Co Sadzicie O ZSZ nr4??

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Wolnosc88
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 09 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wolnosc88 »

hehe, a ja to powiem tak: Jeśli ktoś odpowiednio podejdzie do nauki i nauczycieli, to wszędzie będzie dobrze:). Ja właśnie uczę się drugi rok w ZSZ nr 4 i wcale nie narzekam...Wcześnie myślałam o zmianie szkoły, bo również wysłuchałam "informacji" innych..I wiecie co wam powiem....TERAZ NIE ZAMIENIŁABYM TEJ SZKOŁY...:) - nawet nie ma mowy:). Pozdrawiam II Ht1 :) :*
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Post autor: bartek1030 »

a
Ostatnio zmieniony 28 sty 2008, 19:14 przez bartek1030, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Uczyć sie trzeba nawet sporo (ale jeśli masz rozwinięty wysoki poziom ściagania niemusisz aż tak) jeśli chodzi o nauczycieli większośc jest spoko , ale są wyjątki . Atmosfera jest pozytywna , na opuszczone godziny niema takiego nacisku jak w gimnazjum (lecz nauczyciele inaczej traktują uczniów tych,którzy opuszczają godz.) . Ja miałem w gimnazjum średnio 4.2 to w tej szkole jakieś 3.5 czyli według mnie wysokie wymagania.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Post autor: bartek1030 »

a
Ostatnio zmieniony 28 sty 2008, 19:08 przez bartek1030, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Jakie znowu kocenie w metalówie?? Chodziłem tam 3 lata i nie spotkałem sie z czymś takim. :roll:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Kiedyś to może i była dobra szkoła ta czwóreczka ale teraz cisną się na usta słowa: szkoła matek i stosunków łazienkowych :devil:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
rasta_bogdan
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2006, 20:51

Post autor: rasta_bogdan »

Widzisz Rzeźniku zazdrość przemawia przez Ciebie ;). A tak na poważnie. Koncze pierwsza klase i nie narzekam. Kocenia nie bylo wcale
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

W ZSZ4 zapomnieli co to jest kocenie
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
Wolnosc88
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 09 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wolnosc88 »

Hmm myslę, że w tej szkole nie zapomnieli o koceniu..to poprostu zależy od osoby i od sytuacji..Jeśli nie chodzisz pół metra nad chodnikiem, to wszytsko jest ok :). Ogólnie jeszcze raz polecam ZSZ 4, ale decyzja zależy od was :). Powodzenia i w najlepszym wypadku do zobaczenia :)
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

ZSZ4 jest najlepszym technikem w Ostrołece. A kto pisze o młodych matkach ma złe informacje zdarzyło się 2 razy i afera na całą Ostrołęke że dwie takie sobie ku..... nie kupiły prezerwatywy za 2,50zł hm.... oszczędność ?? a moze chcialy miec dzieci i skończyc ze szkołą.
Awatar użytkownika
Wolnosc88
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 09 lut 2006, 16:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wolnosc88 »

DziQ nie bądź taki skromny..Ciąża w 4 zdarzyła się kilka razy, ale najczęściej u osoób pełnoletnich wiec nie widzę okazji do dyskusji...a i proszę Cię nie obrażaj ludzi, bo to bardzo nie ładnie z Twojej strony. Nie oszczędzaj również na prezerwatywach, bo może i Ty zostaniesz ojcem..za 2,5zł albo i nie...
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Post autor: bartek1030 »

a
Ostatnio zmieniony 28 sty 2008, 19:10 przez bartek1030, łącznie zmieniany 1 raz.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

:shock: u mnie w szkole do wszystkich nauczycieli mówi się per pani profesor czy panie profesorze i nie ma w tym nic dziwnego :roll:
I LO

A to do swoich nauczycieli mówicie "Plosiem paniom ?" czy "plosie pana" :?: to trochę jak w przedszkolu nie :?: :wink:
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

w zsz4 dyrektor zakazał grać w piłke na sali gimnastycznej zeby nie pobrudzić nowo pomalowanych ścian. To ja sie pytam czy sala jest po to zeby ładnie wyglądała czy po to zeby w niej grać w piłe.
maniek
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2006, 22:04
Lokalizacja: PO(L)SKA

Post autor: maniek »

Jedno nie wyklucza drugiego. Mozesz chyba poczekać tydzień z tym graniem na sali. Jeszcze jest ciepło więc jazda na dwór.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Widocznie nie ma w szkole czystych pilek...
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

maniek pisze:Jedno nie wyklucza drugiego. Mozesz chyba poczekać tydzień z tym graniem na sali. Jeszcze jest ciepło więc jazda na dwór.

Jaki tydzień????!!!!!!!! zakazał gry wogóle do konca roku!!!!
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Siara »

MarianZjeziura pisze:
maniek pisze:Jedno nie wyklucza drugiego. Mozesz chyba poczekać tydzień z tym graniem na sali. Jeszcze jest ciepło więc jazda na dwór.

Jaki tydzień????!!!!!!!! zakazał gry wogóle do konca roku!!!!
Hehe no bo szanowny nasz PAN DYREKTOR DZ. (skończyłem tę szkołe 2 lata temu :P)... uważa, że sala gimnastyczna (o ile tak można nazwać salkę wielkości zwykłej sali do nauki) oraz sprzęt muzyczny ;) są tylko i wyłącznie na uroczystości szkolne :)

I niech mi ktoś powie, że się z tym nie zgadza :P
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
rasta_bogdan
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2006, 20:51

Post autor: rasta_bogdan »

Witam!

Postanowiłem odświeżyć temat

Słyszałem ploty, że w szkole zaczyna się dobrze dziać. Podobno powstaje projekt radiowęzła (który tak nawiasem jest jak najbardziej trafionym pomysłem), gazeta szkolna (no jak kto lubi) Tyle tylko że w wersji internetowej. Hmm... Też może nie być źle. Ktoś coś wie na ten temat i mógłby potwierdzić bądź zdementować te plotki? A jeżeli jest to prawda to może ktoś odpowiedzialny za to powiedziałby coś więcej.

Ps. Może by na szkolnej stronie założyć forum? I taka rada. Niech osoba odpowiedzialna za szkolne www doprowadzi je do porządku gdyż jest to śmiech na sali....
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

Jeśli już by powstał ten radiowęzeł to pewnie dyrektor nie kazałby go używać zeby sie nie zepsuł, tak jak to było z salą gimnastyczną gdzie nie mozna było grać w piłke nozna czy siatkową zeby scian nie pobrudzić.
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Tak radiowęzeł to tylko kwestia czasu, forum wcześniej by powstało ale byłyby pewne problemy z aktualizacją, a gazetkę szkolną to nawet wiem kto będzie prowadził powstanie od września.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
ODPOWIEDZ