Wiadukt nad torami

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pkk78
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:33

Wiadukt nad torami

Post autor: pkk78 »

Witam
czy wiadomo coś na temat budowy wiaduktu na stacji, jakiś czas temu było o tym głośno, a teraz ucichło, jak stanie nowa maszyna w storze będzie jeździło 10 razy tyle ciężarówek co teraz, nie wspomnę już o budowie bloku c elektrowni, jeszcze więcej składów pociągowych, na pewno utrudni to ruch drogowy od ostrowii i do ostrowii, wiadukt jest poprostu potrzebny.
xomar
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 18 mar 2006, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wiadukt nad torami

Post autor: xomar »

Zapomnij. Jak już umiesz pisać i czytać, tzn. że nie doczekasz wiaduktu, ani Via Balticy, nawet przez Łomżę. Może za 100 lat, jak znowu będziemy pod zaborami (hint: kiedy zbudowano tory kolejowe?)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wiadukt nad torami

Post autor: Qrzysio »

Prezydent Kotowski mówił o tym na jednym ze spotkań z mieszkańcami osiedla, bodajże podczas wyborów Rady Osiedla. Wiadukt jest w planach, ale nie za kilka lat. Powstanie dopiero wtedy, gdy będzie taka potrzeba, prawdopodobnie za kilka dekad. Wcześniej na pewno doczekamy się obwodnicy miasta, więc na razie nie ma o czym mówić.
kkk79
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2011, 9:17

Re: Wiadukt nad torami

Post autor: kkk79 »

hello
mam działkę prawdopodobnie w miejscu gdzie będzie szedł wiadukt, nic na razie nie można tam zrobić jak chcesz to ci sprzedam (ok. 22 Ary)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wiadukt nad torami

Post autor: sKaLpeL »

kkk79 pisze:hello
mam działkę prawdopodobnie w miejscu gdzie będzie szedł wiadukt, nic na razie nie można tam zrobić jak chcesz to ci sprzedam (ok. 22 Ary)
po ile chcesz za ar ?
kkk79
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2011, 9:17

Re: Wiadukt nad torami

Post autor: kkk79 »

za całość 540000
mogę jeszcze mieć działka obok + 24 ar, do dogadania
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wiadukt nad torami

Post autor: sKaLpeL »

nie pomyliłeś się czasem o jedno zero ? 25tysiecy złotych za ar działki na ktorej nic nie ma!
ODPOWIEDZ