Strona www randkowa w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

malykazio pisze:Poza tym nie szukaj na siłę, samo przyjdzie, tylko wyjdź do ludzi i daj się poznać.

malykazio: napiszę tak: wychodząc z założenia, że nie będę szukała na siłę, że "samo przyjdzie" straciłam 15 lat swojego życia, teraz już jest na cokolwiek za pózno, "obudziłam się z przysłowiową ręką w nocniku", równieśnicy pozakładali rodziny, mają dwójkę, trójkę dzieci, a ja "nawet nie wiem co to jest "mieć faceta".
malykazio pisze:Daj spokój z serwisami randkowymi

doświadczenia nabyte ze znajomości pochodzących z serwisów randkowych spotęgowały flustrację i brak wiary w to: " że jest mi pisany "normalny" przez duże N chłopak.

Mając poczucie, że "za bardzo uzewnętrzniłam na forum swoje prywaty " postanowiłam nie wypowiadać się już więcej w "tym wątku" oraz nie robić z niego offtopu.
gg 33063013
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: QRP »

głęboka otchłań pisze: napiszę tak: wychodząc z założenia, że nie będę szukała na siłę, że "samo przyjdzie" straciłam 15 lat swojego życia, teraz już jest na cokolwiek za pózno, "obudziłam się z przysłowiową ręką w nocniku", równieśnicy pozakładali rodziny, mają dwójkę, trójkę dzieci, a ja "nawet nie wiem co to jest "mieć faceta".
Dopóki żyjesz i jesteś zdrowa na nic nie jest za późno.
W serwisach randkowych ogromna większość mężczyzn (chłopców?) szuka jedynie rozrywki dlatego więcej tam plew niż dobrego ziarna. Mi osobiście wydaje się, że normalny facet powinien omijać takie serwisy ale... samotność pcha ludzi czasem w nieznane rewiry. Internet wraz z całym dobrodziejstwem (jeśli tak można w ogóle powiedzieć) serwisów społecznościowych jest świetnym medium pozwalającym poznawać szybko i bezstresowo innych ludzi. Tylko moim zdaniem takie poznawanie jest po prostu nijakie.
Pewnie to wiesz ale 15 minut rozmowy na żywo daje lepszy obraz drugiej strony niż rok gadania przez klawiaturę, kabelki, komunikatory itp.
Nigdy nie korzystałem z serwisów randkowych ale straciłem kilka lat swojego życia przesiadując wieczorami i nocami przed monitorem. Też mam poczucie, że coś mi uciekło. Nie warto zagapiać się wmonitor ;)
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: głęboka otchłań »

QRP pisze:Pewnie to wiesz ale 15 minut rozmowy na żywo daje lepszy obraz drugiej strony niż rok gadania przez klawiaturę, kabelki, komunikatory itp.
Ja przekonuje się o tym, szkoda tylko, że "niektórzy są tak uparci, iż nie dają się przekonać do spotkania na żywo".
QRP pisze:straciłem kilka lat swojego życia przesiadując wieczorami i nocami przed monitorem. Też mam poczucie, że coś mi uciekło. Nie warto zagapiać się wmonitor
"przesiadywanie w internecie" często bywa "syndromem regulowania sobie uczuć". Właśnie w taki sposób działa ten mechanizm.
gg 33063013
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: QRP »

głęboka otchłań pisze:Ja przekonuje się o tym, szkoda tylko, że "niektórzy są tak uparci, iż nie dają się przekonać do spotkania na żywo".
Och. Widocznie trafiasz na osobników, którzy albo dobrze się bawią albo najzwyczajniej nie mają śmiałości ;)
Ci pierwsi mogą mieć już dziewczyny lub żony i w sieci szukają tylko flirtu. Może nawet liczą na coś więcej.
Ci drudzy patrząc na piękną kobietę myślą "o Boże... przecież ja nie mam u niej żadnych szans" i tak sobie tylko patrzą bojąc się podejść i zacząć rozmowę.
Dla obu przypadków Internet jest doskonałym medium gwarantującym względną anonimowość i dzięki niemu mają odwagę na jakiekolwiek (wirtualne) rozmowy ;)
Nie będę uogólniał ale... tak to chyba jest.
Ktoś już w tym wątku napisał, że lepiej poświęcić czas na szukanie partnera w świecie realnym i to jest prawda.
głęboka otchłań pisze:"przesiadywanie w internecie" często bywa "syndromem regulowania sobie uczuć". Właśnie w taki sposób działa ten mechanizm.
Masz rację. Dlatego napisałem wcześniej o względnym dobrodziejstwie istnienia serwisów społecznościowych.
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: CoZaTyp »

A z Flirt.Ostroleka.pl nikt nie korzysta ? tylko z randek na MO ?
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: Qrzysio »

Zabrzmi to jak reklama, ale pamiętajcie, że nasz serwis randkowy na MO jest całkowicie darmowy. Inne serwisy tworzone są głównie po to, aby wprowadzić opłaty i zarabiać pieniądze.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

No cóż... i dlatego wasz serwis ustępuje znacznie serwisom konkurencyjnym, tak wizualnie, jak również możliwościami. To istna przepaść.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: Qrzysio »

Korzystałeś czy po prostu myślisz, że wszystko wygląda jak strona główna?
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: CoZaTyp »

Qrzysio pisze:nasz serwis randkowy na MO jest całkowicie darmowy.
Ktoś ostatnio napisał że korzystanie z serwisu randkowego na którym się wyświetlają reklamy to też jakaś tam forma zapłaty....w sumie się nie zgadzam , a co do możliwości to w porównaniu do innych fakt, są znikome i pewnie dlatego jest za darmo , bo gdyby zapłacono za dość rozbudowany skrypt randkowy które jednak trochę kosztują podejrzewam że za free by nie była ;)
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

Qrzysio pisze:Korzystałeś czy po prostu myślisz, że wszystko wygląda jak strona główna?
Wystarczyła mi strona główna i przejrzenie kilku podstron. Co do innych serwisów to każdy choć odrobinę ciekawski internauta zajrzy w takie miejsce, bez względu na to czy rejestrując się, czy bez rejestracji. Ogólny ogląd możliwości można mieć i bez rejestracji.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: Qrzysio »

Nie w tym przypadku, bo funkcje są dostępne tylko dla zalogowanych.
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: CoZaTyp »

Qrzysio pisze:funkcje są dostępne tylko dla zalogowanych.
- A tych funkcji jest zaledwie na 200 linijek kodu w php i kilka zapytań do bazy, zapewne dobrze wiesz że taki skrypt można spokojnie umieścić w jednym pliku , więc to z portalem randkowym nie ma nic wspólnego, a że jest odwiedzany to normalne , jest podserwisem MO , więc jak by mógł nie być...
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: Qrzysio »

Dobrze hejterze, niech będzie po twojemu.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

Nie hejter tylko użytkownik wyrażający swoje zdanie. Nauczcie się przyjmować krytykę. Ja w pełni się z nim zgadzam.
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Strona www randkowa w Ostrołęce

Post autor: CoZaTyp »

Qrzysio pisze:Dobrze hejterze, niech będzie po twojemu.
Hejter ? Dobre sobie :) Poza tym zazdrosny o ten Twój "portal randkowy" nie jestem, mam swój , może i nie ma tylu użytkowników ale przynajmniej przypomina portal randkowy , z resztą ktoś kiedyś powiedział że nie ilość a jakość się liczy a krytyki jak widać nie umiesz przyjąć na klatę, a szkoda bo opinia użytkowników powinna być dla Was priorytetem do tworzenia i rozbudowywania witryny .
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
ODPOWIEDZ