JPII Pamietajmy procesja

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
lolo0151
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:11

JPII Pamietajmy procesja

Post autor: lolo0151 »

Witam, wie ktos moze czy odbedize sie dzis masz i procesja w kosciele Zbawiciela Świata upamiętniająca Jana Pawła II , jesli tak to o ktorej godzine.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: JPII Pamietajmy procesja

Post autor: a1257a »

Uroczystości z okazji siódmej rocznicy śmierci Jana Pawła II odbędą się jutro (3 kwietnia) w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce. Nabożeństwo będzie połączone z mszą dla chorych. Początek godzina 19.00.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: JPII Pamietajmy procesja

Post autor: behindblueeyes »

Nie chciałem tu wchodzić. Ale w końcu nie wytrzymałem. Muszę pozostawić komentarz. Gdzie te znicze na alei, jak to było parę lat temu? Emocje opadły i mamy gdzieś ..... typowy sezonowy katolicyzm.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: JPII Pamietajmy procesja

Post autor: a1257a »

behindblueeyes pisze:Nie chciałem tu wchodzić. Ale w końcu nie wytrzymałem. Muszę pozostawić komentarz. Gdzie te znicze na alei, jak to było parę lat temu? Emocje opadły i mamy gdzieś ..... typowy sezonowy katolicyzm.
Patrząc na forum, widzę pełno Twoich komentarzy do każdego artykułu, nawet do takich sprzed kilku miesięcy, chcesz sobie nabić trochę postów? Znicze płoną ale w sercach.
miriam18
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 19 mar 2012, 7:46

Re: JPII Pamietajmy procesja

Post autor: miriam18 »

a1257a pisze:
behindblueeyes pisze:Nie chciałem tu wchodzić. Ale w końcu nie wytrzymałem. Muszę pozostawić komentarz. Gdzie te znicze na alei, jak to było parę lat temu? Emocje opadły i mamy gdzieś ..... typowy sezonowy katolicyzm.
Patrząc na forum, widzę pełno Twoich komentarzy do każdego artykułu, nawet do takich sprzed kilku miesięcy, chcesz sobie nabić trochę postów? Znicze płoną ale w sercach.
Popieram, w wielu tematach po kilka postów, czy trzeba, czy nie trzeba behindblueeyes musi coś napisać.
Ale to chyba po to, żeby nabić sobie licznik postów, a może człowiek nie ma z kim pogadać, albo nikt go nie słucha??
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: JPII Pamietajmy procesja

Post autor: behindblueeyes »

a1257a pisze:Znicze płoną ale w sercach.
razem z miłością bliźniego w reakcji na szczerość :-D
ODPOWIEDZ