Aquapark

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Aquapark

Post autor: erOs »

Witam , mam pytanie do osób , które juz byly w aquaparku.
A mianowicie chodzi o to , czy trzeba miec czepek ? a jezeli tak to osoby z krotkimi wlosami tez musza miec ?
Nastepne pytanie, czy z basenu sie wychodzi kiedy minie godzina od wykupienia w kasie biletu czy trzeba wyjsc z 10 min wczesniej aby w szatni jeszcze zdarzyc sie przebrac itp. w tej godzinie ?
Wiem ze szatnia przed wejsciem na basen juz sie wlicza w czas , ale nie wiem jak jest przy wychodzeniu.
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Aquapark

Post autor: XXXX »

a ja mam pytanie czy moze jakies zajecia dla mluszków są??chodzi mi o dziecie po 1 roku zycia
kalamarek
starszy szeregowy
Posty: 83
Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:33

Re: Aquapark

Post autor: kalamarek »

a wiec tak czepku nie musisz posiadac a czas masz liczony od wejscia do wyjscia przez koncowa bramke czyli musisz odjac sobie czas z powiedzmy tej godziny na ubranie sie i jak przekroeczysz minute to musisz doplacac. A zreszta wole na sto procent jechac do mikolajek na basen niz ten. Ratownicy mlode szczeniaki, cwaniaki pyskaci jeden byl tylko przyjemny do pogadania reszta do odstrzalu. Dwie zjezdzalnie co chwile sa nieczynne nie mam pojecia z jakiego to powodu ratownikom sie nie chec pilnowac czy jak naprawde nie wiem. Jak bym przyszedl akurat wtedy na basen na godzine tylko a nie dwie to napewno bym nawet sobie nie zjechal bo w tym momencie nie mozna bylo zjezdzac. Ogolnie kicha naprawde kicha przeciez jak juz sie cos robi mozna robic porzadnie. Polecam jechac do mikolajek niz tu u nas. Moze nie zbyt skladna wypowiedz ale musiscie mi wybaczyc "zmeczenie" ;p
1, 2, 3 Baba Jaga Patrzy
sebastianu
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2010, 20:46

Re: Aquapark

Post autor: sebastianu »

No to jeśli ktoś chodzi na basen tylko żeby sobie pozjeżdżać ze zjeżdżalni to naprawdę zapraszam do mikołajek. Nikt się nie zmartwi tym że u nas będzie luźniej. A jeśli ktoś idzie na basen żeby pływać to tak :
czepek nie jest obowiązkowy, w godzinie za którą płacisz musisz się przebrać przed i po wejściu na basen. Ratownicy są niemili? no jeśli ktoś od razu z pretensjami.. albo jeśli piszesz że chciałes pogadać xD
Jeśli coś jest wyłączone to wystarczy poprosić. Mi tam nigdy nie odmówili.
kalamarek
starszy szeregowy
Posty: 83
Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:33

Re: Aquapark

Post autor: kalamarek »

czlowieku ja prosze normalnie bez zadnych pretensji i dostaje odpowiedz ze za 15 min wlacza to kurde a te 15 min dodadza mi do tego zakichanego biletu??
a wogole powinno byc jeszcze takie cos ze jak chce sobie isc tylko poprostu poplywac na normalnym basenie bez tych zadnych rzeczek biczy itp itd to jakso powinno byc to zorganizowane i cena powinna byc mniejsza bo jak tak ma byc to prosze o przywrocenie starego basenu bo to jest za drogo 10zl zebym placil aby sobie tylko popywac
1, 2, 3 Baba Jaga Patrzy
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Aquapark

Post autor: samanta »

a nie orientujecie się czy prowadzona jest nauka pływania? jest w ogóle jakaś strona www basenu? bo o cenach dowiedziałam się z MO :/
kalamarek
starszy szeregowy
Posty: 83
Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:33

Re: Aquapark

Post autor: kalamarek »

nie mowei ze lepiej narzekac nie jestem tym typem co tylko to potrafi. Ale mozna bylo stworzyc cos lepszego ty widocznie nie bywales nigdzie i jarasz sie pierwszym lepszym towarem ktory dostaneisz w lapy
1, 2, 3 Baba Jaga Patrzy
Awatar użytkownika
vil
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2010, 21:52
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Aquapark

Post autor: vil »

wiecie może czy woda w nowym basenie jest chlorowana czy ozonowana?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Aquapark

Post autor: Qrzysio »

Dowiedziałem się, że woda jest niestety chlorowana.
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Aquapark

Post autor: antorf »

a ja odnośnie wc tuż za szatnią męską-wszędzie jest woda, a ponieważ to kibelki to trudno nie odnieść wrażenia, że chodzi się nie tylko wodzie ale i brodzi się w moczu- wszak wiadomo (co nie trudno zauważyć na deskach klozetowych), że nie wszystkim wychodzi dobrze trafienie do muszli -zwłaszcza dzieciom, które leją jak popadnie aby tylko szybko wrócić z powrotem do ulubionej zjeżdżalni, itp. Za każdym razem jak tam jestem, mimo, że w klapkach to jednak myślę o tym, że babram się w cudzym moczu-mało to higieniczne, przyznacie sami...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Aquapark

Post autor: Qrzysio »

Byłem kilka dni temu i było sucho.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Aquapark

Post autor: marbac »

kalamarek pisze:a wiec tak czepku nie musisz posiadac
Zgodnie z regulaminem (który wisi przy wejściu) na basenie pływackim czepek jest obowiązkowy, tyle tylko, że obowiązek ten nie jest mocno egzekwowany. Tak czy inaczej ratownik ma prawo wyprosić z basenu pływackiego osobę nie mającą na głowie czepka.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Aquapark

Post autor: balboa »

Może ktoś wie czemu są bilety ulgowe ale karnetów już nie ma ??? Osoba uprawniona do ulgi, która często chodzi na basen nic na karnetach nie skorzysta. Tyle samo zapłaci za ulgowe bilety co za karnet. A uprawnione osoby, czyli np. uczniowie zazwyczaj nie mają za wiele pienążków do wydania.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Aquapark

Post autor: Qrzysio »

Jeśli mówisz o kartach, czyli karnetach na miesiąc lub dłużej, to są ulgi. Ja się o tym przekonałem przypadkowo, bo ani w regulaminie nie jest to podane, ani obsługa jakaś rozgadana nie jest.
Przychodząc do okienka i pokazując kartę mówisz po prostu, że prosisz aby się kasowali ulgowo. Pokazujesz legitymację i jest ok. To działa przy białej karcie, która uprawnia do wchodzenia na minuty a nie na wejścia. Stawka ulgowa za minutę jest niższa, więc oszczędzasz nie tylko za to, że kupiłaś kartę, ale też na tym, że jesteś uprawniona do biletu ulgowego.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Aquapark

Post autor: balboa »

Dzięki Qrzysio. Szkoda, że obsługa, regulamin i cennik milczą na ten temat i muszę sie dowiadywać dopiero z forum.
A tak na marginesie... jestem facetem
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Aquapark

Post autor: Qrzysio »

Sorry, nie trafiłem z płcią.
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Aquapark

Post autor: zyrtex »

wie może ktoś kiedy odbędą się zawody pływackie na tym "przewspaniałym " obiekcie ? na starej pływali co jakiś czas były zawody a teraz nic.
Czyżby managerowie nie umieli zorganizować imprezy sportowej ??

I choć to może nie to miejsce ale moje pytanie do zarządzających - kiedy będą zrobione natryski w męskiej części ? Z jednego natrysku leci gorąca woda, z innych lodowata a kurkami można sobie kręcić do woli bez skutku
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Aquapark

Post autor: balboa »

Odgrzewam topic bo dotarła do mnie nonszalancja i arogancja zarządców aquaparku.
Uwagi pod cennikiem:
"11. Ostatnie wejście na basen 20.30"
Ktoś zna może uzasadnienie powyższego.
Jeśli ktoś ma ochotę popływać 10 minut a przez 20 przebrać się i umyć to czemu nie może wejść o 21.30 ?
W regulaminie i cenniku aquaparku w Zambrowie nie znalazłem podobnego ograniczenia.
Nie dziwne że nasz basen musi być dotowany ogromnymi sumami skoro wprowadza się takie sztuczne ograniczenia.

Wyżej w temacie było że czepek nie jest wymagany. Chyba od kilku miesięcy już jest.
ODPOWIEDZ