Strona www randkowa w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
MMMMMM
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 04 gru 2011, 23:04

Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: MMMMMM »

Jaką polecicie stronę www randkowa, dość popularna w Ostrołęce.
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: Stacja-NET »

Qrzysio pisze:www.randki.moja-ostroleka.pl - kilka tys. zarejestrowanych użytkowników.
Dodaj opcję uśnięcia konta.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

MMMMMM a co rozumiesz przez sformułowanie "dynamiczne użytkowniczki"? Wyjaśnij nam DOGŁĘBNIE i KONKRETNIE jakie to są te "dynamiczne":P)
gg 33063013
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: Qrzysio »

Jest sporo ludzi aktynie piszących. Przychodzą ciągle nowi i odchodzą ci, którzy znaleźli sobie partnera.

Co do usunięcia konta to taka opcja jest. Wystarczy przesłać wiadomość do administratora. Wiele osób z tego korzysta, jak już znajdują partnera i tłumaczą, że muszą usunąć ;)
gość30
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2011, 10:39

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: gość30 »

A czy ktoś się wypowie jak idą poszukiwania tej drugiej połówki na tym portalu.:) Chyba mam za duże wymagania bo mi jakoś kiepsko to wychodzi. :)
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: przeklinak »

badoo.com tam jest dużo osób szukających partnera ;)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

Ja omijam badoo z daleka:P)
gg 33063013
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

Zapomniałam dodać -" MI poszukiwania drugiej połówki na TYM PORTALU WOGÓLE NIE IDĄ" haha:)
gg 33063013
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: przeklinak »

to jest tak że dużo facetów tam przygody szuka a kobiety raczej partnera na dłużej ;)
ale warto tam zajrzec może się ktoś trafi a ludzi trochę tam jest
MMMMMM
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 04 gru 2011, 23:04

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: MMMMMM »

głęboka odchłań pisze:MMMMMM a co rozumiesz przez sformułowanie "dynamiczne użytkowniczki"? Wyjaśnij nam DOGŁĘBNIE i KONKRETNIE jakie to są te "dynamiczne":P)
Rozumiem aktywne.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: Pan Kracy »

A jak należy rozumieć określenie "aktywne użytkowniczki"?. Słowo "aktywne", w odniesieniu do kobiet, można wieloznacznie interpretować.
MMMMMM
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 04 gru 2011, 23:04

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: MMMMMM »

Dlatego napisałem dynamiczne :)
gość30
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2011, 10:39

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: gość30 »

picia4 pisze:to jest tak że dużo facetów tam przygody szuka a kobiety raczej partnera na dłużej ;)
ale warto tam zajrzec może się ktoś trafi a ludzi trochę tam jest
Zgodzę się z Tobą całkowicie. :) ale nie tracę wiary :)
MMMMMM
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 04 gru 2011, 23:04

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: MMMMMM »

No dobra jestem na naszej randkowej stronie i full ludu aż mi się skrzynka zacina od propozycji:))
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

MMM jak poszukiwana? Dalej skrzynka pełna?
gg 33063013
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

Podnoszę temat..

Zachęcam do wypowiedzi....
gg 33063013
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: behindblueeyes »

Qrzysio pisze:kilka tys. zarejestrowanych użytkowników.
dlatego nie ma opcji facebooka? ;-)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

behindblueeyes pisze:dlatego nie ma opcji facebooka?
a po co TAM ta opcja????



Hallo, Hallo forumowicze-randkowicze odezwijcie się.

Jak idą poszukiwania? Czy jest ktoś, kto za pośrednictwem tego serwisu poznał swoją drugą połówkę? Jeśli nie połówkę to może jakaś sensowną znajomość nawiązaliście?
Podzielcie się doświadczeniami.
gg 33063013
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

Podnoszę temat. Lipiec, wakacje, wzmożony czas zawierania znajomości. Ruch na "stronie randkowej".
gg 33063013
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

Piszesz ogólnie o forum i serwisie randkowym, czy tylko o serwisie randkowym?
Oczywiście, że każdy na początku stara się przedstawić siebie w jak najlepszym świetle, w końcu reklama jest dźwignią handlu ;)
Co do tej szczerości to nie oczekuje jej więcej niż sam z siebie daję. Nie piszę jednak niczego, czego nie powiedziałbym drugiej osobie prosto w twarz. Moja nieszczerość ogranicza się jedynie do niepodawania danych osobowych.
głęboka otchłań pisze:Żadna z nich nie wspomniała o strojeniu fochów bez powodu, malkontenckim podejściu do życia, wiecznym narzekaniu i marudzeniu.
Żadna też nie napisała, że staje się mściwą i złośliwą suką gdy facet ją zrani.
No ba! A kto by potem chciał się z taką zadawać? ;) Woli łudzić się, że zadaje się z samymi ideałami ;) Ale przecież faceci też potrafią zachowywać się podobnie.
głęboka otchłań pisze:Hm... ideałów chyba nie ma ...a wady mogą okazać się zaletami i odwrotnie uroda ,piękno to sprawa gustu... jak też pasje i zainteresowania .... a prawda leży w realnym świecie
Dlatego trzeba żyć realnie a nie wirtualnie, poznawać się. Jeśli chodzi o związki to trzeba razem zamieszkać, bo dopiero wtedy poznaje się partnera.
głęboka otchłań pisze:Reklamuje się jedynie ” tandetę „. Dla jednego- wartości bogatego i barwnego wnętrza, dla innego duże oczy.
Wagą rzeczy być sobą i tylko sobą
Bo wszyscy chcą zdobyć wszystko łatwo, szybko, bez wysiłku. A w ten sposób - porównując do handlu - można kupić tylko tandetę. Ale lubimy tandetę, byle tanią, zadowalamy się byle czym. Popyt nakręca podaż itd. Jest zapotrzebowanie na tandetę to zawsze będzie dostępna, a im więcej jest zapotrzebowania, tym większa konkurencja i tym bardziej nachalna reklama owej tandety.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

malykazio pisze:Piszesz ogólnie o forum i serwisie randkowym, czy tylko o serwisie randkowym?

Pisze ściśle o "serwisie randkowym". Moja aktywność tam "przeszła do historii". Uważam, że 1,5 roku obecności to dostatecznie dużo czasu, by dać szansę losowi. Jedyne, co pozostanie po tzw: przygodzie z randkami to: sflustrowanie, rozgoryczenie, jeszcze bardziej nasilona agresja w stosunku do mężczyzn oraz totalny brak wiary w to, że "ktoś sensowny" jest tam zalogowany.
"Znajomości" zawiązane za pośrednictwem tej strony "będę odchorowywała emocjonalnie jeszcze długo, długo".
Nic poza żalem oraz wściekłością nie pozostało.
gg 33063013
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

Daj spokój z serwisami randkowymi. Nie lepiej wyjść do ludzi, trochę się pouśmiechać, zagadać? Znacznie łatwiej kogoś sensownego w ten sposób poznać. Do tego unikasz rozczarowań w czasie pierwszego spotkania, bo przecież od razu wiecie jak wyglądacie i jeśli się umówicie to znaczy, że to jak wyglądacie też wam pasuje. Poza tym nie szukaj na siłę, samo przyjdzie, tylko wyjdź do ludzi i daj się poznać.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

malykazio pisze:Poza tym nie szukaj na siłę, samo przyjdzie, tylko wyjdź do ludzi i daj się poznać.

malykazio: napiszę tak: wychodząc z założenia, że nie będę szukała na siłę, że "samo przyjdzie" straciłam 15 lat swojego życia, teraz już jest na cokolwiek za pózno, "obudziłam się z przysłowiową ręką w nocniku", równieśnicy pozakładali rodziny, mają dwójkę, trójkę dzieci, a ja "nawet nie wiem co to jest "mieć faceta".
malykazio pisze:Daj spokój z serwisami randkowymi

doświadczenia nabyte ze znajomości pochodzących z serwisów randkowych spotęgowały flustrację i brak wiary w to: " że jest mi pisany "normalny" przez duże N chłopak.

Mając poczucie, że "za bardzo uzewnętrzniłam na forum swoje prywaty " postanowiłam nie wypowiadać się już więcej w "tym wątku" oraz nie robić z niego offtopu.
gg 33063013
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: QRP »

głęboka otchłań pisze: napiszę tak: wychodząc z założenia, że nie będę szukała na siłę, że "samo przyjdzie" straciłam 15 lat swojego życia, teraz już jest na cokolwiek za pózno, "obudziłam się z przysłowiową ręką w nocniku", równieśnicy pozakładali rodziny, mają dwójkę, trójkę dzieci, a ja "nawet nie wiem co to jest "mieć faceta".
Dopóki żyjesz i jesteś zdrowa na nic nie jest za późno.
W serwisach randkowych ogromna większość mężczyzn (chłopców?) szuka jedynie rozrywki dlatego więcej tam plew niż dobrego ziarna. Mi osobiście wydaje się, że normalny facet powinien omijać takie serwisy ale... samotność pcha ludzi czasem w nieznane rewiry. Internet wraz z całym dobrodziejstwem (jeśli tak można w ogóle powiedzieć) serwisów społecznościowych jest świetnym medium pozwalającym poznawać szybko i bezstresowo innych ludzi. Tylko moim zdaniem takie poznawanie jest po prostu nijakie.
Pewnie to wiesz ale 15 minut rozmowy na żywo daje lepszy obraz drugiej strony niż rok gadania przez klawiaturę, kabelki, komunikatory itp.
Nigdy nie korzystałem z serwisów randkowych ale straciłem kilka lat swojego życia przesiadując wieczorami i nocami przed monitorem. Też mam poczucie, że coś mi uciekło. Nie warto zagapiać się wmonitor ;)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

QRP pisze:Pewnie to wiesz ale 15 minut rozmowy na żywo daje lepszy obraz drugiej strony niż rok gadania przez klawiaturę, kabelki, komunikatory itp.
Ja przekonuje się o tym, szkoda tylko, że "niektórzy są tak uparci, iż nie dają się przekonać do spotkania na żywo".
QRP pisze:straciłem kilka lat swojego życia przesiadując wieczorami i nocami przed monitorem. Też mam poczucie, że coś mi uciekło. Nie warto zagapiać się wmonitor
"przesiadywanie w internecie" często bywa "syndromem regulowania sobie uczuć". Właśnie w taki sposób działa ten mechanizm.
gg 33063013
ODPOWIEDZ