Strona 1 z 1

Neurolog Duszak

: 01 gru 2011, 14:22
autor: Aneta
Bardzo prosze o opinie o dr Duszak ( neurolog). Z gory dziekuje

Re: Neurolog Duszak

: 01 gru 2011, 17:42
autor: głęboka otchłań
Witaj.

Ja byłam u doktor Duszak- coprawda była to jedna wizyta w poradni neurologicznej w lutym tego roku. Moje wrażenie pozytywne. Doktor zbadała mnie neurologicznie ( chodzi o sprawność i koorydynacje ruchową), przeprowadziła dokładny wywiad, obejrzała tomograf i odrazu wypisała skierowanie na rezonans oraz skierowanie na oddział neurologii. Wypytała mnie o wszystkie objawy bardzo dokładnie- wizyta trwała jakieś 30 min. Ogólnie ocenia pozytywnie.
Wszak od roku jestem pod opieką innej neurolog (prywatnie) ale dr Duszak mam dobre zdanie (subiektywne napewno i związane z moim medycznym przypadkiem).
W Oce nie ma "dobrych specjalistów neurologów", zostaje Warszawa lub Białystok.

Re: Neurolog Duszak

: 01 gru 2011, 19:03
autor: Locofoco
Przykro mi to mówić, ale zdecydowanie odradzam tą panią. Miałem kiedyś problem z kręgosłupem, wysłała mnie od razu pod nóż. Na szczęście, coś mi mówiło, żeby nie dać się kroić. Dzisiaj mija któryś już rok od tamtej pory i wszystko jest ok... odpukać. Inna osoba z mojej rodziny także usłyszała fatalnie postawioną diagnozę. Poza tym wizyty u tej pani są kosztowne, a jak wpadniesz w 'rytm' leczenia, to będziesz biegał co tydzień, a potem także i po znajomych 'specjalistach' współpracujących z panią doktor, bo raptem się okaże się, że potrzebujesz konsultacji z tą czy inną osobą...

Re: Neurolog Duszak

: 03 gru 2011, 14:01
autor: Kalcia26
osobiście nie polecam. pani doktor jest ok tylko na pierwszych dwóch trzech wizytach a potem niczym się nie interesuje. nie kieruje na kolejne badania kontrolne, dopiero jak samemu się upomni to mówi że to może dobry pomysł. osobiście mam zamiar wybrać się do innego lekarza. pewnie do Warszawy.