WAKACJE w OSTROŁĘCE?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Zdradziłaś moje imie i teraz bede musiał Cie zabić :evil: ... to tak poza tematem...
A co do tematu to jezeli mają być jeszcze jakieś koncerty w plenerze (czyli na świerzym powietrzu :twisted:) to niech nasz rząd sie spieszy bo niedługo bedzie za zimno... ale pozdrowienia i dla niego 8)
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

z ich zrywem to moze sie bujną do następnego maja na dni ostrołeki pierd.... występ zespołu pieśni i tańca KURPIE, tyrniej szachowy, rajd rowerowy, konkurs wycinanek itp. :lol: :lol: :lol:

Ps. Podobno urzędnicy z ratusza w godzinach pracy bawią się internetem moze wpadną tu do nas na słówko to sobie pogadamy. A moze niech zrobią jakieś spotkanie z młodzieżą i byśmy sobie z nimi pogadali jak długo jeszcze bedzie taka siara w O-ce. tak jak częso pisałem w swoich wypowiedziach jedyna nadzieja w panu Romanie W ze moze jecze coś zrobi z tym miastem.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Nadzieja w Panu Romanie moze i jest, nawet chęci miał dobre ze stadionem tylko co - miasto miało wąty bo facet chciał coś zrobic a nie oni.

Internetem to się bawią i nawet pasjanse umieją układać ale czy tu mają odwagę zajrzec i się odezwać to raczej wątpie.
Niech się radni wieczorem przejdą po mieście i zobaczą co młodzież robi/robiła w wakacje, chyba że się boją pokazać...

A tym czasem posiedźmy sobie na ławce pod blokiem, "podszkolmy łacinę", walnijmy browarka i zapalmy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

Pelson pisze:Zdradziłaś moje imie i teraz bede musiał Cie zabić :evil: ... to tak poza tematem...
BOJE SIE :> takie rzeczy na forum ? :twisted:

A co do tematu to 17wrzesnia bedzie koncert IRY :> w Ostoi :]
Więc niby czegoś się doczekaliśmy :roll:
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

nie oszukujmy sie czy istnieje wogule cos takiego jak wakacje w oce a ja mysle ze to jest siedzenie w miescie bez perspektyw
(L)egia Warszawa!
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Umpa_Umpa pisze: BOJE SIE :> takie rzeczy na forum ? :twisted:
Na naszym forum czesto pisaliśmy takie rzeczy :twisted: ... ciekawe kiedy tutaj na publicznym ktoś sie wkurzy :devil:

Dobrze ze zrobią to w Ostoi bo nie bedzie tam tak strasznie widoczne ze przyszło mało ludzi :lol:
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

Pawełku a może zaprosimy ich na nasze forum, bo tu jest dość drętwo :D a u nas nie ma za szczególnych ograniczen :P :lol: :lol: :lol:

A co do tematu.. to ja mam zamiar tam zawitać na jakiś czas :P Ty tez idziesz, wiesz o tym ? Zrobimy sztuczny tłok z resztą załogi.. :twisted:
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

No nie ma po co mam scigać :twisted: ...

A mielismy tez zrobić małe ognisko pamietasz? ... bo Ira pewnie bedzie troche później wiec najpierw mozna coś upiec ... co ty na to ?

A teraz coś dla wszsytkich: O której w programie ma wyjść Ira i czy bedą tam jeszcze inne atrakcje jak np: balony z tą panią namalowaną czy coś w tym rodzaju :twisted:
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

Ognisko zrobimy obowiazkowo 8)

Wlasnie.. a kogo IRA ma 'reklamowac'? :>
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Pewnie Tę Irene Bodzek co wisi jej bilbord po drodze do Ostoi :twisted:
To ta pani co poprawiała sie Photo Shopem zeby wygladać jak Barbi ... bo taka to sie napewno nie urodziła :twisted:
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

A.. to ta .. 'pani' :> Z nią coś jest nie tak :P z tym Photo Shopem to masz racje.. tylko sie jej przyjrzyjcie na tym bilbordzie :> Kiedyś słyszałam, że Maria Carey kazała sobie na plakatach wydluzac nogi :wink:
Czego to teraz się nie robi żeby sie upiększyć :>
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
ODPOWIEDZ