Prawko w MZK

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
daniel040893
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2011, 15:56

Prawko w MZK

Post autor: daniel040893 »

Witam was.
Niedługo będę zapisywał się na kurs prawa jazdy i słyszałem że można tanio zapisac się na kurs do MZK. Czy to prawda ? Jakie są wasze opinie na ten temat ? To rzeczywiście okazja, czy wyrzucone pieniądze bo niczego tam się nie nauczę ?
OstrolekaCiekawa
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 maja 2009, 20:13

Re: Prawko w MZK

Post autor: OstrolekaCiekawa »

Ja robiłem tam prawko i gorąco polecam szczególnie p.Andrzejewskiego. Świetny, cierpliwy instruktor, wytłumaczy, nauczy, zażartuje:) Na pewno to nie są pieniądze wyrzucone w błoto.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Prawko w MZK

Post autor: hempgru »

witka ! z czystym sumieniem polecam Ci tą szkołę ! mnie uczył Pan Piotrowski i do niego się zgłoś. jest taki jak powinien być, wszystko dokładnie Cię nauczy. ja sam zastanawiałem się którą szkołę wybrać, z perspektywy czasu widzę, że dokonałem właściwego wyboru. i nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto ; ) kolega niżej polecał drugiego instruktora, ja jednak radzę wybrać Pana Piotrowskiego ; ) pozdrawiam.
daniel040893
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2011, 15:56

Re: Prawko w MZK

Post autor: daniel040893 »

OK. Wielkie dzięki panowie. Możliwe więc że wybiorę tę szkołę... mam jeszcze jakieś trzy cztery miesiace na wybór :)
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Prawko w MZK

Post autor: hempgru »

Nie będziesz zawiedziony ; )
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Prawko w MZK

Post autor: bartek1030 »

Moi znajomi też polecali ale ile już o tym tematów było... A co do ceny to najlepiej sam podzwoń i się dowiedz
Obrazek
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: Prawko w MZK

Post autor: hallerak »

temat wałkowany w kółko...Wystarczy poszukac
Do zamknięcia :)
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
ODPOWIEDZ