Kłaniam sie do Straży Miejskiej ...

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Kłaniam sie do Straży Miejskiej ...

Post autor: trampella »

albo do Szanownej Policji w Ostrołęce i grzecznie pytam: do czego służą w naszym miasteczku miejsca wyłączone z ruchu tzw."zebry"- nie mylić z przejściem dla pieszych?Mam wrażenie że do omijania miejsc parkingowych płatnych.Zepsuło mi sie auto i nie miałam gdzie się zatrzymać w sytuacji awaryjnej, a wszystkie w/w "zebry" w centrum miasta, na kilku ulicach, były zajęte przez parkujące auta.Czy może należy zamalować te pseudo miejsca wyłączone z ruchu i utworzyć miejsca parkingowe skoro i tak w żaden sposób nie spełniają swojej roli.Dlaczego np.ja zawsze zatrzymuję się na parkingu,uczciwie płacę za postój, a Pan X czy Pani Y bezczelnie wykorzystuje do tego celu przez cały rok miejsce wyłączone z ruchu. Cwaniakuje?Bezkarnie? A Straż Miejska tego nie widzi? Działa na niekorzyść miasta?To jak to jest?Serdecznie pozdrawiam.
miley
kapral
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:25
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Kłaniam sie do Straży Miejskiej ...

Post autor: miley »

policja i straz miejska nie ma czasu jest tak zarobiona , siedza na statoilu i hot dogi wcinaja albo woża sie po mieście jakby nie wiadomo co, tylko rece zlozone i patrza jak rzucisz papierek albo przejdziesz nie po papasach.
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Kłaniam sie do Straży Miejskiej ...

Post autor: Stacja-NET »

Nie jestem do końca pewny, ale chyba jest zabronione stawanie na tej strefie wyłączonej z ruchu nawet jak się zepsuje auto.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
ODPOWIEDZ