dom Rzemiosła...Sala za duza nie jest..Nadaje sie na male imprezy...Bylem tam na studniówce(zaprosila mnie panna z halika) i bylo tak sobie...;>
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

Dom Rzemiosła jest na 150 osób . Martwię się że impreza weselna może kolidować z gośćmi z dyskoteki , i zastanawia mnie parking .
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Dom rzemiosla, a wiec tak bylem tam na weselu i bylo bardzo fajnie. Jak ja tam bylem to w elbie byla dyskoteka i zadnych niemilych zatargow miedzy klubowiczami a gosmi weselnymi nie bylo wiec mysle ze tutaj to nie ma sie o co martwic, a parkin jest wieczorem na tej ulicy pusty wiec tez problemu chyba nie ma, poza tym na wesele to i tak wiekszosc taksowkami przyjezdza !
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Ja także polecam Olimpię naprawdę świetny lokal ale na większą liczbę gości bo jest to duża sala.Dużo osób leci na restaurację ABC w Tobolicach,podobno jest ładna,a co do sali na os. Stacja to owszem już jest gotowa.Właścicielem jest p. Zalewski z Korczak,który gra również na weselach.Jeśli sie z nim umówisz że weźmiesz jego zespół i sale to z pewnością spuści na cenie.Z tego co wiem to ceny są takie same po 95zł/os.Są także sale poza Ostrołeką,widziałam w Damietach(droga na Goworowo).Moja znajoma szukała sali w Ostrołęce i najbliższy wolny termin był w Augustyniaku na lipca 2008 :wink:.Cóż wiecej mi nic nie przychodzi do głowy jak sobie coś przypomne to napiszę! :)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A co myślicie o sali w MIRAMAR w Damiętach ??
almnis
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2005, 16:11
Lokalizacja: Cały kraj

Post autor: almnis »

Ja polecam Sale przy Zakładach Mięsnych, W sierpniu miałem tam wesele na 260 osób. Jest rewelacyjna. Gratis oświetlenie które u Grody kosztowało by jakieś 3500 tyś, pokoje dla młodych i gości gratis, dekoracja sali (płutna pod sufitem itp.) gratis, Sala jest bajkowa w pełnej scenerii. obsługa sami mężczyźni, expresowa (chłopaki z Elby tam pracują gdyż właścicielką sali jest pani Niewiarowska, właścicielka Elby).
I nie droga.
mala
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2007, 9:13

Post autor: mala »

Witam!
Mogę coś szerze poradzić, bo sama robiłam niedawno porównanie na rynku ostrołęckim pod względem takich imprez.
Miałam okazję bawić się kilka razy na weselach oraz balu sylwestrowym w Augustyniaku. Niestety nie powiem nic dobrego na temat tej sali. Jedzenie straszne (a wcale nie jestem szczególnie wymagająca), obsługa powolna i niechętna, toalety całą noc zaniedbane. Lokalizacja już nie wspomnę.
Kordowo to zdecydowanie sala na małe przyjęcia, ale filary w sali są tragiczne i strasznie pstrokate ściany.
W Zakładach Mięsnych standard powoli się podnosi, jednak "scena", czyli podwyższenie jest beznadziejne. Dlaczego ktoś ma być nad kimś na jednej wspólnej imprezie?!? Poza tym słupy ograniczają możliwość ustawiania stolików w dowolny sposób oraz zmniejszają parkiet do zabawy. Lokal ma beznadziejną lokalizację i nazwa w eleganckich zaproszeniach tez nie brzmi najlepiej. Reszta bez zarzutów.
W Olimpii jedzenie bardzo wyszukane i smaczne. Obsługa miła i energiczna. Jedyny minus to przestrzeń, której jest tam aż za dużo, gdy przyjęcie jest na 120 os aż świeci pustkami. Największy plus u mnie ma właśnie ta sala.
Jeśli chodzi o zespół to szczególnie polecam HORYZONT. Grają przede wszystkim na żywo i kawałki zdecydowanie "pod dzisiejszą młodzież", czyli zero disco-polo.
Fryzjer tylko Metamorfoza p. Iwona, a makijaż Gosia Sulima. Wiem, że te Panie współpracują ze sobą, w jednym miejscu można zrobić fryzurę i mnakijaż. Profesjonalizm na najwyższym poziomie!
Oczywiście każdy ma swój gust, ja sugerowałam się moimi odczuciami. Powodzenia.
ODPOWIEDZ