Spalona Ibiza

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Spalona Ibiza

Post autor: satek15 »

Redakcja MO nadal nic nie wie o spaleniu tego centrum kulturowo-rozrywkowego Kurpii? :devil:
cnotkadorotka
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2006, 10:54
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Spalona Ibiza

Post autor: cnotkadorotka »

Podobno x-club otwierają wiec ktoś sie pewnie przyczynił zeby ibiza została zniszona :( ale mam nadziej ze sie szybko podniesie z porazki, czego jej życze z całego serca.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Spalona Ibiza

Post autor: Qrzysio »

X-Club? Co 3-4 miesiące go otwierają.
niemato
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:22

Re: Spalona Ibiza

Post autor: niemato »

jesli chodzi o x-a to otwarty ma być tylko niewiadomo kiedy termin co i rusz przesuwają do przodu niby dlatego żeby zrobić coś ciekawego jak na nasz region ale co będzie to się okaże
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Spalona Ibiza

Post autor: Qrzysio »

Otwarć X-Clubu było już co najmniej kilka. I wciąż jakoś nie może się to przyjąć.
niemato
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:22

Re: Spalona Ibiza

Post autor: niemato »

zmienił się właściciel,cały czas coś tam działają w środku są napewno duże zmiany a do zmian trzeba pieniędzya jak nie ma pieniedzy to czego trzeba??czasu :)
poczekamy zobaczymy wtedy będziemy mogli komentowac chociaż te remonty trwają już może z rok także nie wiem co można tyle czasu robić :)
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Spalona Ibiza

Post autor: legolas »

Qrzysiu to nie będzie X-club - nie musisz drwić.

Nowo otwarta dyskoteka w Myszyńcu (termin otwarcia bliżej nieznany) będzie nosić wdzięczną nazwę Explosion. A więc Twoje ironiczne wypowiedzi dotyczące clubu z X-em w nazwie niekonieczne są uzasadnione. :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Spalona Ibiza

Post autor: Qrzysio »

To co dla ciebie jest drwieniem, dla mnie jest doświadczeniem. Bardzo się cieszę, gdy otwierają nową dyskotekę. Konkurencja zawsze podnosi poziom.

Z X-Clubem jednak historia jest bardzo długa. Właściciele zmieniają się jak rękawiczki, ciągle ma być nowe otwarcie i z tego co widzę, każdy nowy właściciel się zawodzi. My zawsze chętnie promujemy nowe dyskoteki, więc nie zrozum mnie źle. Nie drwię, ale czas pokazał, że tamten lokal nie potrafi sobie poradzić z publiką. Mimo wszystko życzę szczęścia i chętnie napiszemy o otwarciu nowej dyskoteki na głównej.
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Spalona Ibiza

Post autor: satek15 »

Qrzysiu, "drwić" można z każdej dyskoteki, bo zawsze coś się znajdzie.

W dawnym Zakładzie Dziewiarskim "Pełta" będzie raczej zupełnie nowa dyskoteka. Fakt, "otwarć" było już kilka, ale z tego co słychać szykuje się coś dobrego, a nie zwykła "mordownia". Wiadomo, wygląd to nie wszystko, także trzeba cierpliwie czekać co tam dobrego, mam nadzieję, powstanie :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Spalona Ibiza

Post autor: elfik »

znajoma mi powiedziała, że podobno Avalon się pali, widziała wozy strażackie. Nie wiem czy to prawda..
Wiecie coś o tym?
PabloGtv
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2012, 20:16

Re: Spalona Ibiza

Post autor: PabloGtv »

Tak, spalił się godzinę temu- próbowałem nawet wysłać na forum filmik ale dziwnie zniknął ;)
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Spalona Ibiza

Post autor: palipies »

na konkurencyjnej stronie jest fotorelacja.
ODPOWIEDZ