Telewizja Polsat + internet?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Telewizja Polsat + internet?

Post autor: trampella »

Witam,podpowiedzcie prosze czy internet z Polsatu ma rację bytu?Kończy mi sie umowa z TPsa i mam ochote na innego dostawcę internetu.Nie mieszkam w Ostrołece.Nie znam sie dobrze na tego typu nowoczesnych usługach ale mam nadzieję że forumowicze jak zwykle nie zawiodą i coś mi doradzicie.Z góry dzięki.Pozdro.
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: Telewizja Polsat + internet????

Post autor: dzinda90 »

śmiga jak ta lala, tyle że w niektórych miejscach ni huhu :) idź do punktu Polsatu i zapytaj jak z zasięgiem u Ciebie, oni wiedzą czy ktoś w okolicy ma ten internet i czy ma zasięg :) My mamy choć wg mapy powinniśmy mieć kiepski, więc warto zapytać czy ktoś w pobliżu ma :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Telewizja Polsat + internet????

Post autor: Qrzysio »

Też słyszałem dobre opinie. Poza tym używam ich darmowego internetu (Aero2) i nie mam żadnych zastrzeżeń.
dartagnan
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 05 lip 2011, 12:28

Re: Telewizja Polsat + internet?

Post autor: dartagnan »

Jeżeli ma służyć do przeglądania www oraz pobierania nie wielkiej ilości danych to tak.
Pamiętajcie jest limit.
Ogólnie technologia LTE dopiero "rozwija się" ale myślę że z czasem będzie to najlepsza technologia.

P.s. Za dużo kasy Solorz wydał aby miał być to niewypał :D
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Telewizja Polsat + internet?

Post autor: trampella »

Dzięki bardzo za info.Pozdrawiam niedzielnie,dobrego dnia.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Telewizja Polsat + internet?

Post autor: hcuj »

bierzcie aero2 tak jak mówi admin, po co płacić, jak można mieć to samo za darmo?
póki co chyba dalej trzeba jechać do wawy po sim, ale i tak warto
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Telewizja Polsat + internet?

Post autor: Instruktor_Marcin »

Nigdzie nie trzeba już jechać. Od 1 września wprowadzili możliwość wysłania karty listem poleconym. Jedyny problem to taki, że dokumenty oryginalne należy dostarczyć pocztą.
Szczegóły: http://www.aero2.pl/bdi.html
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Telewizja Polsat + internet?

Post autor: Qrzysio »

Dodatkowo obniżyli cenę z 55 zł na bodajże 25 zł (kaucja zwrotna), od maja przyszłego roku będzie lepsza prędkość - 512 kbps. Niby nic, ale na wakacyjny wyjazd w zupełności wystarczy. Moi znajomi korzystają z tego na co dzień. Youtube'a raczej nie użyjemy, ale podstawowe rzeczy spokojnie się da zrobić.
ODPOWIEDZ