Perspektywy dla Ostrołęki - dział optymistów :)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Perspektywy dla Ostrołęki - dział optymistów :)

Post autor: Monte »

czesc dzieciaczki!
Po krótkim niebycie, czyli krótkim i treściwym przebycie w krajach cieplejszych wróciłem tutaj, i co widze?
morale spada!
no coz, pewnie tylki wam zmarzly i lekko zmokly-ale nie lamcie sie!

W temacie poprzednika (brak perspektyw) dominuje przewrotny pesymizm, a ja chce zrobić tak, żeby tego pesymizmu nie bylo - tylko aplauz i zaakceptowanie, dlatego zalozylem nowy topic- pean na czesc Ostroleki!!!

ALE DO RZECZY:

Ostroleka to fajne i ladne male miasteczko. To raz
Mamy sliczny deptak, okolice handlowa (Kupce stuffed with kupczyki), ladny nowy most, prezydenta (przystojniaczek z niego - co, dziewczyny? chociaz ten moustache jest troche out-of date :) TO DWAAA
Mamy fajne dziewuchy (faceci za to sa troche lamerscy, wiec nie naruszamy equilibrium wszechswiata) TO TRZY!

Nie ma sie czego wstydzic! Ja bardzo chetnie zapraszam tutaj moich przyjaciol z calego swiata i sa zachwyceni (kolezanka z Tajwanu przyrownuje nawet niektore czesci miasta do Tajpei - to dobrze wrozy :)

Wszechogarniajacy smrod i nadciagajaca sfora nie sa w stanie stlumic dobrego wrazenia!
NIE SĄ :)

Takze trwajcie w poprawnym przekonaniu, moje dzieci i nie poddawajcie sie szparagowo-truskawkowym pokusom, bo bedzie mi za was wstyd.

Potrzeba tu tylko troche rytmow latynoamerykanskich - dziewuchy w koncu zrzuca te krepujace ciuchy, a faceci zdejma swoj townie suit lub hajdawery i towarzystwo sie rozweseli!

PEACE

Monte

[ Dodano: 21:41, 26.05.2006 ]
pardon me!

zapraszam oczywiscie wszystkich do wyrazania budujacych opinii
komentarze, krytyka, owacje na stojaco

MILE WIDZIANE!
---------MONTE-------------
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

Monte już Cię lubie, koleś pozytywnie nakręcony... :p
aaa co do moustache'ów Rysia to... to jest jego znak rozpoznawczy, który go wyróznia od innych hehe :)
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

[x] zadecydowanie ZA wprowadzeniem tego pomysłu! ;D
;)
ascania
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2005, 21:05
Lokalizacja: z piekła

Post autor: ascania »

Jak postarasz się przeżyć o pierwszego do pierwszego za 1430zł brutto to może pogadamy o twoim optymiźmie, chyba że ciebie wspomaga ten piekny most, przystojny prezydent czy urocze dziewczyny???
No i te Tajpei....
Istnieja kobiety bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

chciałabym miec 1430 brutto ja mam 635zł do ręki na miesiac
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
bumbumbum5
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2006, 10:32
Lokalizacja: O-�ka

Post autor: bumbumbum5 »

ascania pisze:Jak postarasz się przeżyć o pierwszego do pierwszego za 1430zł brutto to może pogadamy o twoim optymiźmie, chyba że ciebie wspomaga ten piekny most, przystojny prezydent czy urocze dziewczyny???
No i te Tajpei....
chciałabym miec 1430 brutto ja mam 635zł do ręki na miesiac
dokladnie niektorzy nie maja nawet ~600 zl zyja za naprawde marne pieniazki - oj ciezko jest
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

ascania pisze:Jak postarasz się przeżyć o pierwszego do pierwszego za 1430zł brutto to może pogadamy o twoim optymiźmie
:lol: :lol: No to teraz dowliłaś :!: Chyba większość Ostrołęczan, nawet tych pracujacych chciałaby zarabiać tyle co ty. :?
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Fajnie mają osoby mieszkające na cetrum. Przy ich blokach i kościele pw. świętego Franciszka ma biec obwodnica. Życzę spokojnych nocy :twisted:

Przy budowie Handlowca na parkingu położono kostkę brukową, która po pierwszej zimie była w fatalnym stanie. Dziś część tej kostki jest wymieniana - pieniądze w błoto.

Ulica Zeromskiego w całkiem niezłym stanie (przynajmniej w części) została poddana remontowi podczas gdy inne ulice są w fatalnym stanie.

A na zakończenie coś o Sz.P. Prezydencie. Pan Załuska mowiąc o meczu reprezentacji polski w siatkówce narobił smaku wszystkim kibicom. Bardzo się rozczarowałem kiedy usłyszałem, że w Ostrołęce zagra Kadra B
:shock:
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Monte na prezydenta!!! tylko zbuduj nam nowy stadion , autostrade , zmniejsz bezrobocie z ok 22% do 8 i będzie gitara!
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

No coz...nobody's perfect. Klasa A, B, czy out of range - liczy sie sportowa atmosfera ;)

Mamy srogie zimy, to i kocha produkowana ze zwiru nie wytrzymuje - ale to dziwne, ze za parking i chodnik przed Kupcem nie placili kupczyki-jezeli tak bylo, i za to zaplacilo miasto, to znaczy ze kupczący i urzednicy nie są cool :)

Ta autostrada to faktycznie przyczynek do powaznego zrodla halasu-o ile nie poskromi sie tych wszystkich road-runnerow na jawkach i emzetach opakowanych w bude po kawasaki...

amen
---------MONTE-------------
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

ja pierdziele ty monte codziennie taki jestes niele pozytywnie zakrecony z ciebie gosc :D
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

Justek - ostatnie lata spedzalem na stypendium za granica, wiec wrocilem niezle pozytywnie 'nabity' :) mam nadzieje, ze jeszcze n dlugo mi tego starczy. W sumie czuje sie troche nieswojo gdy usmiecham sie do naburmuszonych na ulicach ludzi, gdy kupuje w sklepie, gdy wchodze na dyskoteke i widze tlum wymalowanych panius, ktorych stroje wrzeszcza: baw sie ze mna, a ktore w zasadzie o zabawie nie maja zielonego (nawet bladozielonego) pojecia!

No coz, tego swiata juz sie nie zmieni
ale nalezy pamietac, ze:
"nine, ten---> fat, big head : ))))

awaken!
---------MONTE-------------
sirShakil
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2005, 8:52
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sirShakil »

Kolego powinieneś zostać ministrem od optymizmu ;) Mało znam takich osób jak ty praktycznie wszyscy tylko mówia ,że jest źle i będzie jeszcze gorzej, ja naszczęście do takich się nie zaliczam . Nie mam ferrari, nie mieszkam w pałacu a i tak świt mnie cieszy :):):) A co do Ostrołęki - od 90% ludzi usłyszysz tu 'dziura zabita dechami' jednak mi się jakoś podoba nasze miasteczko .Nie jest to wielka metropolia żeby tu wszystko było , cieszmy sie tym co mamy bo inne miasta podobne do naszego tego nie mają i pocichu nam tego zazdroszczą. Ulice jeszcze nie są w takim zatrważającym stanie . Aco trzeba by było zrobic żeby było nam lepiej i wszyscy chodzili uśmiechnięci. Nasze władze powinny napewno postarać się o jakiegoś porządnego inwestora który by wybudował nam jakąś fabryczke to napewno by ruszyło wszystko wokoło. Anaszym rodzimym firmom życzę szybkiej rozbudowy. I jeszcze jedno powinniśmy zacząć działać razem z Łomżą a nie tylko rywalizować, Bo razem jest nasz grubo ponad 100000 ludzików. Więc pomyślmy co tu zrobić i zacząć urealniać nasze choćby najgłupsze mażenia a nie tylko stękać . Ja wierze że te miasto ma perspektywy i napewno!! będzie nam się w nim lepiej żyło. Tylko prosze patrzcie w naszą przyszłość z uśmiechem :)
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

mydlicie sobie oczy jak ojciec dyrektor swoim sluchaczom,
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

Ok, skoro juz sie podbudowalismy, to teraz DO DZIEŁA!

Sprobujmy znalezc te perspektywy,
1. okreslmy najwieksze problemy spolecznosci lokalnej (w tym przedsiebiorcow) - to z czym Wy lub Wasi znajomi maja problemy.

2. sprobujmy nakreslic prawidlowe kierunki dzialan, ew. wzorce parenetyczne do nasladowania :)

3. pozniej zaprosimy Ryśka Z. aby sie z tym zapoznal, i na ten temat wypowiedzial - w tym powinien nam pomoc sam imć pan Klekot...


JA MAM 2 LUŹNE SPOSTRZEZENIA (tak na dobry poczatek)

PRIMO! w dzisiejszej "Wspolczesnej" (i w portalu M-O) mozna przeczytac artykul pt. "Unijne dotacje dla przedsiębiorców" gdzie prezio ostrołęckiej Agencji Rozwoju Regionalnego mowi: "...Wydaje mi się, że ostrołęccy przedsiębiorcy przespali ten okres (okres pozyskiwania dotacji-moj przypis).
PYTANIE: a dlaczego Prezio i jego Agencja nie rozpropagowaly wiedzy nt. Funduszy posrod mieszkancow Ostroleki coooo?
od czego jest ta jego agencyjka? w innych miastach instytucje tego typu szerza wiedze na ten temat posrod ludnosci lokalnej, a ja nigdy nie widzialem zadnego artykulu, spotkania czy innej formy przekazania informacji...
Jezeli ta agencja ma tak dzialac, to lepiej zrobic z tego Towarzyska Agencje Pozytku Publicznego! (swoja droga - w tym miescie nie ma zadnej Agencji Towarzyskiej? jak tak to wstyd!! )

SEGUNDO COMPAY: Kto widzial wczorajszy wystep Myslovitz? moim zdaniem byl ok :) , jedynie pogoda dawala sie we znaki...

PAMIETAJCIE: jedynie wspolnymi silami mozemy zbudowac dobrobyt Ostroleki :)
BUDOWNICZY I PRZODOWNICY NA FORUM----> WYSTĄP!

[ Dodano: 09:15, 29.05.2006 ]
PS


Shakil - dzieki za nominacje :)
Karloss - GO TO HELL!
---------MONTE-------------
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Ja mam pewno sprawe dlaczego w Ostrołęce nie można uprawaić żadnego sportu
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
ODPOWIEDZ