DWA MIECHY W ARESZCIE?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Green_Lady
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2006, 10:22
Lokalizacja: Ostrołęka

DWA MIECHY W ARESZCIE?

Post autor: Green_Lady »

Jest w To i na mojej-ostrolece artykuł o tym że zatrzymano z narkotykami kolesia mistrza niby kulturystyki i miał posiedzieć dwa miechy w areszcie też niby, a dziś sobie zaginał legalnie po mieście.

Policja - G*****, co co wypuszczają lubią im robić na złość, sobie sami robię.

Polewa na maksa. To po co ta cała afera była...
Chore.
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

bo to Polska...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

bo to polska nie elegancja francja ...
Awatar użytkownika
*Juleczka*
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2005, 19:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: *Juleczka* »

I znów nie znacie całej sytuacji a sie wypowiadacie... ech, po prostu n/c
JaKa SiŁa JeSt w SpLeCiOnyCh MoCnO dŁoNiaCh, JakĄ MoC mA SpOjŻeNie w LuDziKiE OcZy... :)
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ja może wszystkiego nie wiem, ale wiem, że Kamil jest już z nami :devil:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

*Juleczka* jak wiesz o co chodzi to po prostu napisz żeby rozwiać wszelkie wątpliwościi i aby nie powstawały tzw. plotki.
Awatar użytkownika
*Juleczka*
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2005, 19:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: *Juleczka* »

po co mam mówić, skoro niektórzy nie wiedząc ocb i tak go oceniają... Pozatym obiecałam komuś, że zachowam niektóre rzeczy dla siebie!
JaKa SiŁa JeSt w SpLeCiOnyCh MoCnO dŁoNiaCh, JakĄ MoC mA SpOjŻeNie w LuDziKiE OcZy... :)
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

jak to nie wiedzą ocb.. gościu rozprowadzał narkotyki, znaleźli je nawet u niego w domu, to chyba to jest wystarczający dowód żeby siedzieć.. i bardzo dobrze że go złapali, tylko czemu wypuścili ?;/
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Re: DWA MIECHY W ARESZCIE?

Post autor: hazi »

Green_Lady pisze:dziś sobie zaginał legalnie po mieście.
Pewna jesteś, ze to był akurat on?? Może ich nie rozróżniasz - jak jakiś "kark" idzie po ulicy, to dla Ciebie Kamilek :wink:
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Witam, chcialbym cos sie na ten temat wypowiedziec, znam Kamila b.dobrze wiem ze on nie handlowal! a tych co zatrzymali to bylo ich troje w samochodzie ten co mial najwiecej to nie byl Kamil tylko jeden z pozostalych i siedzi..
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

wilq pisze:Witam, chcialbym cos sie na ten temat wypowiedziec, znam Kamila b.dobrze wiem ze on nie handlowal! a tych co zatrzymali to bylo ich troje w samochodzie ten co mial najwiecej to nie byl Kamil tylko jeden z pozostalych i siedzi..

No wiecie co ,jak tak można taki grzeczny , wysportowany, w życiu by muchy nie skrzywdził ,a to co mieli w kieszeniach to nie narkotyki , a tak w ogole to im ktoś to podłożył.Jeżeli chodzi o Nissana ktorym jechali to kierowca jest bez pracy jego rodzice też , ale kupił go bo oszczędzał od pierwszej komunii! I TO WCALE NIE Są DILERZY!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Z kim się zadajesz akim się stajesz.... jakby nic nie zrobił to by go policja nie ganiała. Najlepiej to robić swoje, a jak co do czego to udawać że się nic nie wie itd.
Anty
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2006, 18:54

Post autor: Anty »

Oczywiście, oni nie handlowali, tylko mieli przy sobie!! MAM NADIZEJE ZE PÓJDĄ DO PIERDLA I BĘDĄ ICH TRAKTOWAC JAK PEDOFILI!! I POCZUJA W KOŃCU CO ZNACZY PRAWDZIWY MEŻCZYZNA, A NIE NAPAKOWANY STERYDZIK!!!!
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

w polsce by tak i bedzie ze jesli koles jest nadziany to mu nic nie zrobia u mnie na osiedlu na przeciwko mnie mieszka koles ktory rozprowadza prochy codziennie podjezdzaja samochody nie tylko rano ale tez i w nocy a policja sobie jezdzi ulica i nie zwraca nawet uwagi szkoda gadac
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Moje zdanie jest takie że nie każdy "koks" jest od razu przestępcą, pedofilem, dilerem czy mordercą:D Większość tak ale nie wszyscy, znam takich którzy uczciwie pracują odkładając pieniądze na samochód czy utrzymanie rodziny. A tak a propos tematu to jestem za tym żeby karać za posiadanie i handel narkotykami , wyłączając z tego oczywiście zielone liście. Moim zdaniem Polska powinna brać przykład z Holandii gdzie można je kupić legalnie w tzw. coffee shopach i posiadać przy sobie pewne ilości na własny użytek. Tak zamiast ścigać prawdziwych przestępców, morderców to policja ściga tych którzy sobie palą.... GŁUPOTA NIE ZNA GRANIC...szczególnie w Polsce
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
ODPOWIEDZ