Praca w Ostrołęce i okolicach na okres wakacji !

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Malysz_bandzior
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Praca w Ostrołęce i okolicach na okres wakacji !

Post autor: Malysz_bandzior »

Mam 17 lat i poszukuję pracy,jestem odpowiedzialny, sumienny, punktualny, pracowity. Praca typowa dla mojego wieku: budowa, malowanie, ładowanie róznych rzeczy, pomoc w jakiejkolwiek pracy, coś z informatyką......... Jesteś osobą która może mi zaoferować taką pracę lub znasz taką osobę napisz do mnie!! kontakt na mail: malysz_dsk@o2.pl .
ora et labora
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

pochodz sobie po budowach, bierz numery telefonu od szefów i się umawiaj... ew pozostają Ci tygodniki :lol:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ze względu na wiek nie masz dużych szans na znalezienie pracy... ewentualnie na budowie.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

jedz na truskawki, albo inne owoce, chcesz to ci moge dac jakies namiary bo ziomki z 11 listopada jezdzili w tamte wakacje.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
laif69
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:16
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: laif69 »

praca na wakacje fajna rzecz tylko jak trafisz na jakiegos frajera to bedziesz tyral caly miesiac na jakiejs budowie a puzniej dwa miesiace walczyl o swoje pieniadze tak ze uwazaj i powodzenia :D
nie potrzebuje seksu,życie rucha mnie codziennie.
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Post autor: Michał007 »

małysz jak znajdziesz cos konkretnego to mozesz mi do szkoły tez podrzucić chetnie sie z toba gdzieś zabiore :D oczywiście jak sie jeszcze w szkole zobaczymy 8)
Awatar użytkownika
bambucha
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2005, 22:59
Lokalizacja: Prosto z PL

Post autor: bambucha »

Blitz1916 pisze:jedz na truskawki, albo inne owoce, chcesz to ci moge dac jakies namiary bo ziomki z 11 listopada jezdzili w tamte wakacje.
ja tez jezdzilem 2 lata temu...SADPOL...to jest dobra sprawa.I w czasie roboty możesz nad zalew pochodzic sie pokąpać...Do zalewu masz pare kroków...
Metafora taka
ODPOWIEDZ