Restauracja Van Binh

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
TALIB
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 29 kwie 2011, 13:48

Restauracja Van Binh

Post autor: TALIB »

Dobre jedzenie tylko nie można sie najeść bo są małe porcje i sosy są wydzielane!!!Porcje powinny być większe a sosy stać przy bufecie albo przy stolikach.Co o tym sądzicie?
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: shelly »

Ja mam troche inne zdanie, dla mnie porcja byla za duza i powinna byc opcja zamowienia polowy normalnej porcji ;)

z drugiej strony rozumiem, ze dla facetow to moze byc za malo :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: Infom »

a mi po 3 razach stołowania jedzenie już jest dla mnie takei srednie wszystko na jedno kopyto robione
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: steward »

Jak dla mnie nie dość że średnie jedzenie (i mało) to jeszcze wcale nie jest tanio. :?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: Qrzysio »

Mało? Bywalcy Mc Donalda...

Moim zdaniem jest dość tanio, gratuluję jednak wkascicielowi otwarcia takiej knajpy w naszym miescie, gratuluje odwagi i tego ze moglismy przez kilka tygodni spotkac czlowieka, ktorego mozemy nazwac kelnerem, a nie mlode laski stojace za barem i patrzace sie w sufit, ktore kelnerkami z nazwy nigdy nie beda. Jak dla mnie to jedna z lepszych opcji w naszym miescie.

A ci, ktorzy mowia, ze jest mala porcja, niech nadal chodza na kebaby.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: przeklinak »

nie jest złe jedzenie aczkolwiek ja wolę tę knajpę azjatycką obok Leszczyńskich
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: przeklinak »

Dodam jeszcze jedno dzis zamawialismy ze znajomymi z tej restaurqacji jedzenie z dowozem i zadziwilo nas ze kazali za tyle rzeczy placic ! Jeszcze ze za dowoz to rozumiem ale za pudelka i dodatki (zmiana z ryzu na frytki kosztowala dodatkowo chyba 3 zl) to juz lekka przesada.
ja po czyms takim osobiscie zniechecilem sie do tej knajpy i raczej juz tam nie pojde :)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: shelly »

Ja zamawialam z dowozem i gosciu, ktory przyjechal nie mial w ogole kasy, zeby wydac reszte. Dodam, ze do zwrotu bylo 20 zlotych, wiec drobnych nie musial miec nawet. Musialam do sasiadow leciec, zeby rozmienic. Wpadka jak nic. Powinni napisac na ulotkach, ze nie wydaja reszty, nie zamawialabym.
Jedzenie bylo spoko. Co do cen to mimo, ze placi sie za dowoz to i tak nam wychodzi mniej niz zamowienie pizzy na przyklad.
Stefek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:58

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: Stefek »

Jak na tak małe miasto jak Ostrołęka,wydaję się że jest zbyt dużo azjatyckich knajp.Przydałoby się trochę inny klimat...Może któregoś dnia wpadnę do tej restauracji...
Anro
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2009, 11:53

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: Anro »

w kilka dni po otwarciu owej restauracji poszliśmy ze znajomymi tam na jedzonko, opinie byly rożne, jednak większości z nas tam smakowało.
nastepnym razem poszłam juz tam tylko z mężem i zamówilismy tam te same potrawy co wczesniej, mięso było żylaste i gumowe, wszystko ocieka tam tłuszczem, a sos który podano zalatywał padliną, jednak pani kelnerka twierdziła, że to taka przyprawa, od sosu aż odrzucało i nic z orientalności nie miał , prócz cuchnącego zapachu. Mąż tez nie był zadowolony ze swojego jedzenia, mięso gumiaste, nie do pogryzienia!
Stwierdziliśmy , że więcej juz tam nie pójdziemy, no chybaże na piwo :)
a szkoda, bo restauracja całkiem przyjemna w odbiorze,
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: Qrzysio »

Jem często i nigdy nie narzekałem. Szkoda tylko, że teraz w tygodniu otwarte tylko do 22.00.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: mały krzyś »

Nie jest źle.
Trochę rzeczywiście na jedno kopyto, ale trudno, taki kucharz.

Jeżeli chodzi o wielkość porcji to tylko mam zastrzeżenia do porcji ryżu, jest zbyt mała w porównaniu do reszty.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: Czejen »

Jak dla mnie rewelacja, za 13-15 zł można się najeść. Ostatnio byłem w Vizji i powiem że się rozczarowałem ;/ jedzenie ogólnie dobre ale za 31 zł połowa porcji z van binh ;/ porażka
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: RESTAURACJA Van Binh

Post autor: sasanka1 »

potwierdzam zarcie dobre piwo tanie - POLECAM
ODPOWIEDZ