Narew 89-90

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Barszczu
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2006, 18:04

Narew 89-90

Post autor: Barszczu »

byłem dzisiaj na meczu juniorów Narwi z Huraganem Lipniki.chłopcy po 16-17 lat grając w fatalnych warunkach(piachy na bocznym boisku na stadionie) wygrali z Huraganem 4:2.Dlaczego na mojej Ostrołęce nie ma żadnych informacji na temat tych chłopców? :?: I dlaczego Narew każe im grac na takich boiskach :?: :!: Oni naprawde mają niezły potencjał.I zapraszam innych :D
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Bo to Ostrołęka :)
Chcą dobrych zawodników nie dając im warunków do gry ;]
Musze sami sobie stwarzać warunki niczym Rambo :x
Barszczu
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2006, 18:04

Post autor: Barszczu »

heh.ale śmieszne jest to że aby zagrać musieli wymalować linie i zakładać siatki :D ale tak jest w Ostrołęckiej piłce..coś za coś :D
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Nerka za pół litra :)
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Niestety tak w O-ce jest.
Wszyscy wiedzą, że Narew nie ma pieniędzy i dlatego próbują oszczędzić np. na przygotowaniach boiska do gry. MOSiR kasuje i to całkiem nieźle. Tylko pojawia się pytanie, dlaczego? Ponieważ prawie cały klub utrzymuje się z pieniędzy miasta (nie mam na myśli War-Polu), a MOSiR jak sama nazwa wskazuje to Miejski Ośrodek...
A granie na bocznych boiskach na Witosa, to bardziej plażowa piłka nożna.
...set me free...
HURAGAN
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2006, 0:33

Post autor: HURAGAN »

Niestety Huragan przegrał ale tylko dlatego że nie jest przyzwyczajony do grania na takiej sacharze i o godz. 15.00!! Drugim powodem dlaczego przegrał było to że bylo ich 12 a w Narwi 18 i były zmiany hokejowe.
Ostatniego meczu w sezonie 2005/2006 nawet nie wspomnicie jak objechali Narew II Ostrołękę(seniorów) na dość dobrym
boisku w Lipnikach 5-3!!!!! :shock:
:( Tak wogóle to w Lipnikach jest lepsze boisko treningowe niż w Ostrołęce!! :(
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

ojoj jaki ten huragan biedny...
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Narew nigdy nie będzie dobrym klubem jeśli nie będzie pomagadz młodzieży
, a pozatym władze Ostrolęki powinny zmniejszyć pieniądze na ten klub.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

M4T3O rozwiń swoją popszednią myśl... Niby czemu miasto miałoby dawać jeszcze mniej pieniedzy dla Narwi?
mQbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2006, 23:30

Post autor: mQbek »

Hehehe no malowaliśmy. A nawet nie wiecie jak można sie zakopać czasmi w tym piachua już nie mówie jak buty są po takim meczu czy treningu brudne. O kurzu to ja nie wspomnę mogliśmy grac przeciez na Wojciechowicach ale nie klub tego nie załatwił dopiero teraz zaczeliśmy trenować :? I wole tam dojeżdżać niż trenować w tym kurzu.

Pozrawiam i zapraszm na zbliżającą sie lige w tym roku zaczynamy sezon w lidze mazowieckiej :D
Narew Ostrołęka
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Jeśli władze miasta przekazują pieniądze na klub to ten klub większą część ,tych pięniędzy powinnien przekazywać na szkolenie młodzieżą .
Moge się mylić , ale według mnie tak powinno być.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
mQbek
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2006, 23:30

Post autor: mQbek »

No teraz jak weszliśmy do tej mazowieckiej to troche zaczął klub dawać te pieniądze nawet zlikiwdowali starszy rocznik ( 88 ) żeby było więcej pieniędzy dla nas ale treningi mieliśmy na kartofliskach dopiero traz mamy tam na wojciechowicach. Zobaczymy czy znajdą się pieniądze na wyjazdy na mecze bo teraz większość meczy ponad 100 km :?
Narew Ostrołęka
ODPOWIEDZ