Hochland Baranowo - praca

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
danielz82
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:00

Hochland Baranowo - praca

Post autor: danielz82 »

Witam!
Czy ktoś z Was tam pracuje, albo starał się tam dostać? Może wiecie na jakiej zasadzie tam przyjmują?
proszę o pomoc
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: HOCHLAND BARANOWO - praca

Post autor: skutekk »

danielz82 pisze:Witam!
Czy ktoś z Was tam pracuje, albo starał się tam dostać? Może wiecie na jakiej zasadzie tam przyjmują?
proszę o pomoc
na jakiej zasadzie przyjmują??? Człowieku co to za pytanie???? Wez to rozwin bo jestem ciekaw jakie sa tego zasady
danielz82
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:00

Re: HOCHLAND BARANOWO - praca

Post autor: danielz82 »

Chyba w niewielu zakładach pracowaliście. W jednych liczą się tylko plecy, a w innych doświadczenie. Ja takowe w tym kierunku mam, więc zastanawiam się czy jest w ogóle sens składania tam dokumentów.
Juz teraz wiesz "człowieku" o co pytam !!??
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: HOCHLAND BARANOWO - praca

Post autor: steward »

więc zastanawiam się czy jest w ogóle sens składania tam dokumentów
To nie składaj i nie zawracaj sobie głowy skoro znasz odpowiedź. Przecież jest całkiem wygodnie polskim bezrobotnym. :crazy:
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: HOCHLAND BARANOWO - praca

Post autor: hunter »

"Rodzinna firma" ci powiem szczerze ;) Ale spróbować zawsze można
danielz82
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:00

Re: HOCHLAND BARANOWO - praca

Post autor: danielz82 »

To nie składaj i nie zawracaj sobie głowy skoro znasz odpowiedź. Przecież jest całkiem wygodnie polskim bezrobotnym. :crazy:[/quote]

Nie jestem bezrobotny
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Hochland Baranowo - praca

Post autor: skutekk »

siedz i sie zastanawiaj. typowa polska mentalnosc jak ktos pod nos gotowego nie podsunie to sie nie ruszy
danielz82
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:00

Re: Hochland Baranowo - praca

Post autor: danielz82 »

Zastanów się jeden z drugim co piszesz!! Nie znasz mnie i osądzasz. Sam pewnie jesteś dobry gagatek...


hunter thx za odpowiedź ! konkretnie i na temat...
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Hochland Baranowo - praca

Post autor: skutekk »

jak bys mial jaja i szukal naprawde roboty to nie tracil bys czasu na pisanie na takich stronach jak m.o tylko bys pojechal zostawic papiery i bys sie dowiedzial na miejscu czy masz szanse czy nie. Nie wiem z jakiej epoki jestes ale teraz tak sie robi. jak by nie bylo to powodzenia
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Hochland Baranowo - praca

Post autor: steward »

danielz82 :arrow: a ja w przeciwieństwie do kolegi powyżej, nie życzę ci absolutnie powodzenia gdyż pisząc takie bzdury (jak cały ten temat) wnioskuję, że jesteś typowym polskim cwaniaczkiem, który czeka żeby samo przyszło, bezboleśnie, w pracy się po opieprzać, byle by stała pensja była. Współczuję twojemu pracodawcy skoro nie jesteś bezrobotnym.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Hochland Baranowo - praca

Post autor: elfik »

ale naskoczyliście na chłopaka... chciał poznać opinię kogoś, kto tam pracuje (pracował) a został zjechany od góry do dołu..

daniel - ja nie wiem jak jest w tej firmie, ale spróbuj i złóż papiery. Nic nie tracisz. Życzę powodzenia :)
danielz82
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:00

Re: Hochland Baranowo - praca

Post autor: danielz82 »

Masakra ludzie jak wy lubicie krytykować innych. Szkoda, że w stosunku do siebie nie jesteście tacy krytyczni!!!!
ODPOWIEDZ