Jak wyglądają forty?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Jak wyglądają forty?

Post autor: major »

Czy byliście forumowicze na fortach ostatnio? jak prace przebiegają, można już tam iść sie przespacerować czy jeszcze nie dokonczone? Ostatnio byłem tam przed wakacjami i jeszcze robili a jak teraz wyglądają?
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Jak wyglądają forty?

Post autor: tankian »

budynek stoi, trawa posiana, ale mysle, ze forty nie sa jeszcze skonczone
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Jak wyglądają forty?

Post autor: hunter »

Wczoraj przejeżdżałem koło 17 to dźwiga ani rusztowań nie było, tak wyglądały jak by już na finiszu były
mjak
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2011, 21:38

Re: Jak wyglądają forty?

Post autor: mjak »

jak wszystko w tym mieście co organizuje i prowadzi urząd - długo żarło a na koniec zdechło...
no masakra niedość że inwestycja ślimaczy się okrutnie to przejężdzam sobie dziś przed fortami i co widzę - piekne skrzynki na liczniki elektryczne zlokalizowane ( a raczej odp...lone ) przy głównym wejściu przy samej Warszawskiej - no poprostu cudnie - jakim trzeba być tłu...em żeby coś takiego zatwierdzić normalnie ręce opadają, aż sobie zawróciłem na rądzie żeby to cudo obejżeć - no brawo brawo - inwestycja przy głównym wieździe do miasta... normalnie żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może przeczyta to ktoś kto może coś ztym zrobić inwestycja jeszcze nie jest skończona i może jeszcze nie jest za póżno żeby to przebudować i zabrać te liczniki gdzieś w nieksponowane miejsce!!! bo inaczej wyjdą Forty Bema - pomnik skrzynek na liczniki - maaasaaakraaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ