"Pracodawcy Roku" :(

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

"Pracodawcy Roku" :(

Post autor: Cadet3377 »

Witam I Pytam o wasze propozycje bo mnie już krew zalewa,że jest tyle oszustwa względem ludzi chcących pracować uczciwie i odprowadzać i tak duże podatki to tego Państwa.
Chodzi mi głównie o branże Budowlaną gdzie Pracodawcy robią z ludzmi co chcą a głównie płacą jak i kiedy chcą :(
Czekam na Wasze propozycję na "najlepszą firmę roku" za parę dni napiszę swoją propozycję 3 cudownych firmach :?: :oops:
irka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2011, 13:55

Re: "Pracodawcy Roku" :(

Post autor: irka »

pracodawcą roku można smiało nazwać firmę B... na obwodnicy w ostrołęce ponieważ:

-dyrekcja zapomina kto na kogo pracuje
-pracując w delegacji dyrekcja dba o to aby pracownik zarobił tyle azeby mu sie w głowie nie przewróciło tzn. h.jowo.
-pracując uczciwie oraz żetelnie ponad 8 lat dyrekcja dba o to zeby pracownik sam chodził i prosił o podwyżke(jeżeli ją dostanie to 1 lub 2 zł. wiecej do stawki godz.)
-pracodawca dba o to żeby pracownikowi było dobrze pracować jak najdłuzej nawet po 14 godz a i tak zapłacą za 8.
-ubrania przydzielane są po znajomosci
-urlop dostaje sie wtedy kiedy nie chcesz
-pracownik traktowany jest jak tania siła robocza
-młodzi pracownicy zdaża sie ze po przyjeciu do pracy pracują niecały dzien poczym uciekają
-można by jeszcze wiele opisywać równierz odnosnie kierowników ktorzy na kazdym kroku maja cie za złodzieja.

jednak uważam ze firma B... zasługuje na miano firmy roku pozdrawiam i niepolecam.
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Re: "Pracodawcy Roku" :(

Post autor: Incognitus »

Moja wypowiedź zapewne niewiele wniesie do dyskusji, ale... Polecam założyć własną firmę i zostać Pracodawcą Roku. Dowiesz się wtedy dlaczego tak się dzieje, że pracodawcy oszukują pracowników. Nie pochwalam oczywiście tego procederu, ale często człowiek jest zmuszony, mimo obrzydzenia, do oszukiwania. Nie mam własnej firmy. Jestem robolem "od zawsze".
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
bobbybudowniczy
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2011, 9:21
Lokalizacja: Biedrzyce

Re: "Pracodawcy Roku" :(

Post autor: bobbybudowniczy »

Ja rozumiem obie strony, choć robolem jestem od zawsze :/ Zastanawiam się obecnie czy nie dałoby sie wyżyć z wolnych zleceń.. Ciężka sprawa
_________________
domy drewniane
Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

Re: "Pracodawcy Roku" :(

Post autor: Cadet3377 »

Tak tak oj jak oni mają ciężko, robię w budowlance 20 lat i widzę jak z dziada robi się pan mieszkał w bloku a teraz 2 domy lub 3 za leży ile dzieci mają.
No nie bójmy się nazywać rzeczy po Imieniu Hydrobud kiedyś Trusmo nie wiem jak teraz, PWB Marex
I wiele innych co mi się nie chce pisać
Kryzys jest stawki te same prawie co wszędzie od 6 zł do 15 zł pytam co to jest jaja sobie robią no tak jak dymasz po 10,12 godzin albo delegacje to zarobisz kasę a gdzie zdrowie i rodzina
Moim zdaniem to wina ludzi jak Pracodawca oszuka raz to do widzenia zmieniam Firmę i tyle ale ludzie robią dalej a on się Cieszą i zostają same pijaki i głupki bo to nie jest normalne dla mnie jesli mam rodzinę to bede czekał na wypłatę 1,5 lub 2 miechy, niech opłaty czekają tyle prąd, czynsz
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: "Pracodawcy Roku" :(

Post autor: shelly »

ja uwazam, ze jak kogos nie stac na pracownika to niech nie zatrudnia, proste... w takiej sytuacji niech zachrzania sam

inna sprawa, ze nasze prawo nie ulatwia nieczego...
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: "Pracodawcy Roku" :(

Post autor: shelly »

Incognitus pisze:często człowiek jest zmuszony, mimo obrzydzenia, do oszukiwania.
nie zgadzam sie, nie w tej sytuacji
Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

Re: "Pracodawcy Roku" :(

Post autor: Cadet3377 »

prawo jakie prawo Inspekcja Pracy no jest, ale co z tego jak zadzwonisz to może będzie kontrola może nie ale oni i tak mają na to sposoby a kontrola idzie im na ręke
Dla mnie to jest ludzi wina nie ma ludzi to niech sami robią,ja wiem że nieraz nie ma wyjścia sam byłem w takiej sytuacji ze musiałem robić na czarno i za grosze bo nie miałem honoru iść i kraść
Nic ich nie usprawiedliwia nic to po prostu chamstwo i tyle
ODPOWIEDZ