strój kurpiowski

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kasia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 28 sty 2006, 18:18

strój kurpiowski

Post autor: kasia »

Witam!
mam pytanie czy wiecie może czy można w O-ce wypożyczyć strój kurpiowski jak tak to gdzie(potrzebuje na wesle) i ile kosztuje taka przyjemność??
Dzięki
pozdr
Kasia
Kasia
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zapytaj w OCK. Jest tam zespol kurpiowski, wiec mysle ze nie bedzie problemu. Jesli mialabys tam kogos znajomego to byloby jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Jak nie masz duzych znajomosci w OCK to na pewno nie wypozyczysz bo stroje sa za drogie i niestety nie wypozyczaja ich od tak sobie. Musisz poszukac innego zrodla.
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

Myślę, że bez znajomości też wypożyczą... tylko trzeba będzie powiedzieć po co... proponuję spróbować...
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Stroje są w OCK ,ale pewnie nie wypożyczą możesz porozmawiać z Panem J. Białobrzewskim.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2006, 9:33 przez M4T3O, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

*Białobrzewskim
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

sorry mała pomyłka . Jeszcze jest pewna sprawa zależy jakie stroje byś chciała wypożyczyć , kiedy bo teraz ZTL ,,Ostrołęka'' mają wyjazd do Hiszpanii wrucą 12.08 i biorą ze sobą cześć strojów (niechce mi się wymieniać ) . Pan Jurek oczywiście też jedzie . Tak pozatym nawet mało koncertów jest w zime więc w tym okresie są mało potrzebne.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Do Hiszpanii pojechali wczoraj (poniedziałek)... A co do strojow to nadal mysle ze bedzie ciezko z ich wypozyczeniem ale ostatecznie mozna sprobowac chyba ze juz po weselu... ;)
ODPOWIEDZ