kebab GRINGO- opinie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Gerrard
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 23 kwie 2010, 18:51

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Gerrard »

Jak dla mnie w tym mieście nie ma dobrego kebaba.

Po prostu zależy jak trafisz, w jednym kebabie będzie dla Ciebie słabo np. odsmażane frytki mrożone, niedobre mięso itp., w drugim kebabie jednego dnia będzie ok, drugiego dostaniesz twardsze/gumowe mięso, nieświeżą surówkę, jakieś małe sreberka/papierki w środku (raz mi się taki trafił), nieświeża bułka, zbyt słabo usmażone frytki lub przyciśnie cię do WC po spożyciu.

Mam wrażenie że ostrołęczanom od podobały się i przejadły kebeby. Większość lokali ma syf w mniejszym lub większym stopniu. Obsługa pracuje za karę, ale nie dziwię się bo pewnie pracują za najniższą krajową/umowy zlecenia, nadgodziny itp., ewentualnie trafisz na miła obsługę po obsługuje cię właściciel. Kilka lat temu kebaby były zdecydowanie dużo lepsze w Ostrołęce.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Bart3kk »

Aktualnie jadam jak mixa to ze Smakosza w Benzolu, naprawdę porządna porcja za 13 zł, kebab albo w Saharze bądz pocket z MR. Czikena. Tylko te 3 lokale pasują mi aktualnie smakowo,ilościowo i cenowo :D
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: ladybird »

Gringo się zmieniło - na początku kebaby były pierwsza klasa, a teraz szkoda gadać, idą na ilość - nie na jakość.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: behindblueeyes »

smerfetka26 pisze:U mnie jeśli chodzi o kebab to zdecydowanie wygrywa Gutek. Jadłam kiedyś z gringo ale jednak nie polecam!
Z tym muszę się zgodzić. Gutek wymiata. Przez lata kupowałem w Gyrosie. Muszę jednak przyznać, jeszcze, że bardzo dobry jest jeden z nowszych kebabów, otwarty przy SP nr 1. Nazywa się chyba Hot Kebab.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: kebab GRINGO- opinie

Post autor: Soul »

W Gringo dowożony kebab jest zimny, a mix to jakaś porażka. Całe jedzenie śmierdzi od chemii opakowania plus owe opakowanie całkowicie się paćka i rozwala....
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ODPOWIEDZ