Zasrane trawniki przez pieski

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
HARRY1
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2011, 19:17

Zasrane trawniki przez pieski

Post autor: HARRY1 »

Jestem mieszkańcem z ulicy 11 Listopada spacerując dzisiaj chodnikem przy ul. 11 Listoada zauważyłem, że nasze chodniki i trawniki to jedena wielka ubikacja piesków - kto z tym zrobi wreszcie porządek? Niech władze miasta wybiorą sie na spacer tym właśnie chodnikem i niech popatrzą to jest szok, żeby tak zasrywać nasze miasto w centrum :oops:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: Michał »

Też mieszkam na początku 11 Listopada i zauważyłem, że przeciętnie co 2 cm leży psia ... . Nie ma co z tym walczyć bo niestety sami mieszkańcy mojego bloku wyprowadzają te psy i nie sprzątają po nich a co najlepsze wpuszczają psy do piaskownicy gdzie bawią się dzieci a psy i tam ... i sikają. Ludzie jednak nie mają pojęcia co robią albo są po prostu debilami...
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: robertdeniro »

Te psie kupy to prawdziwy koszmar. Większość ostrołęckich chodników jest zabrudzona psimi odchodami:(

Spróbujcie wdepnąć w taką kupę w adidasach o nawet niezbyt głębokim bieżniku. Makabra. Niczym się nie da tego usunąć.

Właściciele psów sprzątajcie po swoich pupilach, to wasz obowiązek :!:
Idziesz na spacer z pieskiem, weź ze sobą woreczek na nieczystości zwierzaka.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: major »

To są przebiśniegi:P Słuchajcie skoro widzicie że takie sytuacje mają miejsce to reagujcie! Trzeba opierdzielić i tyle. Każdy gada a nikt nic nie robi... Pokażcie że macie jaja
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: shelly »

major pisze:To są przebiśniegi:P Słuchajcie skoro widzicie że takie sytuacje mają miejsce to reagujcie! Trzeba opierdzielić i tyle. Każdy gada a nikt nic nie robi... Pokażcie że macie jaja
myslisz, ze to cos da ?? albo Ci nabluzgaja albo udaja, ze nie slysza... po prostu SM powinna miec wiecej patroli pieszych i wlepic kilka mandatow dla przykladu

na Centrum tez z tym masakra jest, na trawe strach dzieciaka wypuscic, zreszta chodniki nie lepsze... nie moge pojac jak mozna byc takim burakiem :evil: wiele osob podchodzi do tego tak : inni nie sprzataja to dlaczego ja mam to robic ?
mati80
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:43

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: mati80 »

Sam mam psa i zawsze po nim sprzatam i krew mnie zalewa jak taka paniusia idzie z pieskiem i nie raczy sprzatnac po nim ,Ja stary chlop potrafie to zrobić i nie wstydze się tegoA jak taki piesek nabrudzi czasami w domu to też nikt tego nie raczy posprzatać i taka paniusia siedzi w tym syfie ?To żaden wstyd sprzatać po swoim pupilu !!!!!!!!!!!!!!
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: major »

Mati żeby każdy miał takie podejście to by nie było problemu... A shelly czego Ty sie boisz??? Może mi jest łatwiej bo mam niewyparzony język i jak mi jakiś moher coś odpysknie to ja nie pozostawiam na nim suchej nitki... Niestety żyjemy w czasach ze trzeba chamstwem odpłacać
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: shelly »

bardziej mialam na mysli to, ze zwrocenie uwagi nic nie da :( oleja to i tyle

moim zdaniem nic nie dziala lepiej niz kary pieniezne

btw zazdroszcze niewyparzonego jezyka ;)
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: major »

a u mnie to skutkuje. Wszystke babcie omijają moje osiedle:D
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: shelly »

major pisze:a u mnie to skutkuje. Wszystke babcie omijają moje osiedle:D
ale pieski dalej robia na trawniki, wiec skutkuje srednio :( chodzi o to, zeby ludzie zaczeli sprzatac po pieskach
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: ***** trawniki przez pieski

Post autor: major »

dla mnie skutkuje, skoro nie załatwiają sie na mój trawnik. Jeżeli kazdy by tak opierdzielał to musiałyby sprzątac bo tych śmiesznych przeżartych sarenkach
ODPOWIEDZ