Drzewka śmierci

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

hm, nie wiem o co Ci chodzi, piszesz że będą wisiały krzyże tych co zgineli spoko, w mieście to chyba jest organiczenie do 50 km/h nie sądzisz ?
jakby każdy przestrzegał tych przepisów, wogóle by nie było wypadków, a pozatym lepiej żeby walneli w drzewo i sami zginęli, niżeli by mieli zabić człowieka który by sobie tamtą drogą spacerował.. :]
bez sensu temat.:]
Awatar użytkownika
dylan
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2006, 14:34

Post autor: dylan »

Jak to powiedział pewien mądry człowiek , nie zdarzyło się żeby drzewo najechało na samochód zawsze odwrotnie. :twisted:
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Przecież wszyscy wiemy, że na tej ulicy każdy jedzie powyżej 50 km/h.
Co do drzewek to szkoda tylko ulicy...
Awatar użytkownika
marc
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: marc »

Ale groznie one wygladaja :shock: o weeŚ tez mi drzewka myslałem ze chodzi o jakies inne .... :mrgreen: , a tu widze jakies patyki co urosna za 100lat jak wtedy juz beda sie samochody poruszac w powietrzu, a nie po tej drodze. ha :]
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

ale korzenie zaczną rozsadzać jezdnie i chodnik, zawsze jest tak w takich przypadkach gdzie drzewa rosna metr czy tam 0,5m od jezdni .
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Sprawa jest jednak trochę dziwna. Od jakiegoś czasu często słychac dyskusje na temat dawnej mody na sadzenie drzew przy drogach. Dzisiaj się juz tego raczej nie praktykuje, ze względu na to że gdy kierowca wypadnie z drogi nie wpadał na drzewo tylko do rowu przy jezdni lub ...w sina dal ;)

Przykładem sa dalsze prace przy drodze z Ostrołęki do Warszawy przez Różan itd. Aktualnie paglębiane sa przydrozne rowy, aby samochód nie wpadł na drzewo.

Poza tym oprócz tego, że za kilka(naście) lat korzenie będą psuły chodniki ot i tak nic dobrego ze sobą nie wniosą, chćby z racji że al. Jana Pawła II była tak zaprojektowana, aby w przyszłości puścić druga "nitkę", czyli dodatkowe dwa pasy ruchu. Posadzone drzewka z pewnością tego nie ułatwią.
Awatar użytkownika
marc
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: marc »

Hmm :P no to niech wsadzaja zywo-płoty zamiast tych drzewek i bedzie po problemie tak gdzies w odstepach co 0.5 m, takie małe niewinne krzaczki moga wsadzić i niebeda korzenie rozwalały jezdni, chodnika :) nielepsze to by bylo? :?
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

i tak te drzewa nie wytrzymaja one nawet nie dozyja do tego aby rozsadzic wspomniana przez ciebie droge nie wiem czy widziales jak to teraz wyglada drzewka maja z jakis miesiac chodzi mi o wsadzenie a idac ta ulica mozesz zauwazyc ze polowa jest juz polamana powyrywane sa kije podtrzymujace drzewka wie wczesniej cyz pozniej i tak to nie zadziala kiedsy przeciez tez tam rosly drzewka nie wiem czy pamietacie i co musieli je wyrwac bo nic z nich nie bylo bo byly zniszczone zmarnowali tylko kupe kasy i nadal powraca sie ten sam ich blad ahhh
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
marc
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: marc »

no każdy pewnie zauwarzył ze poniszczone te drzewka sa na kazdej ul. co sie przejdzie, zreszta tez od spalin sie niszcza te drzewka :|
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

a Urząd Miejski płaci za głupotę swoich urzedasów, czyli marnotrawstwo pieniedzy których brakuje w innej dziedzinie :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ODPOWIEDZ