wybory samorządowe

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
okami
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:02

wybory samorządowe

Post autor: okami »

Na prezydenta ma kandydować jakiś popychel kuternogi i Kotowski. Ktoś jeszcze?
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Nie wiem kto jeszcze ale warto glosowac na Kotowskiego bo dobry czlowiek z niego ;)
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

wszyscy to "złodzieje" jeden lepszy od drugiego, "dac mu palec to on za całą ręke"
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Taa, a ty wszystkich znasz i wiesz ze WSZYSCY sa zlodziejami...
okami
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:02

Post autor: okami »

Ale mnie wkurzają tacy ludzikowie.

Od malkontentctwa prosta drroga do lewactwa

Gratuluje andzia
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Nie masz pojęcia o polityce i wszystkich krytykujesz...
aLek
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2005, 17:31

Post autor: aLek »

prosta sprawa - każdy kto kandyduje na prezydenta musi mieć w tym jakiś interes - i niekoniecznie musi być to dobro mieszkańców :lol:
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Racja, ale to nie jest powód żeby wyzywać go od złodziei. To tak jakbym zobaczył dziewczynę ubraną na różowo i zaczął ją wyzywać od ku** :lol:
aLek
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2005, 17:31

Post autor: aLek »

jasne że to nie powód. oskarżać jest łatwo, gorzej jeśli brak jest wiedzy na dany temat :lol: ale mamy demokrację i każdy może wypowiedzieć swoją opinię.. nawet jeśli jest ona w pewien sposób oczerniająca i uogólniająca.
okami
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:02

Post autor: okami »

niestety.......
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

No a teraz piszcie na temat.
Awatar użytkownika
Finezja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: Finezja »

Zgadzam się z tym że Kotowski, nadawałby się na prezydenta. Dobry z niego człowiek, nie odwraca się od potrzebujących pomocy plecami. To jest moje osobiste zdanie.
***** tych,którzy rujnują wiarę w nasze marzenia!!!!!!!!
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

genzo ile ty masz lat znajdz mi jakiegoś biednego polityka ,nieznajdziesz !
a niby gdzie się oni tyle dorobili
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

andzia pisze:genzo ile ty masz lat znajdz mi jakiegoś biednego polityka ,nieznajdziesz !
a niby gdzie się oni tyle dorobili
Pffff czyli według ciebie polityk nie moze prowadzić własnej działalności gospodarczej?? Spora grupa tych ludzi ma własne przedsiebiorstwa i z tego czerpią spore dochody. A poza tym mają comięsięczne (niemałe) diety. Ale dla ciebie łatwiej jest oskarżać :roll: Najpierw trochę pomyśl a potem pisz na jakiś temat.
See you.
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

"Państwo i polityka zawsze będą łupem cwaniaków lub psychopatów jeśli nie bedzie silnego społeczeństwa, które będzie patrzyło na ręce rządzącym."
Tak pisał Wiktor Osiaty[ński w "Rzeczpospolitej Obywateli". Jak widzimy nasze społeczeństwo nie jest na tyle silne aby ograniczyć rozpustę wśród polityków.

Andziu pełno jest może nie biednych polityków ale nie bogatych tylko, że są to mniej znani ludzie pracujący w samorządach terytorialnych, którzy nie są aż takimi cwaniakami aby dostać się wyżej. Akurat Kotowski nie uchodzi za jakiegoś zawodowego złodzieja. Jeśli ma kase to chwała mu za to, może mi kupić nowego kompa :lol: [/b]
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

ilu polityków jest wmieszanych w jakieś afery korupcjie itp. a o ilu aferach niemówi sie publicznie. zgadza się ze mają duże diety . ale dlamnie są to obiboki i złodzieje i mało który polityk jest uczciwy i stara się coś zrobić dla swojego regionu.
wiele razy widziałam w tv jak jakiś poseł śpi na posiedzeniu a jak zawierają jakiś głos w czsie obrad to aby się kłócić albo żeby powiedzieć co opozycja robi żle i tak wkółko
kto niepróbuje ten życia załuje :]
okami
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:02

Post autor: okami »

Andzia , gwoli przypomnienia. To są wybory samorządowe, wybierasz ludzi którzy działać będą na własnym, lokalnym podwórku, Twoim też.
Don Pablo
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Don Pablo »

Co do Pana Kotowskiego to nie wiem czy to jest dobry kandydat jak już pisałem na jednym z tematów 3/4 czasu spędza w wawce od czasu do czasu pojawi sie w oce zorganizuje konferencje i inc więcej. Ale żyjemy w 4RP nie sory w 4PR*


*czarny pijar ;-)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Don Pablo pisze:3/4 czasu spędza w wawce
wsrod wielu twoich blachych argumentow na prezydenture Kujonczyka (pisownia tak jak jak chcialem), ten na dogryzienie Kotowskiemu jest naprawde beznadziejny. Czy ty wiesz o tym czlowieku cos wiecej. Np. ze byl Przewodniczacym Rady Miejskiej pewnie przez dluzszy czas niz Ty zyjesz...
Don Pablo
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Don Pablo »

No i co z tego , że był przewodniczącym Rady Miejskiej a co tylko on nim był. Zarówno za jego przewodnictwa tyle samo się zmieniło co za działalności innych przewodniczących czyli nie wiele. A co do mojego żywota to się nie przejmuj bo jestem starszy od ciebie i wypraszam sobie takie beznadziejne komentarze. Widzę że kolega jest chyba zwolennikiem Pana Kleczkowskiego (którego też cenię), ale bądźmy na poziomie i nie obrzucajmy się niepotrzebnym przedwyborczym błotem ;-)
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

wszyscy dorobkiewicze , obszczymury , inteligenci bez poczucia , godności...
myslące PR-owskim systemem szmelce , dorobkiewicze , bez samokrytyki , obsceniczni populisci , samozwańcze kołki , nieokiełznane swoją ideologią partyzanci , próbujacy za wszelką cene naprawiać swiat , baarany walczący o stołki , posady , hajs , poważanie , dyktatorzy...


...a są w śród nas ludzie dobrzy...
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Błąd zrobiono już po 89 roku kiedy ,,Solidarność'' nie była przygotowana
do rządzenia krajem.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Kotowskiego znam osobiście, uczył mnie w szkole. To porządny facet, który potrafi rozmawiać z ludźmi. Ja życzę mi wszystkiego najlepszego. Chciałbym też aby został tym prezydentem miasta. On chyba jest jednym z tych porządniejszych ludzi, którzy się w politykę zaangażowali.

to byłem ja mały krzyś na polityce znam się nie od dziś
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

:D jak czytam ten temat to się niemoge nadziwić jak wszyscy są zorientowani w temacie. :D
słyszałam że quest kandyduje na radnego :D
EN
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 30 sie 2006, 17:58

Post autor: EN »

mały krzyś pisze:a Ty EN jesteś kiepsko poinformowany i mógłbyś przestać się wygłupiać bo obciach :)

:D to widze że ty jesteś kiepsko poinformowany!
quest kandyduje ;-)
ODPOWIEDZ