SPS handel- praca

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
MARTAOO
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2012, 18:16

SPS handel- praca

Post autor: MARTAOO »

Cześć mam pytanie Co myślicie o firmie SPS HANDEL ? Cały czas widzę ogłoszenia o pracę. Warto tam wogóle się wybierać.
Awatar użytkownika
qaz
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 03 paź 2008, 22:35

Re: SPS handel- praca

Post autor: qaz »

Moim zdaniem to oszuści, szukają nie wiadomo kogo (czyli 3 miesiące na próbnym i zwalniają), albo szukają wybitnie uzdolnionego pracownika dla ich potrzeb który będzie pracował za najniższą krajową (w tym soboty i niedziele) bo inaczej premii nie będzie . Po prostu Żal.pl
http://www.youtube.com/watch?v=_an_QfL-HJIfeature=youtu.be
tomatom
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:24

Re: SPS handel- praca

Post autor: tomatom »

pracując tam:
po pierwsze siedzisz po godzinach!! (oczywiście za nadgodziny nie dostajesz NIC!!!)
po drugie możesz się starać a i tak nie zostaniesz doceniona,
po trzecie pracują tam ludzie na których nie można polegać, są bardzo fałszywi ( oczywiście są wyjątki),
po czwarte jeśli nie jesteś rodziną albo znajomą kierownictwa bądź szefostwa długo nie popracujesz mimo że będziesz bardzo dobrym pracownikiem,
po piąte wynagrodzenie to najniższa krajowa + premia (czasami realna)
po szóste rywalizacja między działami to jest okropne!!!!
Mogłabym tak dużo pisać ale po co to są moje odczucia, można złożyć aplikacje i się samemu przekonać :)

A najgorsi są pracownicy co uważają się za nie wiadomo kogo a tak naprawdę nie mają pojęcia nawet o swoim stanowisku pracy!
aa o najważniejszym bym zapomniała jak nie umiesz donosić na pracowników to daj sobie spokój bo to jest najważniejsze w tej firmie!
POWODZENIA :)
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: SPS handel- praca

Post autor: bronek33 »

trzeba spróbować samemu ale maja pełną racje kiedys ta firma miala prestiż dobre zarobki nie trzeba bylo byc lizusem zeby cos tam osiagnac teraz zostali sami starzy wyjadacze ludzi nie szanuja a dajel uwazaja ze to firma jak kiedys.pracowalem tam i milo wspominam do czasu az pieknego poranka ni stad ni zowąt dziekujemy nie pracujecie.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: SPS handel- praca

Post autor: elfik »

tak samo długo wisi ogłoszenie z firmy solid (już nie chce mi się wierzyć, ze nikt z szukających pracy nie ma własnego samochodu, bo to jest warunek..) :)
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: SPS handel- praca

Post autor: Bart3kk »

Po pierwsze to średnia przyjemność tłuc własne auto dla celów służbowych,po drugie co to za firma ochroniarska co ją na auto nie stać dla swojego przedstawiciela :D
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: SPS handel- praca

Post autor: malykazio »

tomatom pisze:po pierwsze siedzisz po godzinach!! (oczywiście za nadgodziny nie dostajesz NIC!!!)
Jak nic? Trzeba mieć odwagę upominać się o swoje. Droga sądowa otwarta...
janina
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2012, 12:53

Re: SPS handel- praca

Post autor: janina »

NIE WARTO STRES tkw. STRESÓWKA I WYZYSK Z RESZTEK SIŁ KTO MA [plecy]TO SIĘ OPIEP. ATY ZA NIEGO ROBISZ I KIEROWNICTWA NIC TO NIE OBCHODZI PRZECIERZ LUDZIE CZEKAJĄ NA TO MIEJSCE nie polecam ;wiejska wedzarnia ,ziel-market-biurowiec za nadgodziny nie placa a wolny dzien trudno wyrwać
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: SPS handel- praca

Post autor: behindblueeyes »

Ja nie zapomnę sytuacji sprzed wielu lat. Szef pewnie nie pamięta? Miałem uczyć się towaru z magazynów - z .... komputera? To jakieś jaja? Towaru nauczyć się można spędzając dnie na magazynie, pracując w nim, etc. Ale nie czytając literki na monitorze.
milord
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2013, 19:20

Re: SPS handel- praca

Post autor: milord »

tomatom pisze:pracując tam:
po pierwsze siedzisz po godzinach!! (oczywiście za nadgodziny nie dostajesz NIC!!!)
po drugie możesz się starać a i tak nie zostaniesz doceniona,
po trzecie pracują tam ludzie na których nie można polegać, są bardzo fałszywi ( oczywiście są wyjątki),
po czwarte jeśli nie jesteś rodziną albo znajomą kierownictwa bądź szefostwa długo nie popracujesz mimo że będziesz bardzo dobrym pracownikiem,
po piąte wynagrodzenie to najniższa krajowa + premia (czasami realna)
po szóste rywalizacja między działami to jest okropne!!!!
Mogłabym tak dużo pisać ale po co to są moje odczucia, można złożyć aplikacje i się samemu przekonać :)

A najgorsi są pracownicy co uważają się za nie wiadomo kogo a tak naprawdę nie mają pojęcia nawet o swoim stanowisku pracy!
aa o najważniejszym bym zapomniała jak nie umiesz donosić na pracowników to daj sobie spokój bo to jest najważniejsze w tej firmie!
POWODZENIA :)
Czytam czytam i brzmi znajomo, więc takich firm w Ostrołęce jest przynajmniej 2. I to całkiem niedaleko siebie....
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: SPS handel- praca

Post autor: shelly »

milord pisze:Czytam czytam i brzmi znajomo, więc takich firm w Ostrołęce jest przynajmniej 2. I to całkiem niedaleko siebie....
tak samo pomyślałam, niestety...
Koneserka
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:34

Re: SPS handel- praca

Post autor: Koneserka »

Ostatnio firma szukała specjalistów ds marketingu, zakupów, etc. Czy w przypadku tych etatów są podobne praktyki? Czy tylko w przypadku określonych stanowisk? Będę wdzięczna za odpowiedź. Tak się złożyło, że wysłałam aplikacje do tej firmy. Ogłoszenie wyglądało obiecująco.
ODPOWIEDZ