Matura 2oo6

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Matura 2oo6

Post autor: Chemik »

Jak tam maturzysci ?? :D CKE niezle namieszla na angielskim podajac rozne rodzaje arkuszy :D Chyba jeszcze wieksze zaskoczenie jak Wczorajsze pojawienie sie chlopow na maturze haha :D pozdro :D
kalafior2006
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2006, 15:06

Post autor: kalafior2006 »

poza niespodziankami ze strony CKE, to jeszcze trzeba trochę myśleć! jak ktoś liczy tylko na drapane, to może się przejechać! :!:
aLek
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2005, 17:31

Post autor: aLek »

podst z ang banalna, rozsz troche bardziej pokręcona ale do przeżycia :)

jeśli chodzi o ściąganie niech martwią się ci którzy poszli na łatwizne, może trzeba było trochę własnej pracy włożyć.. :]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

en kto ne przeiwdziałgrup to po prostu prostak moim zdaniem. Nawet na egzaminach gimnazjalnych był grupy wiec chyba wiadomo ze skoro bedzie test to beda grupy..
Awatar użytkownika
Finezja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: Finezja »

jestescie beznadziejni, Qrzysiu pisales stara mature wiec nie widze podstaw zebys akurat na ten post sie wypowadal...................Gdzie tu solidarnosc? przeciez polowie ludziom zawalił sie swiat, a wy w tak beszczelny sposob sie jeszcze wypowiadacie, az brakuje słów!!
jak wam tak dobrze poszło to nie widze problemu napisania tego jeszcze raz!! ups??(chyba ze byliscie wczesniej uprzedzeni a nie tak jak w niektorych szkolach :(ble)
***** tych,którzy rujnują wiarę w nasze marzenia!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Co roku drukuję sobie maturę i sam rozwiązuję i nie wychodzi mi tak źle.

Nikomu nie zazdroszczę łez po j. angielskim, ale ma się nauczkę na całe życie. Wiem jak się pisze testy, sam wielokrotnie w liceum zrzynałem jak się da, ale jakoś nie dawłem się nabrac z kolegami na inaczej poukładane pytania, czy też innego rodzaju grupy. Praktyka uczy... ja miałem takową w liceum i myślę że na nowej maturze sprawdziłbym pytania przed spisaniem odpowiedzi zwłaszcza, że ten sam błąd popełnili gimnazjaliści!
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Tan kto sciagal a napisal Pocztowke i List mysle ze bez problemu uskrobie 15 pkt :D jesli nie napisal ich to bieda :D
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

" przeciez polowie ludziom zawalił sie swiat " daj spokoj swiat sie nikomu nie wali ... chyba, ze jakiemus kujonkowi, ktory siedzi 24/7 w ksiazkach ... ale wątpie zeby taki cudaczek ściągał ;]

na gimnazjalnym tez mialem zmienione grupy ale po 5 minutach egzaminu juz wiedzialem, ze sa zmienione grupy...
moja bardziej pewna odpowiedz roznila sie z odpowiedzia osoby od ktorej sciagalem ;]
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

jeśli ktoś pisząc maturę i ściąga a przy tym nie wie co ściąga to po co przystępuje do matury...

Chyba jak się nawet od kogoś spisuje to trzeba sprawdzić co to jest...

zawsze może się trafic ktoś kto specjalnie źle podpowiada i co wtedy ?

Ale przysłowa mądrością narodu: darowanemu koniowi nie zagląda się...
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Finezja pisze: przeciez polowie ludziom zawalił sie swiat, a wy w tak beszczelny sposob sie jeszcze wypowiadacie, az brakuje słów!!
Na własne życzenie "zawalili się świat" im. Jeśli taki uczeń idzie na maturę z wyraźnym zamiarem tylko i wyłacznie ściagania, to nie wiem po co jemu współczuć... to byla jego decyzja, jego ryzyko. I sie przejechali :)
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Maturka ogólnie LAAAAAAAAICIK hiehie angol ustny 18/20 :twisted:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
ODPOWIEDZ