Burza z Afryki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Burza z Afryki

Post autor: karloss »

Kto z was odczuł skutki dzisiejszej , bym powiedział wbrew przesądom babci , efektownej burzy ?
Brak prądu ? zalana piwnica ? Polamane drzewa ? Brak sieci :) (era) to tylko niektóre z moich doznań . Co robiliscie w trakcie ?
Ja przynajmniej zrobilem kilka fajnych fotek na szybkiej migawce :)

Na mazurach podobno byla sodoma , ale to info undergroundowe ./
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Oglądałem meczyk of kors :) U mnie w Wa-wie tez pogrzmiało ale raczej przeszło bokiem..

Tak poza tym to czemu ten temat nazywa się "Burza z Afryki"?
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Burza z Afryki ?
Dzisiejsze ( i nie tylko ) upały zawdzięczamy gorącym masom powietrza z nad Afryki , które połaczyły sie z północnym frontem na naszych terenach ( i nie tylko )... wiec jako skutek ich działania powstało takie określenie w temacie :)

"Na Okęciu lądowałem z widokiem na burzę nad Pragą. Iście afrykańska burza także szalała tego dnia nad naszym miastem, a jej centrum było podobno nad naszym osiedlem. Ale na szczęście nasz mały dom pioruny omijały. Za to podczas powrotu mieliśmy piękne widowisko.
Następnego dnia koło południa wyruszyliśmy. Poza Ukochaną i Maleństwem u nas na pokładzie była jeszcze jedna załogantka. Koleżanka Maleństwa ze szkoły, niejaka Anula. Do Rucianego przybyliśmy w świetnych nastrojach i we wspaniałej pogodzie. Ale okres afrykańskich upałów akurat się kończył.... "

autor nieznany
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja akurat grałem w siatke na plazy zaczelo kropic wiec ze znajomymi i nie znajomymi poszedlem pod parasole ale jak zerwal sie wiatr to facet zaczal skladac parasole i wszyscy stalismy tylko pod jednym namiotem ktory z kazdej strony byl otwarty i przez to z kazdej strony jeszcze lało a pod nogami bylo coraz wiecej wody.... na szczescie transport szybko dotarł :) ale troche ludzi tam jeszcze zostalo :/
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

Akurat ze znajomymi wybralismy sie na mazurki aby wykąpac się w jeziorku :? I powiem Wam ze w Ostrołęce to był lajcik :shock: Od Rozóg do O-ki jechalismy samochodem ponad 2h, bo po drodze lezaly 4 drzewa. Jedno z nich spadlo na droge jakies 20 sek przed nami :roll: Massakra, jak wrocilem do domu to nie mialem przez kilka godzin prądu :evil:
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ja ze znajomymi akurat grilowałem na działkach, kiedy zaczęła się burza. Mało nam była wrażeń więc pojechaliśmy na hałdy, tam to dopiero były widoki :lol: Były momenty, że mi serducho do gardła podchodziło...
...set me free...
aLek
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2005, 17:31

Post autor: aLek »

a ja jechałam na rowerze ;) i fajnie było :)
Awatar użytkownika
ReVerS
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: ReVerS »

ja wlasnie jechalem wozem;P.... ostrowska w strone Oki, doswiadczylem 3 powiedzmy "fale " tej burzy:D porzez moment przestalo padac i to byla chyba strefa zero bo pozniej jak znowu zaczelo lac to wycieraczki mi nie nadazaly:D
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

A ja ze swoimi znajomymi wynieslismy taborety na klatke i przy browarku i chipsach ogladalismy sobie piekny pokaz wyładowan atmosferycznych czasami było niewesoło bo jak raz walneło to kumpel browarka rozbił.Było jak w kinie, tylko momentami było mokro bo deszcz troche dostawał nam sie na klatke!!Ja chce dzis powtorki!!
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

A ja w domu siedziałem, najpierw przed kopem, potem przerzutkę naprawiałem (jak ja kocham jak mi się w szprychy wkręci :/), troche na fonie grałem/muzy słuchałem... nic konkretnego... ale napierdzielanka była niezła :)
Awatar użytkownika
Charlotte
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 06 cze 2006, 14:13
Lokalizacja: Stare Miasto

Post autor: Charlotte »

Ja wracałam z przejażdżki rowerem. Mieliśmy szczęście, no burza złapała nas na obrzeżach Ostrołęki - tylko trochę nas zmoczyło. Ale stracha mieliśmi niezłego :D
"...You took my heart,
deceived me right from the start.
You showed me dreams,
I wished they would turn into real.
You broke the promise and made me realise.
It was all just a lie..."

Within Temptation "Angels"
Awatar użytkownika
czarek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2005, 21:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: czarek »

ja siedziałem w domu 8) i nie zazdroszcze tym co byli na zewnątrz w czasie tej burzy takiej dyskoteki za oknem nie widzialem juz dawno :D
rasta_bogdan
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2006, 20:51

Post autor: rasta_bogdan »

Ja natomiast wraz z moją ukochaną wracaliśmy sobie powolnym spacerkiem do domku. Gdy rozpadało się na dobre postanowiliśmy rozłożyć parasole. Niestety ZONK. Ani jedna, ani druga nie miała najmniejszego zamiaru wspolpracowac. Zmoklem jak nigdy ale usmialem się co nie miara
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

no burza była przednia kocham te widoki ale raz jak pierdzielneło to aż odwróciłam głowę w druga stronę trochę sie przestraszyłam ale widowisko było super wiecej takich burz
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ