Opinie o agencji reklamy Hexan

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
makintosz
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2012, 11:33

Opinie o agencji reklamy Hexan

Post autor: makintosz »

Witam.

Szanowni forumowicze poszukuję opinii na temat warunków pracy i atmosfery w agencji reklamy HEXAN.
Dość często umieszczane są oferty pracy z tej firmy, a szczególnie jedno: na pracownika fizycznego do montowania reklam. Ja jestem zainteresowany ostatnią ofertą pracy na Grafika komputerowego.
Jeśli ktoś tam pracował bądź ma jakąś opinię o tej agencji bardzo proszę o pomoc ;)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
knoxville
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2011, 13:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: opinie o agencji reklamy HEXAN

Post autor: knoxville »

To proste - jak komuś jest dobrze w firmie, to z niej nie odchodzi.
Można przypuszczać, że przy tak dużej rotacji pracowników warunki pracy nie są za ciekawe.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Re: opinie o agencji reklamy HEXAN

Post autor: mały krzyś »

słyszałem niepochlebną opinię od jednej osoby, która też tam Pracowała
Leon Zawodowiec
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2013, 19:49

Re: opinie o agencji reklamy HEXAN

Post autor: Leon Zawodowiec »

Kara grzywny od tysiąca do 30 tysięcy złotych może zostać nałożona na pracodawcę lub osobę działającą w jego imieniu, jeżeli: • zawiera on z pracownikiem umowę cywilnoprawną tzw:śmieciówki w sytuacji, gdy powinna być zawarta umowa o pracę,"Jeśli przedsiębiorca wyznacza godziny pracy oraz miejsce pracy lub przydziela dodatkowe zadania to nie ma mowy o umowie-zle­ce­niu czy o dzieło. Wtedy powinien podpisać z pracownikiem normalną umowę o pracę "
• nie potwierdził na piśmie zawartej z pracownikiem umowy o pracę,
• wypowiedział lub rozwiązał z pracownikiem stosunek pracy bez wypowiedzenia,
naruszając w ten sposób przepisy prawa pracy,
• zastosował wobec pracowników inne kary niż przewidziane w przepisach o odpowiedzialności porządkowej pracowników,
• narusza przepisy o czasie pracy, o uprawnieniach pracowników związanych z rodzicielstwem i zatrudnianiu młodocianych,
• nie prowadzi dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy, akt osobowych pracowników, a jeśli je prowadzi, to pozostawia je w warunkach grożących uszkodzeniem lub zniszczeniem.
Warto pamiętać też o tym, że roszczenie wynagrodzenia za nadgodziny przedawnia się po trzech latach – zatem można wystąpić do sądu pracy o odszkodowanie już po ustaniu stosunku pracy. Trzeba jednak przede wszystkim pracę w nadgodzinach móc udowodnić. kwota dodatku za nadgodziny zgromadzone w tym czasie wraz z odsetkami może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.Warto zbierać dowody oraz dokumentacje,że pracowało się w godzinach nadliczbowych oraz w nocy.Jakie to dowody?
fotografie, karta podbijana, grafik dyżurów, zrobić kserokopię, albo sfotografować. e-maile lub SMS-y nagrania monitoringu,dyktafon wszystko to może świadczyć o tym, że pracodawca wymagał od Ciebie pracy w czasie przekraczającym normy określone w ustawie.To Takie proste
danat
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2015, 0:29

Re: Opinie o agencji reklamy Hexan

Post autor: danat »

Ja tam uważam, ze na temat firmy powinni wypowiadać się tylko pracownicy albo byli pracownicy. Ja nie znam nikogo osobiście z tej firmy. Wiem jednak, ze wiele firm usuwa negatywne opinie na ich temat w internecie i wszystko tuszuje. Także póki nie zaczniesz tam pracy to się nie przekonasz jaka jest prawda.
ODPOWIEDZ