Wpływ dotacji na złożenie działalności z UE na lokalny rynek

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
wesoły_rolnik
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:35
Lokalizacja: Czerwin

Re: Wpływ dotacji na złożenie działalności z UE na lokalny r

Post autor: wesoły_rolnik »

xlukim pisze:Do wesoły rolnik...
Majac te 32 lata mam już jakieś doświadczenie i pojęcie o świecie...a taki studencik?? nie robił nic oprócz "uczenia" sie no litości... Albo ludzie po 45 roku życia... czy taka osoba będąc w tym wieku jest rozwojowa?? Nie!! bo skoro do tej pory sobie nie radziła to i tym razem sobie nie poradzi...
Osoby zwolnione z zakładów no ok.. jakoś można im pomóc ale skoro taka osoba zadowalała się praca 20 lat w jednym miejscu to czy taka osoba ma jakieś ambicje i perspektywy??

NIE!!!!!!!!!!!

Dlaczego trzęsąca się puszko mleka negujesz młodszych i starszych wiekiem...
Gwiazdor się znalazł i nie może przejść przez kłopoty...zacznij od zera ,a nie czekasz na dotację i negujesz innych...DAJ PSYCHICZNY RELAKS I SZANSE...!!!

ohoho to się zapieniłeś ;D
Chłopczyku dlaczego neguje osoby młode i po 45 roku??

Napisałem wyraźnie młody nie ma doświadczenia koniec kropka! Starszy człowiek skoro tyle lat klepał prase w jednym zakładzie pracy to jest nierozwojowy bo mu taka posadka pasowała! Jak taka osoba może przestawic po tylu latach skoro tyle czasu ktos wydawał jej polecenia?!

I czytaj człowieku to co pisze od początku !!!

Prowadze biznes który został oceniony na niemający szans! Musiałem zainwestować swoje pieniądze + pożyczone!

Majac dotację mógł bym zatrudnić 3 osoby!!!! Bo nie mogę pracować pa pół gwizdka! brakuje mi sprzętu ! Ale co takiemu pyskaczowi tłumaczyć jak tylko z mordo potrafisz wpadać!!!

Co do audytów to są tylko w chorej formie!

Wpadają sobie osoby i na kontrolę i jak są braki jest kilka dni na uzupełnienie i wyjaśnienie!

Czegoś brakuje to sie pożycza taki sam egzemplarz! nikt nie sprawdza numerów seryjnych ! co to ma być za samowola??!!!
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wpływ dotacji na złożenie działalności z UE na lokalny r

Post autor: _KanaR_ »

Niektórym na forum wydaje się, że prowadzenie firmy to chyba zabawa. W dzisiejszych czasach naprawdę trzeba mieć głowę na karku oraz trochę szczęścia, żeby się rozwijać. Popieram w 100% Kolegę wesoły_rolnik. Młode osoby nie mają pojęcia o większości spraw związanych z biznesem. Często same jeszcze nie pracowały lub pracowały sezonowo czy w jakiejś innej formie zatrudnienia. Czego tam młoda osoba ma się nauczyć? Podstaw biznesu? Wiem co widzę. Młode osoby chciałyby zarabiać 4+ tys. zł i się nie narobić. Wiem co młode osoby ubiegające się o dotację mówią: jak nie wypali to będę miał co sprzedać. Wielokrotnie słyszałem to od znajomych. To samo jest z osobami w średnim (:D) wieku. Kolega opisał to tak jak jest w rzeczywistości.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Wpływ dotacji na złożenie działalności z UE na lokalny r

Post autor: malykazio »

Wszyscy myślą tak samo. Polacy nie szanują niestety tego, co dostają za darmo lub prawie za darmo. W ogóle Polacy chyba niewiele rzeczy szanują. Co do prowadzenia firmy to z jednej strony nie jest to zabawa (bo pozwala się utrzymać) ale z drugiej nie jest to coś strasznego i nie demonizujmy tego, bo każdy może prowadzić własną firmę.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wpływ dotacji na złożenie działalności z UE na lokalny r

Post autor: _KanaR_ »

Oczywiście, że każdy może prowadzić ale nie każdy potrafi utrzymać firmę i rozwijać się w dobrym kierunku.
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Wpływ dotacji na złożenie działalności z UE na lokalny r

Post autor: xlukim »

[quote="wesoły_rolnik"]ohoho to się zapieniłeś Chłopczyku dlaczego neguje osoby młode i po 45 roku??Napisałem wyraźnie młody nie ma doświadczenia koniec kropka! Starszy człowiek skoro tyle lat klepał prase w jednym zakładzie pracy to jest nierozwojowy bo mu taka posadka pasowała! Jak taka osoba może przestawic po tylu latach skoro tyle czasu ktos wydawał jej polecenia?!I czytaj człowieku to co pisze od początku !!!Prowadze biznes który został oceniony na niemający szans! Musiałem zainwestować swoje pieniądze + pożyczone!Majac dotację mógł bym zatrudnić 3 osoby!!!! Bo nie mogę pracować pa pół gwizdka! brakuje mi sprzętu ! Ale co takiemu pyskaczowi tłumaczyć jak tylko z mordo potrafisz wpadać!!!Co do audytów to są tylko w chorej formie!Wpadają sobie osoby i na kontrolę i jak są braki jest kilka dni na uzupełnienie i wyjaśnienie!Czegoś brakuje to sie pożycza taki sam egzemplarz! nikt nie sprawdza numerów seryjnych ! co to ma być za samowola??!!![/quote]Zastanów się co właściwie chcesz,bo jak do tej pory masz pretensje do wszystkiego i wszystkich...
Negujesz ,żalisz się i i nie wiadomo co Cię gryzie..
Jak chcesz prowadzić firmę to za swoje pieniądze,nie poruszaj tematu finansów skoro ich nie masz...a co do zatrudnienia ludzi...hmmm...złam system na który głosowałeś... i do przodu...
Nie masz na łapówkę,więc znalazłeś się na forum,rozwiązanie to żadne...
A może poszukasz sponsora???
Mam nadzieje ,że nie jesteś takim człowiekiem który ma 30 lat i jest w dalszym ciągu pomocnikiem pomocnika...
Powodzenia ..
I następnym razem zastanów się czy warto poruszać na forum Twoje obużenie na władzę...

To co się dzieje z Tobą i twoją firmą to jedynie Twoja wina...zastanów się ...jak prawdziwy facet z jajami...


I uważaj co piszesz ...bo wyzywanie od chłopczyku nie przypada mi do gustu./...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Wpływ dotacji na złożenie działalności z UE na lokalny r

Post autor: malykazio »

Też za swoje otwierałem działalność, nikt mi nie dał, nikt mnie nie dotował, wziąłem kredyt, będę go jeszcze dość długo spłacał, ale nie obwiniam nikogo dookoła tylko zaciskam zęby i pracuję. Też musiałem zainwestować swoje pieniądze, ale uważam to za coś normalnego i nie użalam się. Mając dotację mógłbym zatrudnić i 5 osób, mając dwie dotacje mógłbym zatrudnić 10 osób, wygrywając milion w totka mógłbym nakupić sprzętu i zatrudnić jeszcze więcej osób, ale nie mam ani jednego ani drugiego. To nie powód do użalania się tylko do jeszcze ciężej pracy.
ODPOWIEDZ