czego brakuje w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
anulka_:)
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2006, 20:30

czego brakuje w Ostrołęce

Post autor: anulka_:) »

Jakich sklepów nam brakuje w Ostrołęce a jakich jest zaaaaaaaaa duzooooooooooooo??????????????????????? A moze brakuje czegoś innego????????????????????
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

Wczoraj po poludniu mialem ochote pochodzic sobie po sklepach, niestety wszystko pozamykane jest w soboty od 14. Ten sam problem tyczy sie fryzjera. Tego mi brakuje w ostrolece, a w warszawie mam tego pod dostatkiem. za 2 godzinki juz mnie tu nie bedzie :]
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

CZego brakuje?
odp. RÓŻNORODNOŚCI!!!

Bo gdy czegoś potrzebujesz tak nan prawdę (ubrania, buty) to wszędzie jet to samo tylko w różnych cenach!!! A ja nie chcę chodzić ubrana jak 2/3 ostrołęczanek :cry:
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Niestety z tego powodu ja już od dawna nie kupuję ubrań w Ostrołęce. Przeważnie jadę do Warszawy, a ostatnio zacząłem szperac w sklepach internetowych.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Empiku brakuje...
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

Jakieś 2 miechy temu razem z bratem poszukiwaliśmy dla niego butów popularnych glanów. I wieci co... nigdzie nie było jego numeru bo największe jakie dostawaliśmy to 46 lub 46,5, ale przecież są osoby z większą "nóżką"!!!
Buty bez problemu znaleźliśmy w Olsztynie na bazarku.
Oto nasza Ostrołęka :?
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Post autor: Monte »

Beginner
Tak, sluszna racja - pewnie jestes zauroczony tymi wielgachnymi szybami Jean Luis David, lub innego mcdonalda za ktorymi tyle sie dzieje, a ktorych uslugi trudno nazwac strzyzeniem

hazi
Brawo! bez takich jak ty nie byloby takiego kolorytu w galeriach handlowych.
Jest w pyte, jest w czym wybierac. A do tego tyyyyle fajowych ludzi na luzie nakreca kolka.

Chlopaki, Warszawa jest mekką dla takich jak Wy.
NO OFFENCE, oczywiście - komentuje tylko idee, ktora podszyte sa wypowiedzi.

Qrpiana
Tak, to jest so very true...
Ale za takie rarytasy trzeba duzo placic...tak na marginesie - moze widzialas "7 życzeń"? nie wiem czy to wlasciwy strzal, ale czytalem ze w nim wlasnie mozna ciekawie sie ubrac.
---------MONTE-------------
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

Monte pisze:Beginner
Tak, sluszna racja - pewnie jestes zauroczony tymi wielgachnymi szybami Jean Luis David, lub innego mcdonalda za ktorymi tyle sie dzieje, a ktorych uslugi trudno nazwac strzyzeniem
Tak jestem zauroczony tym, ze jak mam ochote isc do maka to moge do niego isc, bo mam pod blokiem, a nie musze jechac 30 kilometrow do lomzy, jak mam ochote isc do fryzjera to pojde, nawet w sobote po poludniu, a moze nawet i w niedziele znalazlbym otwarty salon. Jestem zauroczony tym ze mam wiekszy wybor niz w ostrolece.
Monte pisze: Chlopaki, Warszawa jest mekką dla takich jak Wy.
NO OFFENCE, oczywiście - komentuje tylko idee, ktora podszyte sa wypowiedzi.
Za to ostroleka jest mekka dla takich jak Ty. Przyzwyczailes sie do tego co masz, i chodzisz z klapkami na oczach.
Monte pisze:NO OFFENCE, oczywiście - komentuje tylko idee, ktora podszyte sa wypowiedzi.
taaaa, jasne.
Rafał
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2006, 8:26

Post autor: Rafał »

w tej chwili, tj. 26 czerwca 2006 od pół godziny brakuje na przykład prądu!!! czy ktoś byłby łaskaw wytłumaczyć ten problem? nieładnie jak się wyłącza prąd w mieście bez uprzedzenia...
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

To chyba musisz mieć agregat w domu...
Awatar użytkownika
Finezja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: Finezja »

Brakuje...dobrych sklepów (empik bardzo by sie przydał), klubów i dyskotek, uczelni wyższych,....
Nie brakuje za to smrodu...:-)))
***** tych,którzy rujnują wiarę w nasze marzenia!!!!!!!!
okami
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 28 paź 2005, 23:02

Post autor: okami »

dobrych filmów w kinie. Częsciej oglądam jakiś w wawie niz w oce.
Awatar użytkownika
thunder
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 30 cze 2006, 0:03
Lokalizacja: z północy

Post autor: thunder »

Empiku brakuje. chyba najbardziej.
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Zdecydowanie EMPIK.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Byłem kilka razy za granicą i powiem wam, że polacy są głupsi jednak pod względem otwierania sklepów w soboty i w niedziele.

Np. na Słowacji w sobotę po 14.00 ciężku już kupić nawet spożywcze artykuły. Owszem są jakieś tam sklepy otwarte, ale zdecydowana większość ODPOCZYWA już.
Identycznie jest w niedziele, a może nawet bardziej wszystko jest pozamykane.

Łatwo powiedzieć jednemu czy drugiemu, że chciałby kupić coś w sobotę o godzinie 17.00 ale musicie zauważyć, że w tym sklepie ktoś pracuje, ktoś kto być może tak samo jak wy ma ochote odpocząć, pobyć ze znajomymi itd.

W Holandii to np. w nocy stacje benzynowe przy autostradzie są pozamykane, z niektórych można korzystać tylko za pomocą karty, a są też czynne i one są obsługiwane przez 1 człowieka. U nas w polce na byle jakiej wsi, przy byle jakiej drużce jest otwarta stacja całą dobę i pracuje na niej 2 lub 3 osoby.

Daleko nam jeszcze do zachodu i południa :)
musimy się nauczyć siebie szanować nawzajem.
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Post autor: boo »

taa zdecydowanie zgadzam sie z poprzednikiem-może nie odczuwa się tak tego w samej O-ce ale w Warszawie to przeraża- wielkie centra handlowe pootwierane nawet w niedziele- śmiać czy płakać mi się chce jak ostatnio w Carefourze na Wileńskim wystawili tablice że dla wygody klientów market w niedziele będzie czynny do 22- ciekawe czy pracownicy mieli dużo w tej sprawie do powiedzenia? ale w Polsce tak jest- jak w Afryce- zachodnie sieci w naszym kraju mają pracowników za murzynów
polan
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 sie 2006, 19:53

Post autor: polan »

sklepu modelarskiego brakuje :]
Rasty13
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2006, 11:19

Oto czego brakuje

Post autor: Rasty13 »

juz wam mowie czego brakuje:
1. McDonald-nie to żebym codziennie chodził tam na obiad ale w kazdym wiekszym miescie jest cos takeigo
2. brakuje dobrych szpitali
3. Nie mamy tetru z prawdziwego zdarzenia !
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

;]

Post autor: mIcHaLos »

Za duzo rzeczy brakuje - skwitowac mozna najlepiej ze brakuje "wszystkiego"

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Oto czego brakuje

Post autor: mArCiNq »

Rasty13 pisze:juz wam mowie czego brakuje:
1. McDonald-nie to żebym codziennie chodził tam na obiad ale w kazdym wiekszym miescie jest cos takeigo
2. brakuje dobrych szpitali
3. Nie mamy tetru z prawdziwego zdarzenia !
McDonald - bezens - bigMac kosztuje 6.90 a nie najadam sie tym, juz bardziej sie najem hamburgerem z naszego ryneczku za 4zł albo wole dolozyc 1,10 i kupic duzego kebaba tym napewno sie najem.

Tetru ? a co to jest Tetr ? pewnie Teatr spoks :D to by sie przydalo bo tez chetnie bym chodzil ale zeby odstawiali takie przedstawienia jak w warszawie typu Romeo i Julia (wpsolczesna wersja) to jest cos


a czego mi brakuje ? ja mysle ze brakuje trawiastych boisk do pilki noznej takich jak na stadionie przy witosa ale zeby kazdy mogl z nich skorzystac, buduja takie chyba przy szkole nr 10 ale jeszcze nie ma bramek :/
Manek
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 sie 2006, 15:36
Lokalizacja: O-ka/Wa-wa

Post autor: Manek »

Metra brakuje panowie i panie, metra! hahahha :D :D :D :D
polan
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 06 sie 2006, 19:53

Post autor: polan »

metra?? :) z tego co wiem to w poslce to tylko warszawa ma metro xD to na metro to sobie poczekamy pare lat jeśli nie pareset :)
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

No to ja z innej beczki. W Ostrołęce brakuje miejsc pracy :wink: :?
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

brakuje miejsc do rozrywek typu kręgelnia, gokarty, jakis wiekszy sklep z roznymi maszynami typu JB :) (ah ten hazard...)
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Czego w oce brak?Hmm hotspotów(tych legalnych oczywiście...), gokartów jak pisał kolega wyżej(kiedyś coś takiego było...), net providerów, lepszej komunikacji(te stare złomy AAAAHH!), sklepów specjalistycznych, i wiele wiele innych...
Lepiej być nie może...
ODPOWIEDZ